İçinden çıkamıyorum...

Balıkesir çok soğuk Muğla çok pahalı en iyisi Aydın bende Aydında yaşıyorum ve aynı eski eş derdi bende de var :KK43:
Mrhb..tşk ...ben de bu ara aydına yoğunlaştım...ilçeleri için ne düşünüyorsunuz..Eski eş için de evliyken kıymet bilmek yok aşağılarlar hor görürler ..sonra birisi çıkıp azıcık ilgilensin hop hemen orda hak iddia ediyorlar sanıyorlar ki ömürlük hakları var..ama öyle bir dünya yok ..ailem karışmıyorken özel hayatıma ona ne...anneliğimi sorgulayamıyorda başka şeylerime karışıyor ..elbette hayatıma birileri girecektir kendimce doğru insanı bulursam zaten evlenmeyi düşünüyorum...tek silahı kızım ..evlenirsen kızımı alırım kanun dinlemem diyor...öyle bir babya kız evladı bırakılmaz vebali taşınmaz ..tek düşüncem kızım ..bakalım hayırlısı şu sınavları bi bitsin tekrar ince ince düşüneceğim şartları....

Aydın muğla insana daha cazip geliyor. Eger balikesirin ilcelerini tercih etme şansınız varsa ilcelerinden birine gidin. Ayvalık, burhaniye, altinoluk, bandirma, erdek harikadir. Özellikle bandırma. Balikesir merkez bana itici geliyor.

Mrhb arkadaşlar ...fikirlerinize yardımlarınıza ihtiyacım var....Ben 7 yıl oldu eşimden ayrıldım...bulunduğum il de rahatım lakin eski eşim beni bi şekilde rahatsız ediyor ..başlangıçta takmadım boşanmayı kabul edemedi falan diye ama şimdi çocuklar üzerinden arkadaşlarım üzerinden iş yerim üzerinden sürekli bi baskı rahatsızlık veriyor.Sanki hala eşiymişim gibi arkadaşlarıma karışıyor ..nedesem anlamıyor mafya gibi ne olduğu belirsiz....Artık tayin isteyip şayet çıkarsa gitmeyi düşünüyorum....lanet olsun bu adamla evlenmenin bedelini öde öde bitiremiyorum....Sizden ricam balıkesirde aydında muğlada yaşamak nasıldır....çünkü bu üç ili tercih edicem ... kızımla yanlız yaşayacağız ...buralardan olan arkadaşlar yada fikri olan arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum...kısaca durumum bu ....
Balıkesir sakin yaşanılacak bir şehirdir ne iş yaptığınıza bağlı birazda. Balıkesir den tüm büyük il lere ulaşımın kolay olduğunu da gözden çıkarmayın

Mugla ve Aydina yakin bir ilde calismistim. Aydin bana daha makul gorunuyor egitim kalitesi yonundem kiziniz icin cok tavsiye ederim. Balikesir memur sehri rahat olursunuz. Ayrica Istanbula ulasim kolayligi var. Ben tercihimi ikisinden biri yaparim sahsen. Gonlum Aydindan yana olsa da rahatlik ulasim egitim olanaklari acisindan Balikesir dusunun.

Muglada yasayin bence cok sessiz ve kucuk bir sehir okul hastane market pazar hepsi yurume mesafesinde. Ve kimse sizin bosanmis olmanizi yargilamaz herkez kendi halinde ben orda 2 3 yil yasadim hala ozluyorum

Mrhb..tşk ...ben de bu ara aydına yoğunlaştım...ilçeleri için ne düşünüyorsunuz..Eski eş için de evliyken kıymet bilmek yok aşağılarlar hor görürler ..sonra birisi çıkıp azıcık ilgilensin hop hemen orda hak iddia ediyorlar sanıyorlar ki ömürlük hakları var..ama öyle bir dünya yok ..ailem karışmıyorken özel hayatıma ona ne...anneliğimi sorgulayamıyorda başka şeylerime karışıyor ..elbette hayatıma birileri girecektir kendimce doğru insanı bulursam zaten evlenmeyi düşünüyorum...tek silahı kızım ..evlenirsen kızımı alırım kanun dinlemem diyor...öyle bir babya kız evladı bırakılmaz vebali taşınmaz ..tek düşüncem kızım ..bakalım hayırlısı şu sınavları bi bitsin tekrar ince ince düşüneceğim şartları....
Sizin için en iyisi aydın gibi geliyor bana ilçelerinden Kuşadası Naz'illi güzel ... bende Kuşadasında yaşıyorum ZAten .. Aydın olursa yardımcı olabilirim :KK66: haklısınız hep öyle oluyor bende çok sorun yaşıyorum eski eşim hayatıma birisinin girmesini bırakın kız arkadaşlarıma kadar karışıyor gözü tutmadıklarına :KK43: bizim sevgiliyken de ayrıl barış sorunlu bi ilişkimiz vardı boşandıktan sonrada bir araya geldik ama şuan ne kadar seversem de seveyim bana yaptıkları aklıma geliyor istemiyorum yani beni çok yıprattı çok yordu ufacık şeyinde deli oluyorum :KK43: ama eski eşim onunla barışmak istemememi kabullenemiyor bense onla birlikte huzursuz olacağıma onsuz huzurlu olayım diyorum . Ben bir daha da aşık olup evleneceğimi düşünmüyorum ZAten ne yazık ki :KK43:

Sizin için en iyisi aydın gibi geliyor bana ilçelerinden Kuşadası Naz'illi güzel ... bende Kuşadasında yaşıyorum ZAten .. Aydın olursa yardımcı olabilirim :KK66: haklısınız hep öyle oluyor bende çok sorun yaşıyorum eski eşim hayatıma birisinin girmesini bırakın kız arkadaşlarıma kadar karışıyor gözü tutmadıklarına :KK43: bizim sevgiliyken de ayrıl barış sorunlu bi ilişkimiz vardı boşandıktan sonrada bir araya geldik ama şuan ne kadar seversem de seveyim bana yaptıkları aklıma geliyor istemiyorum yani beni çok yıprattı çok yordu ufacık şeyinde deli oluyorum :KK43: ama eski eşim onunla barışmak istemememi kabullenemiyor bense onla birlikte huzursuz olacağıma onsuz huzurlu olayım diyorum . Ben bir daha da aşık olup evleneceğimi düşünmüyorum ZAten ne yazık ki :KK43:
Sizin işiniz de zormuş...ben çocuklardan yana çok yoruluyorum..tek kendim olsam çoktan hayatıma başka bir il de devam ediyor olurdum....Bence içinizden kalbinizden nasıl geçiyorsa öyle yşayın hiç kimse kimse için mecburi değil....geçen zaman ayazık oluyor ...hakkınız da hakkım da hayırlısı olsun...

Sizin işiniz de zormuş...ben çocuklardan yana çok yoruluyorum..tek kendim olsam çoktan hayatıma başka bir il de devam ediyor olurdum....Bence içinizden kalbinizden nasıl geçiyorsa öyle yşayın hiç kimse kimse için mecburi değil....geçen zaman ayazık oluyor ...hakkınız da hakkım da hayırlısı olsun...
Amin hakkımızda hayırlısı olsun canım :KK66:

X