Hormonlarima bakarmisiniz

Maviesra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
5.481
4.776
Merhabalar arkadaşlar adetin 3 gunu hormon testi yaptırdım estradiol değerim şöyle yazıyor 94.7 90.04 ovulasyon nedir bu bilgisi olan varmi 3 aydir çocuk deniyoruz bundan dolayi olmuyor olabilirmi?

Eklentiler

• 20210325_193259.png
    20210325_193259.png
    257,9 KB · Görüntüleme: 68
Yunurtaliklarla ilgili hormon biraz yuksek cikmis ama bu tek basina bir sey ifade etmez. Benim de fsh normalden azicik yüksek cikti ama yumurta rezervimin iyi oldugunu, fsh yüksekliğinin bu durumda cok bir sey ifade etmedigini söyledi.
Peki kötü birseymi nasıl düzelir şuan şehir dışındayım adet dönemi denk geldi diye test yaptırdım yarın o doktora danışıcam. Panik yaptım biraz kendi doktoruma 15 gun sonra gidicem beklemek istemiyorum anlamadim da ne olduğunu normal değer kaç olmalı peki bilginiz varmi gebeliğe engel mi

Peki kötü birseymi nasıl düzelir şuan şehir dışındayım adet dönemi denk geldi diye test yaptırdım yarın o doktora danışıcam. Panik yaptım biraz kendi doktoruma 15 gun sonra gidicem beklemek istemiyorum anlamadim da ne olduğunu normal değer kaç olmalı peki bilginiz varmi gebeliğe engel mi
90a kadar normal sanırım. Panik yapmayin sakin olun çözümsüz imkansiz bir sey degildir.

Merhaba benim değerlerime de yorum yazarsanız çok sevinirim.
E2: 89,51
fsh:11,87
lh:3,89
Prolaktin:8,89
Adetimin 21. gün progesteron: 13,40
39 yaşındayım sizce değerlerim nasıl?

Merhaba benim değerlerime de yorum yazarsanız çok sevinirim.
E2: 89,51
fsh:11,87
lh:3,89
Prolaktin:8,89
Adetimin 21. gün progesteron: 13,40
39 yaşındayım sizce değerlerim nasıl?
E2 benimde yüksek çıktı doktor normal dedi ama. 😏 nette arastirmama gore adetin 3. Günü e2 50 ye kadar sınırı var diyolar. Birde fsh yüksek geldi bana gebelik düşünüyorsanız 5 civarı olması gerekiyormuş

E2 benimde yüksek çıktı doktor normal dedi ama. 😏 nette arastirmama gore adetin 3. Günü e2 50 ye kadar sınırı var diyolar. Birde fsh yüksek geldi bana gebelik düşünüyorsanız 5 civarı olması gerekiyormuş
Neye göre yorum yapıyorlar anlamadım ki doktor fsh biraz yüksek ama önemsiyecek seviyede değil dedi. Yarın 10 da ara dedi. Bakalım aradığımda ne diyecek anlamadım inan

Neye göre yorum yapıyorlar anlamadım ki doktor fsh biraz yüksek ama önemsiyecek seviyede değil dedi. Yarın 10 da ara dedi. Bakalım aradığımda ne diyecek anlamadım inan
Hiç bilgim yok valla daha ilk defa hormon testi verdim bende burdan danıştım ama pek bilen yazan olmadi tiroitlerim yuksek çıktı onlara da baktirin ben çocuk istiyordum o engel dedi doktor

Hiç bilgim yok valla daha ilk defa hormon testi verdim bende burdan danıştım ama pek bilen yazan olmadi tiroitlerim yuksek çıktı onlara da baktirin ben çocuk istiyordum o engel dedi doktor
tiroitlerime baktırdım normal aralıkta çıktı. Daha önce tiroit yüzünden çocuk sahibi olamadım. İlaç kullandım. Şimdi iki yıldır kullanmıyorum ve değerlerimde normal çıktı. Tiroitten korkma nodül olmadıktan sonra ilaçla düzeliyor. Anlık yükselmede olmuş olabiliyor.

X