İçimi dökmek için...

Boyle bir adami cocuk sahibi etme fikrini bir kez daha dusun derim. Allah yardimcin olsun.

Allah razı olsun... ne bileyim herzaman olduğu gibi hep buda geçer diyorum. Ama bu 5 senede kırıldıklarım toparlanamayacak kadar un ufak bi halde.. onu seviyorum ama böyle davranmayı belki keser diye ümid ettim şimdiye kadar. Çevremde görüyorum her evlilikte oluyo sürtüşmeler ama ne bileyim kırılmaktan paramparça olmaktan gerçekten çok yoruldum. Rabbim hayr etsin sonumuzu.

Bebek olayini bir muddet askiya al bence ve ona karsi sessizles. Evliliginiz duzelmeden cocuk olursa daha cok yipranirsin hem bebege de yazik.

Tedavi sürecinin sonuna geldik zaten... düşündüm kessem mi diye ama bedenimede yazık onca ilaç iğne kullandım... Ne yapacağımı bilemez oldum...

Kesin bu kadar seyden sonrada gelip hiç bişey olmamış gibi davranıyordur.
Ben Bazen Rabbimin bilipte çocuk nasip etmedigini düşünüyorum.

Aynen öyle canım. Erkekler çok duygusuz , çok gaddarlar... Şimdiye kadarda ailemin düşünceside hep bu yönde oldu zaten. Onlara anlatsam daha ne için uğraşıyosun sen diye bana kızacaklar...

Bu adama çocuk doğurup birde ödül mü vereceksin ?

Ayrıca sandalyeden itip hirpalamak nedir ya ? Cakamadin mi ağzına bi tane ?

Çek git babanın evine , çocuk falan doğurma bu adamdan ..hem ne alaka bin bir türlü hayal kurarak aldığım çerçeveyi eltime verecekmişim ? Seninki kasiniyo bence .. yok mu abin falan ?

Bu adama çocuk doğurup birde ödül mü vereceksin ?

Ayrıca sandalyeden itip hirpalamak nedir ya ? Cakamadin mi ağzına bi tane ?

Çek git babanın evine , çocuk falan doğurma bu adamdan ..hem ne alaka bin bir türlü hayal kurarak aldığım çerçeveyi eltime verecekmişim ? Seninki kasiniyo bence .. yok mu abin falan ?

Ben çaksam oda bana çakıyo bitane. Erkeğe güç yetmiyo ki canım..
Odun işte hiç düşünemiyo o kısmını hayallerimi umutlarımı düşüncelerimi...

Abim yok canım.

Zaten evliliğin başında denedik bir kere gittim babamın evine. Ordada zor oluyo hiç bişey eskisi gibi olmuyo. Bilmiyorum çok boşluktayım...

Aynen öyle canım. Erkekler çok duygusuz , çok gaddarlar... Şimdiye kadarda ailemin düşünceside hep bu yönde oldu zaten. Onlara anlatsam daha ne için uğraşıyosun sen diye bana kızacaklar...
Biraz bebek için acele etme.
Biraz sessiz kal bence...
Çünkü sen böyle yaptıkça adamın egosu şişmiş,
sanki sana lütfediyor çocugu...

Böyle bir adamı çocuk sahibi mi yapacaksın demiş arkadaşlar ama ben sana soruyorum minicik bir masuma bir meleğe böyle bir babayı mı reva görüyorsun?

X