Hoşlandığım çocuk

flowersbarbie

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
10
6
27
Merhaba arkadaşlar aynı memleketten ve aynı üniversite de olduğum bir arkadaşım vardı o üniversiteyi kazandı Ankara’ya gitti tıp okuyor bu arada 2 sene sonrada ben kazandım aynı üniversiteyi ama bölümler farklı neyse üni aynı olunca aileler tanıştı biz tanıştık normalde ben biliyordum onu ama bir konuşmuşluğumuz yoktu klasik üniversite tanışması numaralarımızı falan aldık tabi ben Ankara’da bir tek onu tanıyorum kendime bir güven geldi bir şey olursa onu ararım falan diye baya bağlandım ona sonra aradan zaman geçti bir kaç şey için mesaj attım ona hatta aradım sordum falan bir kaç kere denk geldik kampüste çok tatlı bir çocuk birde tıp okuyor diye ben baya hoşlandım ondan onu görünce içim kıpır kıpır oluyor konuşamıyordum bile onun bakışları da güzeldi bana karşı gözlerinin parıltısını görüyordum çokta yardım sever her zaman işim düşse halletti neyse bir gün samimiyetimiz var diye whatsaptan komik bir şey sordum arkadaşımla alakalıydı baya konuştuk falan 2 3 gün sonra memlekete gittim ve çocuğun annesinden duydum bu konuyu yüzüme söyledi direk şok oldum çok utandım hemen gitmiş annesine anlatmış herşeyi annesini ben hiç tanımama rağmen kadın hemen beni nasıl tanıdı onu da anlamadım bu erkekler neden böyle herşeyi annesine anlatır bu sizce iyi bir şey mi bilmiyorum baya soğudum ona karşı ama yinede içimde umut var halen sanki annesi yüzünden çocuk bana açılamıyor gibi sizce erkeklerin annesiyle paylaşması iyi bir şey mi neden anlatırlar her şeylerini baya üzüldüm kendi aileme de rezil oldum

Merhaba arkadaşlar aynı memleketten ve aynı üniversite de olduğum bir arkadaşım vardı o üniversiteyi kazandı Ankara’ya gitti tıp okuyor bu arada 2 sene sonrada ben kazandım aynı üniversiteyi ama bölümler farklı neyse üni aynı olunca aileler tanıştı biz tanıştık normalde ben biliyordum onu ama bir konuşmuşluğumuz yoktu klasik üniversite tanışması numaralarımızı falan aldık tabi ben Ankara’da bir tek onu tanıyorum kendime bir güven geldi bir şey olursa onu ararım falan diye baya bağlandım ona sonra aradan zaman geçti bir kaç şey için mesaj attım ona hatta aradım sordum falan bir kaç kere denk geldik kampüste çok tatlı bir çocuk birde tıp okuyor diye ben baya hoşlandım ondan onu görünce içim kıpır kıpır oluyor konuşamıyordum bile onun bakışları da güzeldi bana karşı gözlerinin parıltısını görüyordum çokta yardım sever her zaman işim düşse halletti neyse bir gün samimiyetimiz var diye whatsaptan komik bir şey sordum arkadaşımla alakalıydı baya konuştuk falan 2 3 gün sonra memlekete gittim ve çocuğun annesinden duydum bu konuyu yüzüme söyledi direk şok oldum çok utandım hemen gitmiş annesine anlatmış herşeyi annesini ben hiç tanımama rağmen kadın hemen beni nasıl tanıdı onu da anlamadım bu erkekler neden böyle herşeyi annesine anlatır bu sizce iyi bir şey mi bilmiyorum baya soğudum ona karşı ama yinede içimde umut var halen sanki annesi yüzünden çocuk bana açılamıyor gibi sizce erkeklerin annesiyle paylaşması iyi bir şey mi neden anlatırlar her şeylerini baya üzüldüm kendi aileme de rezil oldum
Bence annesine anlatması güzel. Sizden bahsetmiştir resminizi falan göstermiştir konuştuğunuz o olayıda anlatmıştır. Önemsemese neden anlatsın diye düşündüm ben

Direk söyledi dalga geçer gibi oğluma böyle demişsin diye
İçtenlikle söylüyorum ki bu adamdan en köy olur ne kasaba. Ya gram ciddiye almamış ve dalgasına gitmiş annesine anlatmış ki böyle biriyle işiniz olmasın ya da hayatındaki her ayrıntıyı annesine anlatan tam bir ana kuzusu erkek ki böyle biriyle de işiniz olmasın. Uzun vadede mutluluk böyle birisiyle imkansız. Yüksek ihtimal kararlarına yön veren hep annesi onun. Yani o gelse size yalvarsa dahi onu istemeyin anlık bir sevgi seline kapılırsınız sizi sürükler ama sonunda boğulan siz olursunuz. İlişkinin başlamaması sizin için büyük şans olmuş odağınızı ondan aniden başka yönlere çevirin bir insan olarak değil kendinizle ilgilenin boşverin onu :)

Çocuk belki dalga geçer şekilde anlatmamıştır annesi öyle tepki vermiştir. Yani annesiyle aşırı samimi bir ilişkileri yoksa wptan komik mesaj atan kişiyi annesine anlatmaz. Ya da biri bana böyle yazdı diye anlatır özellikle annesinin sizi tanıması resminizi gösterdiğini gösteriyor bu da bana hoşlandığını o yüzden annesine anlattığını düşündürdü. Ama bellide olmaz tabi

Demek ki neymiş, tıp okuyor garanti ve iyi gelirli meslek sahibi diye hemen erkeğin peşine düşmemek , karakterine ve size ilgisine de bakmak lazımmış. Kaldı ki ailenin yarısı doktor olan biri olarak söylüyorum ben 30 dan önce evlenen erkek doktor görmedim. Daha öğrenci adama bu kadar potansyel koca olarak bakmayın yani.
Büyük ihtimalle annesine sizinle ilgili; başıma sardığınız kız bana asılıyor diye haber uçurmuş, kadında size ayar vermiş,bu durumu yüzünüze vurarak ki oğlanın peşini bırakın. Zira bir duygusu olduğu için annesine anlatsa kadın bu şekilde size yaklaşmaz, büyük ihtimal size bir şey belli etmez , belli etse bile daha usturuplu bir şekilde görüştüğünüzü bildiğini belli ederdi.
Bence biraz geride durmayı öğrenin ve özellikle ailenizle muhattap olan insanların çocukları ile böyle bir birliktelik niyetiniz varsa ilk adımı karşı taraftan gelmesini bekleyin, zira bu kadın en azından sizin yüzünüze vurmuş, eğer annenize falan söylese kadın baya bir mahçup olurdu.

Zaten aileler tanismis diyorsun,tanimasi normal degil mi..İsmini verdikten sonra,tanimislardir pek tabii.
İlk neden fazlaca hoslandigi icin seni surekli annesine anlatiyor olmasi.Sonuc olarak aileler tanisiyor.
ikinci neden ise fazlaca saf olmasi.Yani kimse bir mesaji durup dururken anlatmaz annesine.
Ya cok hoslaniyordur,ya da cok saftir.

Yok whatsapta aramızda geçen bir konuşma vardı biraz saçma sapandı
Yok böyle boşboğaz kime ne diyeceğini bilmeyen biriyle ilişki sürdürülmez, hele ki bir de patavatsız annesi varsa hiç olmaz. Aman aman boşverin. Hem sizi önemsese annesine anlatmaz, dalga geçerek anlatmıştır ki annesi de böyle demiş. Ne gevşek aile!

Çocuk ciddi bi sekilde anlatıp annesi dalgaya almış olabilir onlarin aralarindaki muhabbeti bilmeden yargilamak yanlış çok benzer bi olay benmde başıma geldi ordan biliyorum. Erkek anneleri böyle gerçekten biri ogullarina yanastimi bulunmaz hint kumaşı gibi dünyada tek onun ogly varmış gibi davranıyorlar. Bizim akraba oglum seni istese alırım seni dedi bende acaba ben oğlunu istiyor muyum dedim aa istemiyo musun diyo hala yani kısaca boyleler

X