Hindistan cevizi yağını nelerde nasıl kullanıyorsunuz?

yine

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
235
156
Hindistan cevizi yağının faydası çok kimler nasıl yararlanıyor nasıl kullanıyor merak ediyorum

Hindistan cevizi yağının faydası çok kimler nasıl yararlanıyor nasıl kullanıyor merak ediyorum

Benim de var da pek kullanmadım. Bir defa gece yüzüme dudağıma sürdüm nemlendirsin diye. Ama doğal maske karışımlarına eklicem.

Her sabah bir tatlı kaşığı yiyorum ve üzerine bir bardak su içiyorum zayıflamaya yardımcı

Zayıflamak için kullanılıyor. Saça kullanılıyor. Bir de ben bebeğime kullanıyorum masaj yağı olarak.

Ben filtre kahvemin içine koyuyodum iki tatlı kaşığı zayıflamak için yağ yağmak için iyi diye okudum bi noktadan sonra tadını sevmeye başladım o yüzden kahvemi artık o şekilde içmeye devam ediyorum 😄

badem yağı gibi besleyici yağlarla birlikte saç maskesi olarak kullanıyorum

Hindistan cevizi yağı komedojenik bir yağ olduğu için yüzde kullanımında dikkatli olmanızı tavsiye ederim hanımlar

Ben saç maskesi olarak kullanıyorum bi süredir kafa derisinin nemlenmesi ve saç sağlığı için çok iyi geldiğini düşünüyorum saçlarımdaki kuruluğa baya iyi geldi

Kahveme kullanıyorum. Aroması güzelleşiyor.

Yüzüme kullanıyorum haftada 1 2 gün banyodan çıktıktan sonra nemlendirip masaj yapıyorum yüzüme

Ben de yüzüme kullaniyorum çoğu nemlendirici den daha iyi ve organik

Saçlarımda kullanıyorum yumuşacık yapıyor. Ve göz makyajımı çıkarmak için kullanıyorum tertemiz ve yumuşacık oluyor göz çevrem.🤩

Ben saç için kullanıyorum canım, çok faydasını gördüm. Besliyor gerçekten

Ne konuda nasıl kullanmalıyız yüze
Böyle yağlar sivilce oluşumuna neden olabileceği için çok fazla yüzle temas etmemesi gerekiyor aslında. Sivilceye meyilli ciltlerde özellikle daha çok sivilce oluşumuna neden olabilir demek istedim.

X