hisar hospitala gidipte memnun olann varmııııı

selin90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2009
170
0
33
arkadaşlarr ben atlas hospitalda kontrollerime gidiorumm yalnız memnun deilim birde hisar hospitalı duydumm ücreti olsun muamele olsunn nasıll paylaşırmısınızz eğer giden varsaa

canım ablam kontroller ve doğum için oraya gitti.gayet memnundu doktorundan da.2 sene önce 100 civarı falandı heralde.ama sigortada geçiyodu.şimdi geçerli mi bilmiyorum.bi araştır derim onları.

muamelee süperr bikeree :) ondan şaşmaa ama birazcıkk pahalı ama sigorta geciooo detayları mesajdan anlatırım :)

sigorta geçiyor mu emin değilim.. biraz pahalı gerçekten ama ilgi süper.. maddi durumum iyi diyorsan beklerim ben de oraya gidiyorum :))

ılk acıldıgı zaman babam amelıyat olmustu ılgı alaka temızlık superr..ozel suıtınde kalmıstı cıft odalı hastanın genıs odası var refakatcının genıs odası var ve cıft tuvaletlı o donemde ıyı para odemıstı ama cok memnun kalmıstı

cnm sigorta geçmiyo sgk falan..ama özel anlaşmalı sigortalar geçiyo....fiyat muayene şuan 110... ben gidiyorum ve çok memenunum....

bende hisara gidiyorum herseyınden cok memnunum ,ortam hastane ortamı gıbı degıl kendını rahat hıssedebılıyorsun benım ıcın bu cok önemliydi ve hisar sayesinde stressiz hastane ziyaretlerim oluyor

X