Saç Uzatma Yöntemleri hindistanceviziyağı ve sıkıntlı saç uzatma serüvenim

wisemine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
668
348
3 yıldır saç uzatıyorum 3 yıldan beri çene hizamdan tam göğüs hizama kadar uzatabildim buda yaklaşık 36 ayda 25 -26cm ye takamül ediyo eğer kesilen 3 -4 cmyi de işin içine katarsam 30 cm eder bunları söledikten sonra saçımın ne kadar yavaş uzadığından bahsetmeme gerek yok herhalde(bi sürü şey denedim ama olması gerekenden daha fazla uzamıyo işte şu sıralar ılık zeytinyağı uyguluyorum uzatmaya bi katkısı olmasa bile yumuşattığı kaşıntılı saç derime iyi geldiği kensin)
şu ana kadar bioblas sarmaşık özlü kullandım bi süre soğansuyu (soğan suyu biraz uzama hızını etkilemişti ama üşendim diyebilirim) barcelona yağıve zeytinyağı denedim ama bunlardan ekstra bi uzama göremedim :KK43::KK43:testte yaptırdım hiç bi şeyde eksiklik yok demekki olmayınca olmuyor saç uzaması bi yerde genetiktir zaten

ve saç derim çok hassastır hep kaşıntılı kepekli yağlı bi saç derisine sahibim bu konu ile ilgili doktora gittim vediği şampuanı kullanınca geçti ama şampuan bitince tekrar kafa derim eski haline döndü

ayrıca ben saç uzatma davamdan vazgeçtim sayılır artık belime kaç yılda gelirse gelsin modundayım kestirmeden 1 2 yıl beklicez artık hindisan cevizi yağınıda saçımı beslesin saç derime iyi gelsin kırıklarımı önlesin diye kullanıcamz hindistancevizi yağıyla saçım daha bakımlı olucak bakımlı saçta haliyle hızlı uzar artık zaten bu forumuda boş bırakmıcambu gün saçımı ikiye ayırıp ölçtüm yandan 60 cm arkadan 58 cm geldi bidaki aya cm leri yazarım artık
hedefim 75-80 cm bakalım kaç yılda yada ayda hedefime ulaşcam :KK43:

sizin yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
bügün tüm saçıma ılık zeytinyağı bakımı 2 saat tuttum kafamda ve duruladım

hayır saç döküyo diye duyduğum için çekindim açıkcası

Dene başlarda illa döker.
Çünkü tutunması zor olan cansız saçları döküyor
Yerine canlı saçlar cikiyor.
Bunlardan 1inin faydasını görürsün mutlaka.
Birde sampuanina camterebentin badem argan yağı ekle

Dene başlarda illa döker.
Çünkü tutunması zor olan cansız saçları döküyor
Yerine canlı saçlar cikiyor.
Bunlardan 1inin faydasını görürsün mutlaka.
Birde sampuanina camterebentin badem argan yağı ekle

yarın aktara gidiyorum çam terebentin ve badem yağını alırım mutlaka :KK68: sinemakiye gelince önce saçımın cansızlığı kuruluğu için hindistan cevizi yağı kullanıcam ondan sonra belki deneyebilirim tavsiyelerin için saol canım:KK5:

yarın aktara gidiyorum çam terebentin ve badem yağını alırım mutlaka :KK68: sinemakiye gelince önce saçımın cansızlığı kuruluğu için hindistan cevizi yağı kullanıcam ondan sonra belki deneyebilirim tavsiyelerin için saol canım:KK5:

Dene düzenli olarak faydasını görürsün mutlaka :)

Hindistan cevizi yagini bende siparis ettim bakalım insallahh sonuc aliriZ benim uclar felan kuru biraz onun icin aldim ama uzatiyormusda zaten ole duydum :))

Hindistan cevizi yagini bende siparis ettim bakalım insallahh sonuc aliriZ benim uclar felan kuru biraz onun icin aldim ama uzatiyormusda zaten ole duydum :))
bende çok kırık var ve saç uçalarım çok sert inşallah ikimizede faydalı olur bu yağ kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum :)

bende çok kırık var ve saç uçalarım çok sert inşallah ikimizede faydalı olur bu yağ kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum :)

Kızlar elseve in sac guzellestirici kremide çok iyi bilginiz olsun :)

Yok canım arko krem var ya hani eski usul onun formunda büyük bisey
Evet evet bugün markette gozume carpti öle bisey ama cok sey suruyorum.kafama :)))onuda sonra deneyem mucizevi yag gelsinfe bi bakimm

Bu arada sacimi gördün mu bugün ekledigim.fotoyy

Canım hindistan cevizini elindede etitebilirsin benmari usulude .ikinci secenekte surumude kolaylaşır ve sürdükten sonra strech filmle sarki isinsin etki etsin saçına

X