İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Of sorma ya tamamen saçmalık 😒 o bölüme gidebilmek için çocuk doktorundan randevu almak gerek ama ona randevu bulunmaz 😑 özelde ki doktora böyle bir yetki verilmez amann 😑
Neyse sen nasılsın nasıl gidiyor 🥰
Bazı üni hastanelerinde o şekilde olmadan direk randevu alınabiliyor canım bana mesela hematolojiye gitmek için önce dahiliyeden randevu actırıcaksın dediler. Ama ben üni hastanesindem direk hematolojiye randevu alıp gidebildim bir baksana sende belki olur
Ben iyiyim kuzum nasıl olayım işte bekliyorum hep 🤣🤣
Bugün evlilik yıldönümü koca evde oturuşuyoruz 🤣🤣

Bazı üni hastanelerinde o şekilde olmadan direk randevu alınabiliyor canım bana mesela hematolojiye gitmek için önce dahiliyeden randevu actırıcaksın dediler. Ama ben üni hastanesindem direk hematolojiye randevu alıp gidebildim bir baksana sende belki olur
Ben iyiyim kuzum nasıl olayım işte bekliyorum hep 🤣🤣
Bugün evlilik yıldönümü koca evde oturuşuyoruz 🤣🤣
Aa ciddi mi dur kız bakayım o zaman bu bölüm var mı diye
Oo evlilik yıl dönümü haa :KK53: :KK53: :KK53: :deli: :deli: :deli: :deli:
Beraber nice seneleriniz olsun inşallah evlatlarınızla sağlıkla huzurla 🥰🥰🥰

kızlar nasılsınız islerim vardı bugün koştur koştur derken bu saat oldu

bu ara mapusa girdim çıktım 🤣 çok kültürlü birinin sınırına girmişim ben o sınıra giremezmişim doğru dün kraliçe elizabet defnedildi galiba kendisi o tahta oturucak 👍🤣

bide hayatıma baktım anneM babamla gayet küçük mutlu bir yaşantım var yazın bahçe işleri kışın apartman derken yaşayıp gidiyorum şükür
dışarda değilim muhtaç değilim kazancım var
kimsenin evinde yuvasında yasantisin da gözüm yok
herkesin burada mutluyum demesi bile beni mutlu eder ve her zaman da dua ederim rabbim eviniz de yuvanızda eşinizle çocuğunuzla mutlu olun diye
tanıdığım günden beri iyiki tanıdım dediğim kişiler olduğu gibi tanıdığıma bin pişman olduğum kişiler de oldu

hicbir lafım sözüm tartışmam olmadığı halde buraya gelip benim boşanmış olmama laf eden kişi bir zamanlar arkadaştı ve ben boşandığımi nasıl olduğunu anlattığım da kizan boşver pare önüne bak pisliğin tekiymis kurtulmuşum keyfine bak üzülme canım cicim parem diyen arkadaş beni burdan vurmaya çalıştı ve bunu yaprken aslında kendinin nasıl biri olduğunu gösterdi ...bide kahkaha emojisi bırakarak

kimse şu yaşadığı hayata sağlığına evliliğine kocasına oğluna kızına güvenmesin
büyük lolkma yesin büyük konuşmasın

kötü kalpli deyip insanı sırf boşandığı için kendi hayatına bak diyenin kalbindeki güzelliği görmüş oldunuz bazılarınız görmezden gelmis 'te olabilir ama bu kime yapılsa ben görür cevapta verirdim hiç çekinmeden arkadaşlık samimiyet dostluk bana göre böyledir sevdiklerime kimse laf edemez

Buraya yazarak ne kadar kültürlü modern olduğunu derya deniz olduğunu gösterdi...

daha arkamızdan yapılan dedikoduları unutmuş değiliz buraya gelip ahkam kesmeden önce dönüp arkasına baksın bide aynaya baksın

kimse kendini yüksekte kaf dağında sanmasın rabbim ordan bir düşürür yere neye uğradığını insan şaşırır

laf ağızdan 9 boyumla çıkar derler düşünmeden konuşan ettiği lafı yasamadan ölmezmiş

Herkesle arkadaş olunmaz herkesle dost olunmaz kendisinin yaptığını herkes gördü nasıl arkadaş olur yada dost olur görmüş oldunuz

kimse boşanmak için evlenmez kendini bilmezlerin diline düşmez sınırdan bahsedipte bir başkasını boşanmış diye hayatını yoluna koy deyip kahkaha atmaz o sınıra girme hakkını kendinde göremez

kuran da süreyi duayı dini şeyleri mizah konusu geyik konusu yapmak doğru değil dedim diye buraya gelip hakaretler yagdiramaz evet burda konuya yaptığı yorumu yazdım arkadaşla sadece yazdığı yorumu yazdık Saliha40 Saliha40 Sorduğu için ve Black Light Black Light paylaştık

o kişiyi ağzıma alıpta ne dedikodusu yapicam ağzıma yazık önemseyipte taaa o zaman dedikodu yapmamışım da kahleye alıp konuşmamışım da şimdimi konusucam bu kadar kendini önemli sanma

ve canlarım iyiki varsınız herkes herkesi az çok biliyor
sanki çok kötü çok yanlış bir hayatım varmış gibi tobe yarabbim beni vurdu hayatını yoluna koy demesine karşılık yazilmasi gerekeni yazmışsınız Minnoş ve kimyon canlar dediği gibi yanılmadık

Dutt Dutt dediği gibi HERKES KALBINDEKI CICEGIN KOKUSUNU DISARI VERIR

çok klasik birine çamur atmadan önce kirlenen tek şey kendi elindir

bu yazı bazılarınıza gereksiz gelse de benim için önemli 👍👍🥰😇

Cansınız ♥️♥️♥️♥️

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye

Minnosprenses Minnosprenses

D E V A D E V A

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

Meral01 Meral01

Black Light Black Light

Dutt Dutt

M MaviMabellee
O kadar güzel ifade etmişin ki paremm söylenecek hiçbir söz yok herkes kendi hayatına baksın.Burda seni bilen biliyor.nasılsa fazlalıklar da her zaman kendini belli eder ve giderler😍❤️
Biz seni seviyoruz o kalbini görüyoruz iyikii varsınn :KK60: :KK60::KK60::KK60::KK200::KK200: Biraz rotarli geldimm paremm biliyorsunn geç oldu kusura bakma💜

20220923_092526.jpg

ASSOSyal ASSOSyal
D E V A D E V A
Minnosprenses Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
BlueBerry4268 BlueBerry4268
Cemoos Cemoos
Y yagmurdansonra
mavikelebek34 mavikelebek34
coconatt coconatt
Jou Jou
Dutt Dutt