hisar çeyiz setim sizce nasıl

esra510

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
437
6
arkadaşlar ben 12 yıllık evliyim yeni ev yaptık ve bu çeyiz setinden aldım aslında kütahya çeyiz setinden alacaktım satıcı bana hisarı tavsiye etti tencere ve çbk daha kullanışlıymış .diye söyledi ama hisarında yemek takımları çok sade .evim bi on gün sonra biter parasını verdim ama çeyiz setim henüz mağazada ev bittimi eve getirin dedim.sizce nasıl değiştireyimmi yoksa yine bu takımmı olsun

Eklentiler

• $resim.jpg
    $resim.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 100
bence güzel ama asıl içine sinmesi gereken sensin tabii

hepinize çok teşekkür ederim.tenceresi çatal bıçak takımı gerçekten çok güzel zarif.ama yemek takımımına bir türlü ısınamadım ben daha böyle canlı renklerden hoşlanıyorum.neyse gülü seven dikenine katlanırmış fiyatı cazip diğer parçalarıda gayet hoş bunuda artık böyle kullanıcağım.

süperr:)bende şimdi bi mağazayla iletişim halindeyim,bende bu tencere takımından alcam kısmetse esra:) sorması ayıp sen ne kadara aldın?

içinde çok güzel yemekler yapman ve ağız tadıyla yemen dileğiyle canım:)

hepinize çok teşekkür ederim.tenceresi çatal bıçak takımı gerçekten çok güzel zarif.ama yemek takımımına bir türlü ısınamadım ben daha böyle canlı renklerden hoşlanıyorum.neyse gülü seven dikenine katlanırmış fiyatı cazip diğer parçalarıda gayet hoş bunuda artık böyle kullanıcağım.

cnmcım ben de hisardan aldım önceki hafta tüm çeyiz setimi, senin belirttiğin çeyiz setinden aldım ama porselen seçenekleri arasında renkli seçenekler de mevcut onlara da bakmanı öneririm ben mesela verona olan porselen takımını seçtim, hisarın sitesinden bak istersen renkli sayılır. içine sinmediyse tabi zemuszemus

kesınlıkle cok ıyı bır secım yapmıssın benımde arkadasım aldı ve son derece memnun gule gule guzel gunlerde kullan ınsallah

arkadaşın yemek takımı bundan sanırım verona

ama seninkilerde çok hoş iyi günlerde kullan canım

X