Örgü http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/271934-yemekteyizdeki-beyaz-kadin.

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Kızlar sorum acill lütfen yardım..Hani geçen yemekteyiz programına bir kadın katılmıştı evinin her tarafı beyazdı beyaz hastası bir kadın onun evinde aynasını kendisi süslemişti hani görenler vardır.Beyaz tüylerle artık adı tüy mü başka bişimi onun adını öğrenip bulmam lazım nerden bulabilirim acaba???*yerimseniben
adı funda şimdi aklıma geldi...

Kadının adı değil evindeki aynayı süslediği şeyin tüyün adını öğrenmem lazım...

15701614_0.jpg
buldum aynayı işte bu tüyleriiii diorum...

Ankarada oturuyordun değilmi
izmir cad. girişinde yapı kredi bankasının yan binası meşhur peynirci markettin yanı girişi var büyük bir ipçi burası iple beraber ne ararsan var mağazanın adını hatırlamıyorum aşağı doğru merdiven iniyo in içeri gir o mağazada gördüm her rengi vardı

Teşekkürler canımcım ama kızılaya biraz zor giderim ama aklımda bulunsun saol...

9384937_0.jpg
canlarım bunlarla baştaki aynadaki süs farklı sanki....

onun dışında google amcaya yaz ismini öğrendik :))
satış sitelerinde var

anlamadım canım google a ne yazacağım??Haaa anladım şimdi...ama bulamadım..

Son düzenleme:
evet tatlım senin resimde gösterdiklerinle diğer otriş ayrı şeyler
biri tüylü biri yüy yumağı sanki:roflol:
bence sen onu giyim ve giyim aksesurı mağazalarında bulabilirsin
senin ilk koyduğun resimde ki sanatçıların elbise üzerine aldıkları otriş canceğizim
googleye otriş yaz bi bak nerden bulunur de ya da ankarada otriş satan mağaza diye arattır bakem ne çıkıyora.s.

akşam akşam benide derde düşürdün arıyorum google'dan bulamadım hepsi kedi kuyruğu gibi otriş senin istediğin gerçek tüylü olan yok gibi
inşallah bulursun cidden hoş görünüyor yap resminide koy bizde bakalımyerimseniben

tatlım ben buldum netten
16,20 liraymış bi bak istersen
otriş yaz görselden ara de hemen bulursun
daha ucuzu davar hemde tam senin istediğin 5 liraya

bilmiorumki nerden bulacağım aynama yapmak istiyorum bende ya offf.

dur canım ankarada satılan yerleri arıyorum sana mağaza adı vereyim kolaylık olsun emi balımyerimseniben

canım bi tane bile mağaza bulamadım googleden yok evet bisürü site açılıyor ama mağaza yok hepsi internetten sanal mağaza
ama gördüğüm kadarıyla adı otriş değil ötriş ve büyük bujiterilerin hepsinde kolaylıkla bulunabiliyormuş
bulunduğun yerin en kapsamlı bujiterisine git şu pullar boncuklar vs satan hobi merkezi gibi olan bujiteriler olarda bulunuyormuş
ay sinir oldum
2 saattir deli gibi arıyorum yok yok
kusura bakma ama bujiterilerde bulunuyormuş kalın ötriş diyeceksin elbise üzeri için satılanlardan de

X