İçim daralıyor :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ha bu arada, diger konunda dersim cok yok demissin, ozaman da is ariyormussun simdi de. Ne demek istedigimi anladin mi simdi?
Okulumu bitireyim, evlenip kendi yuvami kurmak istiyorum biktim bunlardan demissin bir de, yani yine dedigime geldin,aileni kullaniyorsun benim okulum bitene kadar calissin diyorsun, sonra da evlenip gideceksin him? Niye okuyosun madem okuldan sonraki hayalin evlenmekse? Hep alan el olarak yasamak istiyorsun. Gerçekten cok uzuldum ailene

Kullanicaksin yani adami?
Ne kullanması Allah aşkına ne diyorsunuz siz? Ben güzelce mesleğimi elime aldıktan sonra zaten onları mutlu etmek için elimden geleni yapacaktim. Allah aşkına bilip bilmeden konusmayin ya. Sizi bugüne kadar aileniz büyütüp getirmiş siz de onları kullanmış somurmus oluyorsunuz bu mantıkla. Allah aşkına ağzı plan konuşmasin beyni olanlar konussun

Ne kullanması Allah aşkına ne diyorsunuz siz? Ben güzelce mesleğimi elime aldıktan sonra zaten onları mutlu etmek için elimden geleni yapacaktim. Allah aşkına bilip bilmeden konusmayin ya. Sizi bugüne kadar aileniz büyütüp getirmiş siz de onları kullanmış somurmus oluyorsunuz bu mantıkla. Allah aşkına ağzı plan konuşmasin beyni olanlar konussun
Yoo sen okulun bittikten sonra evlenecekmissin, oyle demissin.
Ailemin durumu cok iyi olmasina rağmen, okul hayatim boyunca hep çalıştım ben. Ailem dahi olsa belli bir yaştan sonra kimseye yuk olmak benim karakterim degil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X