HPV YAKTİRMA HAKKİNDA BİLGİSİ OLAN VARMİ KİZLAR

Vesvey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
13
0
26
MERHABA ARKADASLAR TUP BEBEK SURECİNDEYDİM VE NE YAZİKKİ HPV OLDUGUMU OGRENDİM TEDAVİM YARİM KALDİ GERCEKTEN COK UZGUNUM DOKTORUM DERHAL YAKİLMASİNİ İSTEDİ YASAKLARDAN DOLAYİ GİDEMEDİM BAYRAM SONRASİNA KALDİ MECBUREN YAKTİRAN VARMİ GERCEKTEN COK KORKUYORUM İYİLESME SURECİ VS. NELERE DİKKAT ETMELİYİM ACİLİ Bİ İSLEMMİ BİLGİSİ OLAN VARMİ 😭😭🙄

Bendede çıktı .yaktırdım hiç acımıyo rahat olablirsiniz. Yakma yöntemleri var birini kullanacaktır doktorunuz.sonrasnda hijyeninze çok dikkat edin. Beslenmenizede dikkat edip bağışklığınzı güçlü tutarsanız pekte bir zararı olmuyor ve vücut atabiliyormuş..yalnız şöyle bişy var ! 5 haftalık hamileyim anneden bebeğe geçebiliyormuş sanırım . Çok kötü hissediyorum. Doktorunuzla bu konu hakkında öncesnden detaylı konşmanızı önerrm

Benim tedavide o yüzden kaldı canım zaten ileride gebe kalırsam dediğin olma ihtimali var ama hiç korkma normal dogurmadigin sürece hiçbir sıkıntı olmuyormuş sezeryan olabilirsin

Merhabalar bende bugün öğrendim göç 11 ve 39 çıktı doktorum ahcc kullanmalısın Yeşilçay içmelisin yer fıstığı ve bol yeşillik birde propolis kullanmalısın dedi smear testim temiz çıktı 6 ay da bir smear testi yapacağız dedi sigarayı hemen bırakmamı söyledi eğer düzenli bu dediklerimi kullanır ve uygularsan kısa sürede vücudumdan temizleyebileceğini söyledi tabii bu testi 1 yıl sonra tekrarlanacağını söyledi, bende ahcc aldım 6 ay boyunca günde 3 kapsül kullanılırsa ciddi anlamda bir ilerleme kaydetti yazıyor internette biraz maliyetli 1 ay için 600₺ gibi bir ücreti var hapın ama sağlık olunca söz konusu mecburen aldım eşimle cinsel ilişkiye ara verdik ve daha yeni evliyim bu hastalık gidene kadar da bir çocuk sahibi olmam söz konusu değil tabii ki bu bahsettiklerime sizde araştırın derim oldukça etkili sonuçları var bir çok yerde okudum düzenli bir beslenme olduğun da bir çok insan kurtuluyor bu hastalıktan iyi günler dilerim ve geçmiş olsun 🙂

X