İbret-i Alem ....

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
14.916
54.421
32
Yanında olsa bakardı katip en azından biri olsaydı. Nafaka da alırdı. Şimdi tek başına. Umarım herşey düzelir herkes yanlışlarından döner bu annenin kıymeti anlaşılır
Velayet davası açılacak daha, uyanık herif nafaka vermemek için velayet bende çocuklar sende demiş. Şimdi anlaşma yoluna gidecek demre, beyfendi karısını geri istiyorsa velayeti de verecek, bir miktar hisse de. Öyle bedava kurtuluş yok aşkım.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
26.495
59.558
Allah büyük bakalım annenizin benim bizim gibilerin darda.olan herkesin rabbim yar ve yardımcısı olsun
Ben evliyim annem 9 yıldır yanımda. Asla yalnız çaresiz bırakmam onu. Ama adı baba olacak adam torununu hiç görmedi yolda görse belki beni de tanımaz. Bundan büyük ceza mı olur😅hayatı başkalarının çocuklarına bakarak ve sığıntı olarak geçti. Beter olsunnn🙂

DEMREE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
759
2.683
Ben evliyim annem 9 yıldır yanımda. Asla yalnız çaresiz bırakmam onu. Ama adı baba olacak adam torununu hiç görmedi yolda görse belki beni de tanımaz. Bundan büyük ceza mı olur😅hayatı başkalarının çocuklarına bakarak ve sığıntı olarak geçti. Beter olsunnn🙂
Alninizdan öperim sizi . Biriniz bin olur inşallah mevlam bütün güzel kapıları açar sonuna kadar size anneniz yaninizdaysa ne mutlu size huzurunuz sgaliginiz daim olsun arkadasim

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
26.495
59.558
Alninizdan öperim sizi . Biriniz bin olur inşallah mevlam bütün güzel kapıları açar sonuna kadar size anneniz yaninizdaysa ne mutlu size huzurunuz sgaliginiz daim olsun arkadasim
Sağolasın allah senin de yardımcın olsun. O evlatların ilerde pişman olmadan sana sıkı sıkı sarılsınlar anlasınlar değerini dilerim. Kız çocuk olsa anlardı erkekler biraz daha duyarsız oluyorlar