Hocamla iliskim.

Hangi kadın sevgilime ne hediye alsam sorusuna 'Playstation 4 al' der ki
Erkeksin büyük ihtimal.Değilse de yönetim bizi aydınlatsın.

Buradaki kadınların tamda damarına basacak 2 ana konuyu işlemişsin şu kısacık paragrafta

evli erkek
İstenmeyen bebek

ben derim mesela stim ama benim böyle bir büyük derdim olucak başka konularda başka konularda butarz yorumlarmı yaparım buralarda konumu açarım kendi hiç takmıyor galiba :KK19:

erkek üye gibi görünüyor kullanıcı adındaki iticilik diğer taraftan yorum yapmak için yapılmış alaycı yorumlar ne anlarlar anlamıyorum ki umarım sahtedir konu yazık yoksa

Kullanıcı adı benimde dikkatimi çekti..

:KK19: bence de konu sahte,çünkü böyle ciddi sıkıntı içersinde olan bir kişi aynı zamanda başka konulara dalga geçer gibi cvplar yazmaz,yazacak takati olmaz,ordaki yorumlara göre keyfi bayağı yerindeymiş derim.:KK19:

Aynen kinamamaliyiz üstelik kinadigim ne varsa başına gelmiş biri olarak söylüyorum bunu... Neyse ama demem o ki konu sahibi de konuda sahte sevgili Mune ve Kazen birazdan eğer uyumamislarsa duruma el atarlar tahminimce en azından araştırırlar bizde çelişkiden kurtuluruz :KK1:

evet canım aynen katılıyorum hatta konu sahibi bile ortalıklarda yok :KK30::KK30:
şu sahte üyeliklere de bi çözüm getirilmeli bi an önce artık kime inanacağımızı şaşırdık :26::26:

ben derim mesela stim ama benim böyle bir büyük derdim olucak başka konularda başka konularda butarz yorumlarmı yaparım buralarda konumu açarım kendi hiç takmıyor galiba :KK19:

Tabiki sevenler der bibim.Genellemeye seni sokmadım :KK1:

Katılıyorum sana büyük bi dert var ortada ama dert sahibi pek oralı değil gibi :KK50:

evet canım aynen katılıyorum hatta konu sahibi bile ortalıklarda yok :KK30::KK30:
şu sahte üyeliklere de bi çözüm getirilmeli bi an önce artık kime inanacağımızı şaşırdık :26::26:

Bir çoğu kendini belli ediyo aslında ama tabi bi çözüm olmalı bayanlar en mahrem şeylerini dahil paylaşıyorlar bu platformda bayan bayana olmanın verdiği ayrı bi cesaretle dikkat edilmeli daha da En Büyük KK:KK6:

Konu sahteyse psikolojiniz bozuk,böyle işlerle uğraştığınız için.gerçekse karakteriniz bozuk.düzelip gelin lütfen...

Yavuzzzzz,
yine mi sen:KK51:
Bizim patrona söyleyelim de senle bir konuşsun :KK51:

X