Histereskopi yapanlar yardimci olun lütfen

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.911
110.306
30
Banada taktılar spiral. Yan duvarlara müdahle etmişti dr. Bir de al kısımda sağ tarafta hafif bir yapışıklık vardı onu hallettiler. Hormonlu spiral takılmıştı bana 1 ay süreli
Hayırlı olsun canım. 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.686
800
30
Merhaba kızlar 1 Haziran salı günü histereskopi oldum. Spiral de taktılar resim ekleyeceğim. Yalnız kanamam hala durmadı ve dakka başı afedersiniz idrara çıkıyorum hala adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor. Normal mi bu sizde de böyle oldu mu ? Bide sprial ne kadar süre kaldı ve çıkarınca nasıl çıkarıldı zor oluyor mu ? Histereskopi den sonra hamile kaldınız mı acaba? Benim de rahimim sağa dönük diye histereskopi oldum 2 tane ard arda düşükten sonra yaptık operasyon günü de doktorum iyi ki yapmışız dedi hafif yapışıklık vardı onu duzelttim tepesini düzelttim dedi gayet iyi oldu dedi haftaya Perşembe günü kontrole çağırdı .biraz uzun ve karışık olmuş olabilir kbkmayin 😊🙈

Eklentiler

• IMG_20210520_181359.jpg
    IMG_20210520_181359.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 7