Herbalife kilo aldırır mı

Merhabalar bir arkadaşım bu ürünü kullandığını ama faydasını göremediğini söylemişti. Şahsi fikrim en mantıklısı bir diyetisyene danışmak, malum herkesin metabolizması ve beslenme düzeni aynı olmuyor, onlar öğün sayısından ziyade besinlerin içeriğine göre size özel program çıkarıyor. Profesyonel destek almanızı öneririm <3

sağlıklı bir şekilde kilo almaya bak canım
onlar sağlıksız şeyler ,

kan değerlerine baktır belki başk bir sebebi vardır
Kesınlıkle oyle. 2 gebelıgımde de 100 kıloya yaklastım. Ama 2 sınden sonrada kendı cabamla zayıfladım hep. Kesınlıkle kullanmayın bencede.. Bide boyle bir faydası varmış gıbı ballandıra ballandıra anlatmazlarmı pess... Çok çok aşırı bir durum olmadıkca ve dr kontrolu dısında asla kullanmayın. Aslında hıc kullanmayın derım ama cook cok caresız kalırsanız dr kontrolu ıle..

Kesınlıkle oyle. 2 gebelıgımde de 100 kıloya yaklastım. Ama 2 sınden sonrada kendı cabamla zayıfladım hep. Kesınlıkle kullanmayın bencede.. Bide boyle bir faydası varmış gıbı ballandıra ballandıra anlatmazlarmı pess... Çok çok aşırı bir durum olmadıkca ve dr kontrolu dısında asla kullanmayın. Aslında hıc kullanmayın derım ama cook cok caresız kalırsanız dr kontrolu ıle..
kesinlikle dogru

Ben 1sene ürun satisini egitimini aldim uzun zamandir kullanmiyodum simdi kalori hesabi yapmak icin aldim yani zayiflamak icin baslamistim daha sonra eğitimlere gittim hicbir yan etkisi yoktur🥰

Lütfen hiçbir ürün için zararsızdır ya da yan etkisi yoktur gibi kesin cümleler kurmayınız, yumurtanın, bir meyvenin bile bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara yol açtığını düşünürsek, çoğumuzun grip soğuk algınlığı gibi durumlarda tükettiği ıhlamur'un dahi günlük tüketim limitini aşmamız halinde ishal, tansiyon gibi yan etkileri olduğunu, kalp hastalarının, hamilelerin kullanmaması gerektiğini hesaba katarsak her şey herkese farklı etkiler yapabilir.

X