Hipo hipo hastasi olupta hamile kalanlar

Benimde cevap veriyor canimm 4 gün 75 kulandim iki tanesi gelişti büyüdü catlattilar ama malesef dun istanbulda cok ünlü bi doktorla konustum hipo hipo hastalarının tedavide nasari şansı cok yüksek dedi :)) yani tüp bebekte başarı sansi diger hastalarlara göre daha yüksek o yuzden sakin moralini bozma
Benim de gittigim doktor oyle soyledi tüp bebek olma ihtimali yuksekmis bizm gibi hastalrin. Ama tüp bebek icin suan durumum müsait degil malesef

Simdi 9. Günüm asilamamin egr hamileseysem ne gibi belirtiler gormem lazim ??
Canimmm insallah gebesin ama kişiden kisiye degisiyor basilari belrti hic olmadan gebe kaliyor bazılarında oluyor belirti goguste hassasiyet bel agrisi kasikta batmalar uyku hali adet belirtileri gibi bence senin yapman vereken en mantikli sey hic belirti aramamak olacak zaten az kadi biraz sabirli ol

Benim de gittigim doktor oyle soyledi tüp bebek olma ihtimali yuksekmis bizm gibi hastalrin. Ama tüp bebek icin suan durumum müsait degil malesef
Bizde madi olarak sıkıntı cektik 2 asilamada sonuc alamayinca mecburen tup bebege bas vurduk 3 denememi devlette yapacam bilmiyom hakimizda hayirlisi

Canimmm insallah gebesin ama kişiden kisiye degisiyor basilari belrti hic olmadan gebe kaliyor bazılarında oluyor belirti goguste hassasiyet bel agrisi kasikta batmalar uyku hali adet belirtileri gibi bence senin yapman vereken en mantikli sey hic belirti aramamak olacak zaten az kadi biraz sabirli ol
Dogru diyorsun aslinda . Yardimlarin için cok teşekkür ederim cok cok sagol❤

Canım bütün anlattıklarımı silip buna takılmışsın:olamaz: hastalık tanısı konunca çocuk olma ihtimali olmuyor mu diye nasıl sorarsın şu an ikizlere gebeyim ya ben, 2 gündür gölünü ferah tutman için neler yazıyorum sen hepsini unutup neye odaklandın? İyi bi endokrin doktoruna git tavsiyesinde bulundum çünkü hastalığına pko diyen de olmuş, hipo hipo diyen de. Hatta sen araştırma veya üni. hastanesine gitme şimdi orda yeni uzmanlık almış hekime denk gelirsin, belki bu hastalığı çok iyi bilmiyordur canını sıkarlar, bi profesör bul, tahlillerinle bir ona git, eğer hipoysan tam tanını o koyar zaten. Hipo hipo zaten bi sendrom hastalığı, kallman sendromu da deniyor muhtemelen senden kromozom analizi de isterler. Daha önce söyledim yine söyleyeyim infertilitede doktorların en kolay gördüğü gruptadır hipolular. Beni endokrin doktorunun 1 tanesi ağlatarak odasından çıkardı, tıp henüz o kadar gelişmedi çocuğun olamaz diye. Fakat başka haftanedeki prof. bi endokrin doktoru en kolay gruptasın nasıl olamazmış dedi içimi rahatlattı, sonra netten falan araştırdım hep, baktım çocuğu olan çok, öyle kötü düşünceleri terk etmiştim ve şu an zaten hamileyim şükür:dua: hatta olmaz diyen doktor hala görevine devam ediyor, gidip suratına tüküresim var hani olmazdı diye? Yani doktorun hastalığını tanıması çok önemli.

Yani anladığım kadarıyla sende hipolusun bende oyleyim cok sabır gerektiren bı rahatsızlık sen nasıl bi tedaviden geçtin acaba maşallah ikizlere hamilesin darısı başımıza cvp verirsen sevinirim

Yani anladığım kadarıyla sende hipolusun bende oyleyim cok sabır gerektiren bı rahatsızlık sen nasıl bi tedaviden geçtin acaba maşallah ikizlere hamilesin darısı başımıza cvp verirsen sevinirim
Canimm galiba tüp bebk tedavisiyle gebe kalmis sen kac yilik evlisin tedavi falan oluyor musn

5yıllık evliyim çapada tedavi gördüm şuan transfer oldu test gününü bekliyorum ama hiç belirti yok:-(
Olsun canimm ilkinde bende de belirti yoktu dedim kesin olmamis ama tutmustu 2. Sinde o kadar belirti vardiki kesin gebeyimm diye dusunuyordum ama olmadi belirti arama canimm kisiden kisiye degisiyor

Olsun canimm ilkinde bende de belirti yoktu dedim kesin olmamis ama tutmustu 2. Sinde o kadar belirti vardiki kesin gebeyimm diye dusunuyordum ama olmadi belirti arama canimm kisiden kisiye degisiyor
Bitkisel kürlerle hamile kalanı duydum hipolu senin bilgin var mı acaba eger tutmadıysa hemen kürlerle başlayacam :-(

X