Huncalife Satış temsilciliği ve Huncalife hakkında bilgi

Daha Önce Markayı duydunuz veya ürününü kullandınız mı ?

• Evet adını duymuştum.

OY: 0 0,0%
  • Hayır ilk defa duydum.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

nejla1903

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
9
38
30
Huncalife Nedir ? Nasıl oluşmuştur ?

1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır.

Huncalife ile Hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Neden Huncalife ?
  • %100 Yerli sermaye ile kurulan
  • Parfüm kategorisinde pazar lideri olan
  • Türkiye’nin en yüksek primini veren
  • Katalog satışı üzerinden %40 kazanç sağlayan
  • İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten
  • Yurtiçi ve Yurtdışın da geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip
  • Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren
  • Miras bırakma
  • Doğrudan satış derneğine üye olan tek Türk firmasıdır.

Huncalife Üyesi Olmak Bana Ne Kazandırır ?

- Huncalife diğer markaların aksine size % 40 kazanç fırsatı sunmaktadır.

- Huncalife ' dan yapacağınız alışverişlerinizi kapıda ödeme imkanı ve belirli miktar siparişinize göre ücretsiz kargo fırsatından faydalanabilirsiniz.
- Huncalife Başka markalarda olmaksızın sizlere hediyeler de vermektedir.
- Huncalife' da her ay sipariş zorunluluğu bulunmamaktadır . Yılda en azından bir kerelik 100 tl lik bir alışverişiniz bile yeterlidir.
-HuncaLife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.
- En çok ve en kolay kazandıran %24 prim veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir elde imkânı bulursunuz.

Sertifikalarımız Nelerdir ?

GMP BELGESİ, üretilen ürünlerin iç ve dış faktörlerden etkilenerek kirlenmesini önlemek ve azaltmak için işletme ile ilgili koruyucu önlemleri kapsar. Bu belge ile ürünlerimizin, üretim süreci başından tüketiciye ulaşana kadar sağlık, güvenlik ve çevre standartları dahilinde üretildiğini garanti ederiz.

ISO 9001 KALİTE BELGESİ, işletmelerin sevk ve idaresinde tüm süreçlerin dokümante edildiği ve bu dokümantasyon yapısı içerisinde süreçlerin kayıt altına alındığı bir yönetim yaklaşımıdır. Bu belge ile ürünlerimizin sürdürülebilir ve tekrar edilebilir prosesler ile üretildiğini ve her ürünümüzün kayıt altına alındığını garanti ederiz.

HELAL ÜRÜN SERTİFİKASI, ürünleri, katkı maddelerini, hazırlama ve işleme yöntemlerini, temizlik ve sağlık şartlarını, islami kurallara uygun katı güvenlik kuralları içinde denetleyen tarafsız bir bilirkişi raporudur. Bu belge ile ürünlerimizde islami kurallara aykırı hammaddeler kullanmadığımızı garanti ederiz.

TURQUALITY BELGESİ, Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Bu belge ile uluslararası arenade Türkiye’nin ve Türk markalarının gücünü arttırmak için, yeterli donanım ve vizyona sahip olduğumuzu garantileriz.

DOĞRUDAN SATIŞ DERNEĞİ, sektörde çalışan hem firma hem de bağımsız temsilcilerin daha iyi konumlara gelebilmesi amacıyla kurulmuş, Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesi olan bir kuruluştur. Derneğe olan üyeliğimiz ile sektörümüzün olmazsa olmazı olan güven duygusunun pekiştirilmesi ve sektör sorunlarının çözülmesi amacıyla gerekli her tür faaliyeti yerine getirmeye çalıştığımızı garantileriz.

X