Hizmet Hastanesi hakknda

toby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
18
0
merhabalar ben 5 haftalık hamileyim kendime doktor arıyorum hizmet hastanesi jinekolog sait halil hakkında bilginiz var mı ?

slm canım
bizim gelinimizi 5 yıl önce ikizlerin doğumunu yaptırmıştı.gelinimiz yine hamile olsam kesinlikle Sait bey diyor.aynı zamanda kardeşim de doktor benim eşinin doğumunu ona yaptırmıştı aynı hastanede çalışıyorlardı diğerini istememişlerdi.herkes Sait beyi öneriyor hakkında hayırlısı olsun.

meltem hnıma giden var mı peki nasıl bir dr acaba,bir de aradım hastaneyi fiyat bilgisi vermediler muayne ücretleri nedir acaba ssk lıya..?

ben birkaç ay önce cildiye servisine ssk lı 40 tl verdim muayene ücreti, belki yardımcı olur

o hastanenin iki doktorununda iyi olduğunu duydum ama erkek doktorunu daha çok övüyorlardı. Ancak ben erkek yerine bayan doktorda rahat ediceğime inanarak meltem hanımda karar kıldım.Şu anda ona gidyorum ve memnunum.Her gitmemizde içeriye babayıda alalım der.Cep telefonunuda verir bi sorun olduğunda arayabilelim diye.Tek kusuru bana göre randevulu gitmeme rağmen 1 saat bekliyor olmam.
Fiyat konusuna gelincede bi ara kampanyaları vardı 17 tl. idi şu anda 37 tl.

o hastanenin iki doktorununda iyi olduğunu duydum ama erkek doktorunu daha çok övüyorlardı. Ancak ben erkek yerine bayan doktorda rahat ediceğime inanarak meltem hanımda karar kıldım.Şu anda ona gidyorum ve memnunum.Her gitmemizde içeriye babayıda alalım der.Cep telefonunuda verir bi sorun olduğunda arayabilelim diye.Tek kusuru bana göre randevulu gitmeme rağmen 1 saat bekliyor olmam.

canım ben hamileliğimde mide bulantısı kusma sebebiyle bir gece hizmet hastanesi nde yattım ve yatısımı da meltem hanım yaptı. ertesi gün pazar günü olması dolayısıyla beni nöbetçi olan baska bir dr. taburcu etti ve 2 gün sonra meltem hanım için kontrole gittim ve üzerimde de beni yatırdıgı gün giydiğim aynı kıyafetim vardı.kadın beni tanımadı. tanımayabilir, herkesi hatırlamak zorunda değil, ancak benimle ilgili hiç bir not tutmadıgı gibi olayı anlatmak zorunda kaldım. şu şu sebepten yattım, şu tahliler istediniz, şu sonuclar cıktı, şu ilacı şu kadar kullandım gibi. ben bu bilgilere sahip olmak zorunda değildim, benim dosyamı bulamadı, buldugunda da hiç bir not düşmemiş oldugunu gördü. ayrıca ben dısarıdan gelen özel bir hastaydım, durum o gün hiç sıradan değildi, beni hatırlamaması kafasının cok dagınık oldugunu gösterir ki zaten cok yogun bir doktor. hamilelik takibi yaptırmak isteyecegim bir dr. değil kesinlikle kendisi.

peki doğum fiyatı hakkında bilgin varsa onuda yazar yada sorar mısın bir dahaki gidişinde?

merhaba arkadaşlar.. benim kuzenim sait beye gidiyordu çok güzel bir doğum geçirdi, arkadaşımda sait beye gidiyordu ve o da çok ama çok memnun kaldı ben de 20 haftalık hamileyim ve sait beye gidiyorum ve çok mnemnunum, gerçekten çok ilgili , 9 yıldır o hastanede ve oradaki dr ların bile doğumunu o yaptırıyor, gerçetten çok tecrübeli...

doğum fiyatları iase.. 20 gün önce arkadaşım doğum yaptı orada (sait bery di dr u) sezeryan 1700 normal 1000 tl... ama hastaneden çok memnun kaldı...

Bende Meltem Hanıma gidiyorum. Bana sorarsan son derece ilgili tatilde olasına rağmen cep tel aradığımda yardımcı oldu,ertesi gün kendisi arayıp nasıl olduğumu sordu ben çok memnunum.

Ben de mayıs ayında meltem hn a gittim.Bana 6 ay gelme dedi.ınsan neden gelmemem gerektiğini şundan şundan dolayıdır diye açıklar o da yok.Kuzenim Sait Halil'de normal doğum yaptı kardeşi de ona gidiyor.ben de gitmeyi düşünüyorum ama Meltem hna bir daha gitmem.

Son düzenleme:
sait bey super bır doktor,muayene ucretı de 5 ytl.ama dogumu ucretını bılmıyrm.benım de ılk basta bayan doktor takıntım vardı.sait beyi tanıyınca endıselerımın yersız oldugunu gordum.o coookk cookkk katı eşim bıle sait beyden sonra sesini hıc cıkarmadı:)

myhusbandandme, Sait Bey'in muayene ücreti 5 ytl dedin. Bu SSK lı fiyat mı yoksa özel sigorta falan mı?

1 ay oncesıne kadar oyleydı.ancak 2 hafta once gıttım.35 ytl yapmıslar.5 ytl muayene ucretı,30 ytl hastane gıder payı dıye alıyrlar.emeklı sandıgıyım ben.

Anladım. Cok sağol cvp için. Ben de dun gittim. SSK lıyım 45 tl dediler. Dogum ucretlerini hic sormak aklıma gelmedi dun ama :KK43: Acaba araştıran var mı Hizmet'te nekadar?

X