Hırsımı Yenmek İçin

Demekki o benim söylediğim ilk seçenek gibi yapmayı dusundu ama dile getirmedi cinsellige devam edip bu şekilde arkadaşlık sizi yıpratır ama bir daha ki cinsellik talebinde konuyu açarsa konuşursunuz ve bir daha cinsellik isteyeceğine eminim .peki siz ne istiyorsunuz açıkça isteğiniz ne ?onu ne olarak istiyorsunuz ?
%80 cinsellik, %20 de insan gibi muhabbet edebilmek, ayda yılda bir.

İkisi birlikte zor çünkü sizin duygular girmis için içine birşey hissetmiyorum demeyin hırs yapmışsınız.
Bu yaşananların ardından, 1-2 ay sonra aklımdan tamamen çıkmıştı aslına bakarsanız. İnstagramda vs bir şey attığında merak edip bakmıyordum bile, hiç aklıma da gelmiyordu. Şimdi birden, hırsımın sönmediğini anladım ne yazık ki

Bulusup geri dondukten sonra performansin dusmus, hic tatmin olamadim.. O nedenle tekrar gorusmeye sicak bakmiyorum, kusura bakma.

Ya da gorusmeden 1 gun once "ya fiziksel olarak uyumluyduk ama benim hayatima duygusal olarak da bir seyler hissedebilecegim biri girmek uzere. Gelemem kusura bakma" diyebilirsin.

Ikisi de sinirini bozar bence.

Gitmesen daha iyi olur cunku muhtemelen yine aynisi olur. Kendini kotu hissedersin.

Gorusursunuz gorusmezsiniz tamamen hissinize bagli ama adamin sonradan soguk davranmasi ozguveninizi kirmamali bence. Ben de buna uzulurdum aynen sizin gibi acaba beni begenmedi mi filan diye triplere girerdim ama gerek yok ya cidden su hayatta ozguvenli olmamiz lazim begenmediyse de eee ne olmus diyip ozguvenli olmamiz ic huzurumuzu korumamiz lazim bence... Baskasinin dusuncesi bizi tanimlamamali. Sadece bunu yazmaya geldim.

Yerinde olsam buluşmaya gider, keyifli zaman geçirir ama yatağa geçecek bir atraksiyon başlayacağı zaman devam etmek istemediğimi çünkü performans olarak ondan çok memnun kalmadığımi,yeni bir hayal kırıklığı yaşayarak vaktini harcamak istemediğini söylerdim . Sonra istersen seviş tabii ikna olup, ama bu dediğin adama yeterli gelir bence

Bence de onun amacı cinsellik yaşamaktı. Siz hoşlandıysanız ve bir ilişki beklentisi içindeyseniz temkinli olun, hatta uzak durun derim. Zaten hassas bir dönemdesiniz, yara alırsınız.

Neden ali cengiz oyunlarına giriyorsunuz peki? Nedir Yani hem konu da seviştik bir nasılsın bile demedi günlerce diyorsunuz hem de yorumlarda ben evlenelim mi dedim sevgili olalım mı dedim diyorsunuz. Açık açık söyleyeceksin vakit geçirdikten sonra en azından bi nasılsın demeyeceksen gelmeyi görüşmeyi düşünmüyorum

Merhaba herkese,
Umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.
Soruma gelecek olursak;
Bundan 2 yıl önce, daha evvelden de tanıdığım fakat pek görüşmediğim (ayda bir falan nasılsın, neler yapıyorsun diye komuşurduk) bir beyle, bir-iki aylık sık iletişimin devamında onun şehrine giderek görüşmüştüm ve birlikte olmuştuk. Ardından, 1-2 ay kadar sonra tekrar görüştük.
Aramızda duygusal bir şey yok pek, fakat tabii beğendiğim, kültürlü, zeki bulduğum, saygı duyduğum biri.

Benim için çok heyecanlı, güzel zamanlardı birlikteyken ve bunu da döndükten sonra ona ifade ettim gayet. Fakat aynı dozda bir dönüt alamadım. Ayıp olmasın diye ezbere söylediği cümleler vardı sanki.
Yani, son görüşmemizin ardından, bana karşı yaklaşımının bariz şekilde değiştiğini hissettim. Öyle bir niyetim olmasa da, ondan ilişki anlamında bir beklentim olduğunu düşündü ve uzaklaştı muhtemelen. Ben de sessiz kaldım. Tabii bu durum beni biraz yaralamadı değil, çünkü 5-6 yıllık ilişkimin ardından ilk kez biriyle böyle bir durum yaşadım ve devamında daha sıcak bir muamele beklemiştim. Bana önemsenmediğimi vs hissettirdi tavırlarıyla. Bazı mesajlarımı cevapsız bıraktı hatta. Bir süre kafamı meşgul etti, neden böyle oldu, vs diye. Geçirdiğimiz birkaç gecenin onda kötü bir izlenim bıraktığını falan bile düşündüm. Acaba beni beğenmedi mi vs diye kafama taktım.

Sonrasında, birkaç gün önce bana mesaj attı durup dururken, konuşmaya başladık. Ben ona karşı nötr olduğumu düşünüyordum, ta ki konuşmamız ilerleyene kadar. Fark ettim ki hâlâ ona karşı hırslıyım, hâlâ bir şeyleri ispat etmek, sanki o kötü hissettirdiği zamanların hıncını almak istiyorum. Konuşmamızın başlarında, o dönemki tavırları için özür diledi, tamamen kendisiyle ilgili olduğunu söyledi, vs. Tabii ki bunlara inanmıyorum. Derdi sevişip geçmekti muhtemelen, sorumluluk almadan. Her neyse, ben de inanmış gibi yaptım, pek üzerinde durmadım. Şimdi niyeti tekrar görüşmek. Fakat bu defa bu durumu daha iyi yönetip ona karşı hırsımdan kurtularak tamamen nötr olup bu meseleyi içimden, kafamdan atmak istiyorum.
O yüzden, görüşme planımızı biraz daha ağırdan alıyorum. Görüşene kadar, yanındayken ve görüşmemizden sonraki tutumum çok mühim, bu meseleyi içimde aşabilmek için.
Veyahut görüşme planını iptal de edebilirim.
Sizlerden bu konuda akıl istiyorum, ne yapmalıyım?

Buraya kadar okuduysanız teşekkürler :)
Ben olsam gorusmezdim adam niyetini belli etmiş canı istemis yine aramış başka bı aciklamasi yok bence görüşmeyi kesin

Adam son 1-2 aya kadar zaten sizinle sık bir iletişimde degilmiş, muhtemelen son 1-2 ay fazladan ilgilenmesi de arkadasliktan degildi. Dolayisiyla iletişime devam etmemesi gayet normal. Simdi de boşta kalmiş canı sevişmek istemiş, çok derin düşüncelere girmeye gerek yok.

X