Hpv olabilir miyim ? ­čśóAdet d─▒┼č─▒ kanama ve kokulu kahverengi ak─▒nt─▒

Birbilinmezlik

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 May─▒s 2020
336
94
Ak─▒nt─▒n─▒z m─▒ var yoksa kas─▒k a─čr─▒s─▒ m─▒ ya┼č─▒yorsunuz sadece?
D├╝┼č├╝n├╝nce bende de ├Âyle oluyor tamamen psikolojik ­čÖł papatya ├žay─▒ bu durumda ├žok iyi etki ediyor pamuk gibi yap─▒yor insan─▒ :)
Bende ataraks var bazen onu i├žiyorum bazen tam psikiyatr gidip ila├ž almad─▒m arkada┼čtan ald─▒m sak─▒nleseyim atar─▒m gelince diye

myaprak

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 A─čustos 2013
53
32
Vajinal k├╝lt├╝r yap─▒lmad─▒ o nas─▒l yap─▒l─▒yor s├Âylemedi hi├ž yani doktor
Ak─▒nt─▒n─▒zdan ├Ârnek al─▒n─▒yor onda da. E─čer vajinal enfeksiyon varsa ne oldu─ču hangi enfeksiyon oldu─ču ordan belli oluyor. Bir s├╝r├╝ vajinal enfeksiyon ├že┼čidi var. Ama zaten enfeksiyon varsa smearde de enfeksiyon c─▒kar duruma g├Âre doktorunuz k├╝lt├╝r al─▒r

myaprak

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 A─čustos 2013
53
32
Ak─▒nt─▒m yok ├Âyle ├Âncesinde beyaz bir ak─▒nt─▒m oluyordu kontrolde doktor enfeksiyon g├Âz├╝km├╝yor dedi ben yazs─▒n ila├ž diye s├Âyledim gerek duymad─▒ birde kas─▒kalr─▒m hani b├Âyle tendon gibi sert olan yer varya oras─▒ mesela birde vaj─▒na giri┼č yerinde b├Âyle batma gibi bir hissiyat unutunca mesela ├Âyle birsey yok agr─▒ vs batma akl─▒ma gelince kendimi cuzzaml─▒ gibi hissedince hemen bir yerlerime agr─▒ giriyor hastay─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yorum sonra ama ├Âyle hi├ž ara kanamam olmad─▒ ak─▒nt─▒ rengim beyazd─▒ hep bazen kokulu oluyoedu antibiyotik kulland─▒m ornitop galiba hat─▒rlam─▒yorum ge├žti
Valla bu sayd─▒klar─▒n─▒z bazen bende de oluyor ­čÖł ama beyaz ak─▒nt─▒m hi├ž kokulu olmad─▒. Basit bir ┼čeydir sizin ciddi ┼čikayetleriniz yok bence. Bo┼ča stres yapmay─▒n :)

Gamzeeeylmz

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Mart 2016
48
29
26
Ak─▒nt─▒n─▒zdan ├Ârnek al─▒n─▒yor onda da. E─čer vajinal enfeksiyon varsa ne oldu─ču hangi enfeksiyon oldu─ču ordan belli oluyor. Bir s├╝r├╝ vajinal enfeksiyon ├že┼čidi var. Ama zaten enfeksiyon varsa smearde de enfeksiyon c─▒kar duruma g├Âre doktorunuz k├╝lt├╝r al─▒r
Sonu├žlar─▒ beklemekten ba┼čka yapacak bir ┼čeyim yok ┼ču an galiba ama d├╝n ke┼čke kolposkopi ile baksayd─▒ belki bir ┼čey var g├Âremiyor

Birbilinmezlik

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 May─▒s 2020
336
94
Valla bu sayd─▒klar─▒n─▒z bazen bende de oluyor ­čÖł ama beyaz ak─▒nt─▒m hi├ž kokulu olmad─▒. Basit bir ┼čeydir sizin ciddi ┼čikayetleriniz yok bence. Bo┼ča stres yapmay─▒n :)
Sanmam ben temasl─▒y─▒m ondan dolay─▒ bende 100/100 var da hangisi bilmiyorum v├╝cut atm─▒sm─▒d─▒r sanmam g├Âkten elma ya─čsa bana h─▒yar ­čąĺ d├╝┼čer ­čśé­čśé yani ondan dolay─▒ ciddi ciddi korkuyorum temasl─▒ olmasam bu kadar panik olamazd─▒m birde belirti olmasa bile ki┼čiler ta┼č─▒y─▒c─▒ oluyor genelde umar─▒m lezyon yapmam─▒┼čt─▒r

Birbilinmezlik

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 May─▒s 2020
336
94
Suan varya sol taraf─▒mda m├╝thi┼č derecede bi agr─▒ hissediyorum stresten yada ka┼č─▒k f─▒t─▒─č─▒m olabilir

myaprak

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 A─čustos 2013
53
32
Sanmam ben temasl─▒y─▒m ondan dolay─▒ bende 100/100 var da hangisi bilmiyorum v├╝cut atm─▒sm─▒d─▒r sanmam g├Âkten elma ya─čsa bana h─▒yar ­čąĺ d├╝┼čer ­čśé­čśé yani ondan dolay─▒ ciddi ciddi korkuyorum temasl─▒ olmasam bu kadar panik olamazd─▒m birde belirti olmasa bile ki┼čiler ta┼č─▒y─▒c─▒ oluyor genelde
Sanmam ben temasl─▒y─▒m ondan dolay─▒ bende 100/100 var da hangisi bilmiyorum v├╝cut atm─▒sm─▒d─▒r sanmam g├Âkten elma ya─čsa bana h─▒yar ­čąĺ d├╝┼čer ­čśé­čśé yani ondan dolay─▒ ciddi ciddi korkuyorum temasl─▒ olmasam bu kadar panik olamazd─▒m birde belirti olmasa bile ki┼čiler ta┼č─▒y─▒c─▒ oluyor genelde umar─▒m lezyon yapmam─▒┼čt─▒r
Heheh g├╝ld├╝rd├╝n├╝z ­čśé ka├ž y─▒l ge├žti temastan bu yana? 30 yas─▒n alt─▒ysan─▒z ve temas sonras─▒ cinsel ili┼čki ya┼čamay─▒p ba─č─▒s─▒kl─▒g─▒ g├╝clendiri takviyeler kulland─▒ysan─▒z v├╝cut atm─▒st─▒r bence.