Icim buruk bugün

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.201
42
Merhaba kizlar....

Evet, icim buruk bugün.

Hafta sonu misafirlerimiz gelecek....Kiz kardesimi istemeye gelecekler. Zaman geldi catti, oda yuvasini kuracak Allahin izini ile....Canim benim nasilda telasli
Abla nasil yapicaz nasil edicez deyip evham yapiyor kendine...:1hug:

Annemin basimizda olmayisi hüzünlendiriyor beni. Bildigniz gibi onu kaybettik, 2 yil olacak.
Babam ve Teyzem burda, evet ama...yinede Anne gibi olmuyorki!:çok üzgünüm:

Keske Anacigimda görebilseydi onun mürvetini...cok istiyordu ama kismet olmadi malesef.

Ben ve Ablam simiden böylesek dügünde nasil olacagiz hic düsünemiyorum.

ahh canım yaaa...olsun onun bak ne kadar düşünceli bi ablası var..ihşallh hayırlısıyla evlenir mutlu bir yuva kurar ...benimde babam yok.. istemeye gelmilşerdi okadar çok üzgündümki herkes istemiyomu acaba diye düşünmüşlerdi .tekrardan hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin.

Anneciğin de görüyordur belki canım. Zaten inşallah diğer dünyada hep beraber olacağız sevdiklerimizle. Bu dünya bir oyundan ibaret. Asıl dünya ahiret.

ahh canım yaaa...olsun onun bak ne kadar düşünceli bi ablası var..ihşallh hayırlısıyla evlenir mutlu bir yuva kurar ...benimde babam yok.. istemeye gelmilşerdi okadar çok üzgündümki herkes istemiyomu acaba diye düşünmüşlerdi .tekrardan hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin.

Sagol canim....rabbim herkezi yuvasinda mutlu etsin insallah.:Saruboceq:

Ne bileyim cok koyuyor insana, bir kanadin kirik gibi hissediyorsun kendini:çok üzgünüm:

kıyamam cnm ya allah sabır versinn hayat iştee iyisi kötüsüyle alışıyor insan napalım mecburuzz yavaş yavaş bizden yaşça büyük sevdiklerimizi kaybedicezz yinede hep derim allah sıralı ölüm versinn diye derdi veren rabbim sabrınıda verir sen abla olarak bugün kardeşine annenin yokluğunu aratma tatlım için sızlasa bile kardeşine belli etme onun en mutlu günü sayılır bugünn gölge düşmesin bu mutluluğa hem anneciğinde yaşasaydı böyle olmasını isterdii...

hayırlısı olsun canım ... içinin burukluğuna diyecek sözüm yok maalesef... mekanı cennet olsun anneciğinin...

kıyamam cnm ya allah sabır versinn hayat iştee iyisi kötüsüyle alışıyor insan napalım mecburuzz yavaş yavaş bizden yaşça büyük sevdiklerimizi kaybedicezz yinede hep derim allah sıralı ölüm versinn diye derdi veren rabbim sabrınıda verir sen abla olarak bugün kardeşine annenin yokluğunu aratma tatlım için sızlasa bile kardeşine belli etme onun en mutlu günü sayılır bugünn gölge düşmesin bu mutluluğa hem anneciğinde yaşasaydı böyle olmasını isterdii...

Sagol canim.....ben yine azbucuk kontrolüyümdür bu konulardada ablam cok sulugöz......hic dayanamaz....onu gördükcede ben dayanamam.....

Üstesinden gelecegiz insallah.....Annemin yoklugnu dolduramayiz ama en azindan Annem kadar yanindayiz onun.

Kız kardeşin içiin hakkında hayırlısı olsun tebrik ederim şimdiden Annen böyle güzel bir günde sizi görüyordur belki kimbilir Allah rahmet eylesin onada

Merhaba kizlar....

Evet, icim buruk bugün.

Hafta sonu misafirlerimiz gelecek....Kiz kardesimi istemeye gelecekler. Zaman geldi catti, oda yuvasini kuracak Allahin izini ile....Canim benim nasilda telasli
Abla nasil yapicaz nasil edicez deyip evham yapiyor kendine...:1hug:

Annemin basimizda olmayisi hüzünlendiriyor beni. Bildigniz gibi onu kaybettik, 2 yil olacak.
Babam ve Teyzem burda, evet ama...yinede Anne gibi olmuyorki!:çok üzgünüm:

Keske Anacigimda görebilseydi onun mürvetini...cok istiyordu ama kismet olmadi malesef.

Ben ve Ablam simiden böylesek dügünde nasil olacagiz hic düsünemiyorum.

gülsümcüğüm,hayırlı olsun diyorum önce. kardeşine mutluluklar diliyorum. bu işler biraz burukluk verir tabii ,kardeşlere, ablalara. ama , hayat işte.
keşke anneciğinde görebilseydi. annesini kaybeten biri olarak duygularını anlıyorum. Allah rahmet eylesin anneciğine. yattığı yer nur olsun.
iyiki sizler varsnız bak. ya ablaları olmasaydı. Allah sizlere uzun ömür versin. annelik görevi sizlere düşüyor artık.
tekrar kardeşine mutluluklar diliyorum.

gülsümcüğüm,hayırlı olsun diyorum önce. kardeşine mutluluklar diliyorum. bu işler biraz burukluk verir tabii ,kardeşlere, ablalara. ama , hayat işte.
keşke anneciğinde görebilseydi. annesini kaybeten biri olarak duygularını anlıyorum. Allah rahmet eylesin anneciğine. yattığı yer nur olsun.
iyiki sizler varsnız bak. ya ablaları olmasaydı. Allah sizlere uzun ömür versin. annelik görevi sizlere düşüyor artık.
tekrar kardeşine mutluluklar diliyorum.

Allah razi olsun canim....seninde Anneciginin mekani cennt kabir nur olsun insallah.:Saruboceq:

Evet cok burukluk veriyor, hele dügünü düsündügüm zaman inan simdiden icime bir ates düsüyor.

Sürekli zirlamamak icin kendimi zor tutucagim herhalde.....kardesimi üzmemek icin.senağlama

hayırlı olsun öncelikle..ablan çok şanslı senin gibi bir kardesi olduğu için..anneniz mutlaka sizleri izliyor ve gurur duyuyordur,mekanı cennet olsun..

bugün hayırlı bir gün inşallah bu mubarek günün hayrıda nuruda annene gider..canım........mekanı cennet olsun..

bir sohbette duymuştum......bu dünyadan gidenler yakınlarının başına gelen güzel yada kötü şeyleri bilirlermiş...aramızda olurlarmış......bizler göremiyoruz o başka ama kalben gördüklerine inanıyoruz...

seninde annen mutlaka hissediyordur..o yüzdende çok mutludur...

inşallah kardeşinde mutlu bir yuva kurar sonsuza dek mutlu olur.....

ayrıca kardeşlerin bir arada olması dayanışması birbirinizi teselli etmeniz destek olmanızda güzel sonuçta yanlız degilsin....
kardeş destegide hiç bir şeye benzemez.....allah birbirinizden ayırmasın.....

allah sabırlar versin hem sana hemde kardeşlerine...

hayırlı olsun öncelikle..ablan çok şanslı senin gibi bir kardesi olduğu için..anneniz mutlaka sizleri izliyor ve gurur duyuyordur,mekanı cennet olsun..

Amin canim sagol.....:1hug:

Biz zaten birbirine cok düskün kardeslerdik, erkek kardeslerimede cok düskündümdür ama biz üc kiz cok farkliyiz.....Annemin vefati dahada kenetledi bizi biribirimize.

Onlarin mutlulugu icin elimden gelen herseyi yaparim...

bugün hayırlı bir gün inşallah bu mubarek günün hayrıda nuruda annene gider..canım........mekanı cennet olsun..

bir sohbette duymuştum......bu dünyadan gidenler yakınlarının başına gelen güzel yada kötü şeyleri bilirlermiş...aramızda olurlarmış......bizler göremiyoruz o başka ama kalben gördüklerine inanıyoruz...

seninde annen mutlaka hissediyordur..o yüzdende çok mutludur...

inşallah kardeşinde mutlu bir yuva kurar sonsuza dek mutlu olur.....

ayrıca kardeşlerin bir arada olması dayanışması birbirinizi teselli etmeniz destek olmanızda güzel sonuçta yanlız degilsin....
kardeş destegide hiç bir şeye benzemez.....allah birbirinizden ayırmasın.....

allah sabırlar versin hem sana hemde kardeşlerine...

Sagol duygucum....:1hug:evet Allah veriyor sabrini bir sekilde.....onca acilardan sonra simdi dügün dernek hazirliklarindayiz....Hayat böyle birsey iste.

Burukda olsa yine hayat devam ediyor...

bu duyguyu iyi bilirim bende erkek kardeşimin dügününde yaşadım babamı kaybedeli 1,5 sene olmuşdu onsuz dügün dügündü işte

canımm benimm dilerimm kardeşinn çok mutluu olurr.allah yardımcınızz olsunn.dularımm sizinle:Saruboceq:

anneniz içinde allah mekanını cennet etsinn.çok üzüldümm

X