İçim daraldı dertleşmeye ihtiyacım var

naturel27

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
145
105
33
Merhaba hanımlar
Bugünlerde içim daralıyor afedersiniz ota b*ka her şeye ağlıyorum. Düğünüme 3 ay kaldı ve duygusalım. Ailemden ayrılıyorum başka şehre gidiyorum. Bunu bu zamana kadar dert etmedim. Üni de de ayrıldım zaten. Öyle aileme çok bağlı biri değilim. Ama ne bilim son günlerde aileme karşı ayrılcam diye içimde burukluk oluştu. Annemi düşünür oldum. Arkadaşlarının hepsi genç yaşta vefat etti kimsesi kalmadı. Ben de gidiyorum ona üzüldüm ağladım dün. Onunda ailesi de başka memlekette ona üzüldüm.dün ilk defa benden başka bu memlekette kimsesi olmadığını farkettim. Babam hariç tabi.
Sonra iş hayatım kötü. Branşım olmayan bir işte öyle geçici olarak çalışıyorum zaman geçirmek ve tabi eksiklerimi tamamlamak için. Temmuz sonu çıkcam işten ama siz bir de bana sorun. Zaten ayrı bir duygusallık var üzerimde bi de müşteriler müdürler iyice sinir olmaya başladım. Bugün müdür yardımcısıyla takıştık.ağladım zırıl zırıl wc ye gidip. Dün müşteriyle aynı şekilde adam yaşlıydı cevap vermedim yani verdim de kibarca adam üzerime geldi abarttı.ay daraldım valla. Diyorum az kaldı sabret. Şeytan diyor çık işten. Bu sefer çıksam maddiyat olarak zorlancam. İşsiz kalırsamda bu sefer boşta kalınca kafamda kurarım iyice. Psikopata bağladım iyice.
Bi de herkes benim yaşıma takmış. 29 yaşındayım. Yok 21 gösteriyosun çok küçük duruyorsun. Ya evet bu bir avantaj biliyorum ama artık sıkıldım. Herkes aynı şeyi diyor. Ve ciddiye alınmıyorum işyerinde. Kendi branşımda ciddiye alınırdım. Hiç böyle bir şey yaşamadım. Kimse yaşımı sormazdı.zaten işe de alışamadım ortama. Çok sıkıldım bunaldım.
Ev de bulamadık zaten. O da var mobilya alınacak ev tutulmayınca ona da bakamadık.bi yandan acaba düğün olcak mı yasaklar gelcek mi onun sıkıntısı her şey üst üste geliyor. 😭😭

canım bende öyle çok stres içindeydim herşey ama sonra geçiyorr bukadar kendini sıkmaya gerek yokkii
düğün stresi oluncak şeyler evlenince inan rahatlıcaksın sabrın sonu selamettirr :KK200:

Herkes onları yaşıyor . Sana tavsiyem her duyduğunu alma . Gerilme boş yere . Çarşıda pazarda bitmiyor Ürünler . Aksine sürekli yeni ve daha güzelleri geliyor . Eşya konusunu da dert etme . Evlilik paketleri var , ondan al mis gibi. Zaten çocuklar olunca eskiyor eşyalar . Ha ben sakınırım dersen bilmiyorum ama ben sakınamadım. Kanepenin bir çok kullanım alanı olduğunu gördüm . Hele o çok yastıklı takımlar işkence gibi bence . Küçük al olabildiğince eşyalarını .
İş mevzusunda haklısın . İnsan gençken daha çok takıyor kafaya . Kendini ait hissedememişsin zaten ortama . İnşallah evlenince her şey gönlünüzce olsun.
Ben ilk öğretmen olduğum zamanlarda o kadar çok kırılıyordum ki anlatamam . Şimdi muhattabım öğrencim . Velisi ve idaresi vız gelir tırıs gider modundayım.

Merhaba hanımlar
Bugünlerde içim daralıyor afedersiniz ota b*ka her şeye ağlıyorum. Düğünüme 3 ay kaldı ve duygusalım. Ailemden ayrılıyorum başka şehre gidiyorum. Bunu bu zamana kadar dert etmedim. Üni de de ayrıldım zaten. Öyle aileme çok bağlı biri değilim. Ama ne bilim son günlerde aileme karşı ayrılcam diye içimde burukluk oluştu. Annemi düşünür oldum. Arkadaşlarının hepsi genç yaşta vefat etti kimsesi kalmadı. Ben de gidiyorum ona üzüldüm ağladım dün. Onunda ailesi de başka memlekette ona üzüldüm.dün ilk defa benden başka bu memlekette kimsesi olmadığını farkettim. Babam hariç tabi.
Sonra iş hayatım kötü. Branşım olmayan bir işte öyle geçici olarak çalışıyorum zaman geçirmek ve tabi eksiklerimi tamamlamak için. Temmuz sonu çıkcam işten ama siz bir de bana sorun. Zaten ayrı bir duygusallık var üzerimde bi de müşteriler müdürler iyice sinir olmaya başladım. Bugün müdür yardımcısıyla takıştık.ağladım zırıl zırıl wc ye gidip. Dün müşteriyle aynı şekilde adam yaşlıydı cevap vermedim yani verdim de kibarca adam üzerime geldi abarttı.ay daraldım valla. Diyorum az kaldı sabret. Şeytan diyor çık işten. Bu sefer çıksam maddiyat olarak zorlancam. İşsiz kalırsamda bu sefer boşta kalınca kafamda kurarım iyice. Psikopata bağladım iyice.
Bi de herkes benim yaşıma takmış. 29 yaşındayım. Yok 21 gösteriyosun çok küçük duruyorsun. Ya evet bu bir avantaj biliyorum ama artık sıkıldım. Herkes aynı şeyi diyor. Ve ciddiye alınmıyorum işyerinde. Kendi branşımda ciddiye alınırdım. Hiç böyle bir şey yaşamadım. Kimse yaşımı sormazdı.zaten işe de alışamadım ortama. Çok sıkıldım bunaldım.
Ev de bulamadık zaten. O da var mobilya alınacak ev tutulmayınca ona da bakamadık.bi yandan acaba düğün olcak mı yasaklar gelcek mi onun sıkıntısı her şey üst üste geliyor. 😭😭
Yasaklar kalkti öncelikle sakin olun. Annenizde zamanla alışır
Örnek vermek degil de yasak düğün günümde geldi iptal ettik akrabalar arasında gizli saklı kina düğün yaptık ayrıca babam yok annem temelli yalnız kaldı o kapıdan gelinlikle çıkarken kuşağı babamın baglamasini isterdim mesela ama nasip olmadı bide öyle düşünün ise gelince son 1 ay zaten sabredin son ağustos ayını kendinize ayırın evde eşyada hersey kolay siz yeter ki mutlu olun iyi düşünün

Yasaklar kalkti öncelikle sakin olun. Annenizde zamanla alışır
Örnek vermek degil de yasak düğün günümde geldi iptal ettik akrabalar arasında gizli saklı kina düğün yaptık ayrıca babam yok annem temelli yalnız kaldı o kapıdan gelinlikle çıkarken kuşağı babamın baglamasini isterdim mesela ama nasip olmadı bide öyle düşünün ise gelince son 1 ay zaten sabredin son ağustos ayını kendinize ayırın evde eşyada hersey kolay siz yeter ki mutlu olun iyi düşünün
Evet temmuz sonu çıkcam işten Ağustos zaten ev yerleştirme düğün koşuşturmacası ile geçer. Aralarda kendi zaman ayırırım çok bunaldım çünkü. Az önce yine müdürle müşteri yüzünden takıştık. Çok moralim bozuldu. Yine ağladım. Sanki bütün negatifliği üzerime çekiyorum sanki anlamadım hiç çalışsasım yok. Bu hafta zehir oldu bana 😢

haklısın vallaha bende öyle bi duruma gelmiştim herkes biyerden birşey diyordu hatta yani
Aynen. İşe gidiyorum orda sorun. Eve geliyorum annem kayınbabama takmış. Geçen bişeyler dedi. Yok şöyle konuşuyor o adam. Yok şöyle yap. kendini ezdirme o adam şöyle. Bi daha şunu derse ben bunu dicem. Bak evlenince şöyle yap. İyice dolduruşa getiriyor. İyice kafam karıştı 😟

Evet temmuz sonu çıkcam işten Ağustos zaten ev yerleştirme düğün koşuşturmacası ile geçer. Aralarda kendi zaman ayırırım çok bunaldım çünkü. Az önce yine müdürle müşteri yüzünden takıştık. Çok moralim bozuldu. Yine ağladım. Sanki bütün negatifliği üzerime çekiyorum sanki anlamadım hiç çalışsasım yok. Bu hafta zehir oldu bana 😢
Surda kaldi bir ay sakın ol zaten bayram tatili falan girecek araya onu da düşün

Ay bayramda da çalışcam ya markette çalışıyorum ben😥
Isi falan bosver o zamn kendine zaman ayır bak bnde Nisanimin olduğu zamn çakışıyordm kadından nisanın ertesi günü için izin istedim zorla verdi zorla pazar günü Nisan var c.tesi normalde 5te çıkıyoruz sırf pazartesi izin istedim diye beni c.tesj günü boş dükkanda bekletti 7ye kadar hala pişmanım keşke o dakka çıksaydım cekmeseydim o kadını diye

Isi falan bosver o zamn kendine zaman ayır bak bnde Nisanimin olduğu zamn çakışıyordm kadından nisanın ertesi günü için izin istedim zorla verdi zorla pazar günü Nisan var c.tesi normalde 5te çıkıyoruz sırf pazartesi izin istedim diye beni c.tesj günü boş dükkanda bekletti 7ye kadar hala pişmanım keşke o dakka çıksaydım cekmeseydim o kadını diye
Özel sektör öyle canım ya. İşte keşke boşvere bilsem kart borcum var çeyizlik aldıklarımın çıkamıyorum yoksa 1 dk bile durmam neyse az kaldı sabır çekiyorum işte

Ayni durumu yaşadım canım senin dediğin gibi borç için çalıştım bnde ya işten çıktığımda 42 kiloydum sen düşün başladığım da 58dim 10-11 ay çalıştım ama burnumdan geldi borçlar bittiği an bir saniye durmadım 🤣 sagolsun esim ihtiyacimlarimi görmüştü o zman nişanlıydik tabi kalan eksikleri o halletti
Biraz mevsimsel ise gittim falan ama kafam rahatti

Merhaba hanımlar
yasini kucuk buluyorlarsa giyim tarzini degistirmeyi deneyebilirsin

yasini kucuk buluyorlarsa giyim tarzini degistirmeyi deneyebilirsin
Markette pek giyim tarzı yapamıyorum. Spor ayakkabı üniformalıyım zaten. Normalde de öyle topuklu ayakkabı giymem günlük hayatımda. Kendi branşımda çalışırken giyebiliyorum topuklu klasik giyim ancak ofis ortamı evet o zaman kimse o tarz bişey demiyodu. Biraz da ondan sanırsam böyle bozuluyorum. Kendi branşım olmayan bir işe alışamadım ortama filan.sarı ombre yaptırcam düğüne o da biraz yaşımı büyütüyor. 2 senedir kendi saç rengimi kullanıyorum o da yaşımı küçültüyor.

X