Hormon testlerim 2 ayda neden kötüleşti?

Maviesra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
5.480
4.776
Selam kızlar 2 ay ara ile farklı hastanelerde hormon testi yaptirdim neden sonuc bu kadar degismis olabilir doktor erken menepoz baslangici olabilir dedi 2 testimi atıyorum anlayan yorum yapabilirmi önümüzdeki ayda böyle bozuk çıkarsa tüpbebeğe yonlendircem dedi durumu böyle olup düzelen varmı dostinex ve angucaston hap verdi moralmen çöktüm araştırma hastanesine gidip amh testi yaptircam :KK43: not: 6 aydır çocuk istiyoruz yaş 35

Eklentiler

• 20210611_170956.png
    20210611_170956.png
    181,5 KB · Görüntüleme: 512
  • 20210611_170917.png
    20210611_170917.png
    256,3 KB · Görüntüleme: 505
Selam kızlar 2 ay ara ile farklı hastanelerde hormon testi yaptirdim neden sonuc bu kadar degismis olabilir doktor erken menepoz baslangici olabilir dedi 2 testimi atıyorum anlayan yorum yapabilirmi önümüzdeki ayda böyle bozuk çıkarsa tüpbebeğe yonlendircem dedi durumu böyle olup düzelen varmı dostinex ve angucaston hap verdi moralmen çöktüm araştırma hastanesine gidip amh testi yaptircam :KK43: not: 6 aydır çocuk istiyoruz yaş 35
Bu iki ayda kullandigin herhangi bir ilaç ya da kür oldu mu?

Kür yapmıyorum folik asit ve omega 3 kullanıyorum birde ari sütü bal polen probolis şaşırdım kahroldum suan

Merhaba hormonlarınız düzeldi mi 2 ayda böyle olması çok şaşırtıcı ilaç ya da kur de kullanmamissiniz sonucta
Hormonlarım hala bozuk o zaman neden güzel cıktı bilmiyorum ama 1 hafta hayit otu suyu içmiştim omu düşürdü ozaman bilmiyorum tüp bebek tedavisine başlıyorum erken menepoz denildi maalesef :KK43:

Tsh baya yüksek onun için endokrine gitmeniz lazım. onun dışındakiler tüp bebek tedavisi ile kontrol altına alınabilir şeyler diye biliyorum

Ayrıca amh konusunda çok üzülmeyin. benim de amh 0.01 ama tüp bebek tedavisi ile su anda ikizlere hamileyim. 2 aylık oldular bile

Eklentiler

• 356623.jpg
    356623.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 291
Ay ne guzel bi haber peki nerede yaptırdınız kaç yumurta oluştu:)
Biz Anadolu sağlık merkezi hastanesinde yaptırdık Tuzlada. İlkinde 1 yumurta oluştu ama döllenmedi. Opu sırasında prp yapılmıştı. İkinci denemede 2 yumurta oluştu, artık ilaçlardan mı prpden mı bilmiyorum ama kaliteli ve olgun yumurtalardı. İkisi de döllendi ve transfer edildi. Tuttular çok şükür 😊

Biz Anadolu sağlık merkezi hastanesinde yaptırdık Tuzlada. İlkinde 1 yumurta oluştu ama döllenmedi. Opu sırasında prp yapılmıştı. İkinci denemede 2 yumurta oluştu, artık ilaçlardan mı prpden mı bilmiyorum ama kaliteli ve olgun yumurtalardı. İkisi de döllendi ve transfer edildi. Tuttular çok şükür 😊
Ay darısı bana insallah öncesinde dikkatli beslenme ve vitamin takviyesine basladim dualarim kabul olur insallah 😍

Ayrıca amh konusunda çok üzülmeyin. benim de amh 0.01 ama tüp bebek tedavisi ile su anda ikizlere hamileyim. 2 aylık oldular bile
Harika. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Yaşınız kaç acaba öğrenebilir miyim? İnşallah Rabbim bizlere de nasip eder

Kızlar herkese selam bende 1.5 aydır agnucaston kullanıyorum ve bu sürede hiç olmadım bu düzenleyici ise neden adet olmadim tecrübesi yada bilgisi olan hastanelerde randevu yok olsa gidecem

X