hpv 31 ve 45

ek olarak sigara kullaniyorsnaiz ida cok etkenmis dr bana bundan dolayi atamamis olabilecegimi soyledi. icen yerde bile bulunma dedi. onu da birakin mutlaka iciyorsaniz.

valla hiç içmedim. yanımda da içen yok. 1.5 senedir cinsellik yok. herşeyi denedim bağışıklık için.
ne lanet bisi bu yaaaa allah kahretsin gercekten... kolay kolay kahir okumam ama . gecende biri cin1 den 6 ayda cin3 gecmis sinirim bozuldu.. her ay gidip kontrol ettiresim geliyor.... akinti sirununuz var mi?

yaraya bişey demedi doktorlar. hatta sadece hpv testi için doku alan doktor söyledi. ama o hpv ile ilgili değil dedi. tuvalet temizliği vs anlattı.. belki hpv orayı enfeksiyon almaya yatkın hale getiriyordur.
kesinlikle katiliyorum hpv oldugunda mantar yara enfeksiyona daha acik hale geliyirmusuz. birde ben sigil denince herkeein bahsettigi et beni, karnibahsr goruntusu bekliyor sigilim yok diyordum meger varmis her sigil oyle degilmis. siyah nokta kadarmis onkari ayirt edemedim tabi dr soyledi. cok degisik bir virus. cinsellik ihtiyac ama kadin zarar giruyor hak degil bu kesinlikle

vallahi canım ben bir ara karbonatlu su içtim düzenli o fayda etmişti, birde adaçayı yağı kullandım ama çok ağır kokut-yor fitil gibi uygulamıştım, düzenli kullanamadım onu çünkü viks gibi sarıyır her yeri kokusu çok keskin. Senin yara muayenede mi görldü yoksa smear da falan mı
Muayenede görüldü. Smear da cıkmadı. Bir de muayenede görülen smearda neden cıkmadı onu da anlamadım

Merhabalar, eşim de 1,5 sene önce hpv 6 olduğunu öğrendim tedaviye başladık test yaptırdım negatif çıktı doktor ne dediyse öyle ilerledik ek vitaminler işte 8 9 ay cinsel ilişki yok dedi her ne dediyse uyduk ama hep böyle bi kendimi kontrol ediyordum cinsel ilişkiye girebilirsiniz dedi bize güvendik tamam dedik, bugün elime et beni gibi ufacık bir şey geldi baktım inceledim minicik nokta kadar arasan bulamazsın öyle bir yerde denk geldim biraz açıkçası endişelendim aradım yeni bir doktor buldum şimdi ona gideceğiz direk bu hpv ile ilgileniyor kendisi sizce test yaptırıp mı gitmeliyim doktora veya ne kullanmalıyım vitamin vs. Bana yardımcı olur musunuz? Teşekkür ediyorum şimdiden herkese çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah :)

Merhabalar, eşim de 1,5 sene önce hpv 6 olduğunu öğrendim tedaviye başladık test yaptırdım negatif çıktı doktor ne dediyse öyle ilerledik ek vitaminler işte 8 9 ay cinsel ilişki yok dedi her ne dediyse uyduk ama hep böyle bi kendimi kontrol ediyordum cinsel ilişkiye girebilirsiniz dedi bize güvendik tamam dedik, bugün elime et beni gibi ufacık bir şey geldi baktım inceledim minicik nokta kadar arasan bulamazsın öyle bir yerde denk geldim biraz açıkçası endişelendim aradım yeni bir doktor buldum şimdi ona gideceğiz direk bu hpv ile ilgileniyor kendisi sizce test yaptırıp mı gitmeliyim doktora veya ne kullanmalıyım vitamin vs. Bana yardımcı olur musunuz? Teşekkür ediyorum şimdiden herkese çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah :)
geçmiş olsun. teste doktor da yönlendirebilir. görünce anlar zaten.

X