Içinden çıkılmaz bir beladayım lütfen yardım edin lütfen... :(:(

LoLibobcuuu

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
59
0
34
Şuan okadarzor bir durumdayım ki.. 4 yıllık bir ilişkim var. ailelerin ilk yıllardan bir şekilde öğrendiler ilişkimizi. benim ailem onu istememesine rağmen inat ve ısrarla -salak gibi- onu istedim. Kesin evlenecektik. ancak bazı şartlar yüzünden evlilik sürecimiz uzadı. bu 4yılın içerisinde diğer her genç gibi o da cinsellik istediğni, bir erkek olarak dayanamadığını, kötü yerlere gitmektense eşim olacak olan insandan olmasını söyledi. ilk 3yıl boyunca hiçbir şekilde kabul etmedim. 4üncü yıla girdiğmzde artık ısrarlarına dayanamayarak dini nikah kıyarsak belki olabileceğni söyledim ve nikahımızı kıydık..
ben babamın iki katlı mağazasını işletiyorum. En ufak bir sebepten dolayı babamın dükkanında beni tekme tokat dövdüğü çok oldu. Ki çoğu zaman beni elemanlarım kurtarırdı.. hatta bir keresinde okadar çok dövdü ki.. burnum ve ağzımdan kanlar aktı.. alt kat depo olarak kullanılıyor. çok büyük bir dükkan. alt katta adam öldürseler yukarıya ses çıkmaz.. ben o acılarla o kavga anlarımızda okadar bağırıyormuşum ki seslerim yukarıya kadar çıkıp elemanların can havliyle aşşağıya inmesini sağlıyormuş.. sonrasında ayrılırdım ama o hatasını anlayıp çiçekler çikolatalar ayıcıklar alarak kalbimi yapar ailemden gizli evli olduğum için de belki de kalp kırıklığmın yanı sıra mecburiyetten barışırdım..
Bu 4yıl içerisinde onun hayatına ben olduğum halde okadar çok kıız girip çıktı ki onun hayatına.. Onu çok sevdiğim ve aileme onun yüzünden rest çektiğim için geri adım atamadım.. herşeyine tahammül ettim.. evlenince asla yapmicam, şuan o kızlarla sadece hevesimi alıyorum(ilk çıktığı kız bendim) ilerde evlenince o hatayı yapmamak için şuan hevesimi gideriyorum ben sadece seni seviyorum der bende ağlamaktan çatlasamda patlasam da sadece sabrederdim.. belki derdim.. belki ilerde düzelir..
dini nikahla evlendikten sonra başlarda başka kızlar olmadı, onun yerini az önce anlattığım dayakları aldı.. (evlenmeden önce hiçbir şiddetini görmemiştim) beni çok sevdiğinden emindim. çok kıskanır herşeyimi yasaklar şiddetde hep bunlar yüzünden başlardı.. evlendikten 1yıl sonrasında ben iş seyahatine çıktım. derken benim iş seyahatimde o da benden habersiz -kendisi gazeteci- belediyenin yapmış olduğu bir şehir dışı programına katılmış. otobüs dolusu kızın içerisinde tek erkek olarak.. kızlardan buna çok kişi numarasını vermiş teklif fln etmiş. günde beni 15defa arayan kişiye 2gün boyunca ulaşamayınca hemen istanbula geri geldim. tabi bizim beyefendinin o kadar kızdan sonra burnu bir büyümüş anlatamam.. derken onlardan bir kızın teklifini kabul etmiş. bunu duyar duymaz ayrıldım. 10gün ayrı kaldık. çok acı çektim. sanki heryerde o vardı.. evliliğim iffetimde cabasıydı.. peki dedim ona.. kızı kabul ediyorum..
şuan 4ay oldu o kızla beraber.. onun bütün çevresi bizim ayrıldğmızı biliyor. sırf kıza haber uçmasın diye kendi semtimde elini dahi tutamıyorum belki bir tanıdığı görür gider kıza yetiştirir diye..
yanıma gelmediği 1gün bile olmazken şimdi 8gün görmediğim oluyor..
ailemse artık ayrılmamızdan korkuyor. çünkü etrafımızda bzm uzun yıllar çıkmadğmzı blmeyen kmse yok. adını karaladın diyorlar.. çağır istesinler artık yeter bu kadar diyorlar.. günah diyorlar bir erkekle bir kızın aynı ortamda bulunması..
oysa bilmiyorlarki günah değil yaptıklarımız tek problemimiz onda..
şimdi okadar zor durumdayım ki..
ne yapsam nereye gitsem..
yıllarımı nasıl geriye getirsem
yaptığım çıktığım hatta onu tanıdığım güne lanet ediyorum ancak bu bana hiçbirşeyi geri getirmiyor.. şimdi sizden tek istediğim ben yaptığım hatalarımı biliyorum bana o hatalarımı söylemeniz yerine bana bir yol bana bir çıkış kapısı söyleyin ne olur size yalvarıyorum..
arkadaşlarımdan hiçbirisi diğer kızı bilmiyor. beni dövdüğnü bilmiyor. evli olduğmu bilmiyor. hiçbir dert ortağım yok.. gidecek kapım çalacak kapım bana yardım et diyecek Rabbimden başka kimsem yok.. ne olur.. siz bari bir akıl verin..
:KK14::KK14::KK14:

Yaptığınız şeyin adı evlilik değil bir kere.
Onu eşin gibi görmekten ve ona bağımlı hissedip herşeyine göz yummaktan vazgeç.
Yapacağın tek bir şey o da; o hayvandan, insan müsvettesinden hemen kurtulmak. Bir an önce.
Ailenin, çevrenin ne dediğide hiç önemli değil.
Önemli olan senin bundan sonraki hayatın.
Birde dini nikahınızın düşmesi gerekiyor.

Dini nikahlısın. Ne evliliği ya.
Bir de "ben diğer kızlardan sadece hevesimi alıyorum" gibi dünyanın en gerzek , en gurur kırıcı cümlesini duyup da ses çıkarmayan, bunu normal gören bir tek bizim kızlarımızdır şu dünyada herhalde.
Çarpık, bozuk, rezil zihniyetin bir sonucu.

Zararın neresinden dönsen kardır.
Bırak gitsin.
Kendine yepyeni bir hayat kur diyeceğim ama
sen kurtulmak istemiyorsun ki?
Kızı bile yani bir anlamda kumalığı bile kabul etmişsin.

Ne desek boş.

Size ancak yine kendiniz yardım edebilirsiniz...

Arap saçı diye böyle durumlara diyorlar sanırım...
Resmi nikah olmadan imam nikahıda neyin nesi hiç anlamam...
Seni döven bir adama bu ne bağlılık onu hiç bilmiyorum...
İkinci bir kadını kabul ederken neyin kafasını yaşıyordun?
Sevgilin o kadından ayrılma zahmetine neden girmiyor?
Neden kız duymasın diye bin bir takla atıp gururun yerlerde dolaşıyorsun?
Arkana dön ve o adamın hayatın çık git....

bir an önce kendinize gelin ve bu adamdan ayrılın. şu an çok gurursuz bir hayat yaşıyorsunuz.

dayak, aldatılma daha ne olsun.

hayır benim anlamadığım bu durumda başka ne seçenek olabilir ki ayrılmaktan başka..

bi kere evli değilsiniz yalnızca seks yapıyorsunuz ve aranızda dini nikah kıyarak buna kılıf uydurmuşsunuz ( dini nikahın da böyle gizli tutulduğu durumda bir geçerliliği yok)

hadi bunu geçtim başka kadına ve ağzınızdan burnunuzdan kan gelinceye kadar dayak yemeye razı oluyorsunuz. kendinize bunu layık görüyorsanız devam edin, görmüyorsanız ayrılın. başka seçenek maalesef yok. o adam iki dünya bir araya gelse düzelmez.

1-evli değilsiniz
2- o kadar taviz vermişsiniz ki adam coşmuş bide kuma yapmış üstünüze
3- babanızın dükkanında o kadar dayaktan sonra iki çikolata bir ayıcığa kanıp affetmişsiniz
4- adınızın falan karalandığı yok, bilakis hayatınızı karartıyorsunuz bile bile
Hayattan ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama daha kötü ne olabilir bilemiyorum.
Atın başınızdan bu adam müsvettesini gitsin
Elalem demeyin iki konuşur susarlar
Yediğiniz dayakları anlatın ailenize herhalde evlen diye tutturmazlar ve ayrıca bu adam size resmi nikah kıymaz
Kumanıza kıyacak muhtemelen
Kurtar kendini ayıl lütfen

Onun sana yaptığı bu kadar kötü şeyi sineye çekerek çok yanlış yapmışsın.O gerçekte senin eşin değil.Tek yapman gereken onu tamamen hayatından silmek.Artık sana daha fazla eziyet etmesine izin vermemelisin.

Birak bu adami, o mu vardi her yasin da, aliskanlik yapmissin o kadar... Vazgec ve hayatini kur bir an once, boyle sacma sey olmaz... Hayatina ceki duzen ver ve bu adamdan da uzaklas...

Allah askina bi kendinize gelin bence... Böyle bi karakterdeki adam evlenince degisirmi saniyorsunuz? Yaniliyorsunuz... Haaa hos sizinlede evlenmiycektir zaten, bosa hayaller kuruyorsunuz...Yarin öbürgün o kabul ettiginiz Kiza nikah kiyarken sizde sahitlik edersiniz... Kusura bakmayin ama yani niye bunlarin hepsini cekiyorsunuz, sinirim bozuldu vallah... Tamam bi hata yapmissiniz onunla birlikte olmussunuz ama bu dünyanin sonu degil, onun kölesi olmaniz icinde bi sebeb degil.. Bi silkelenin, kendinize güvenin ve hayatiniza yeni bir yön verin.... Vallah ömür billah bekar kalcami bilsem böyle birini cekmem, yaptiklarina göz yummam... Evet büyük konusuyorummm okadar... Hersey sizin kendi elinizde, kim nedersede desin, kimse yasadiklarinizi ve buna son vermezseniz yasiyacaklatini bilmiyor, sizinle cekmiyor, bizim milletimiz konusur, duymiycaksiniz, kulak asmiycaksiniz, millet laf etcek diye, sürekli dayak yemek ve aldatilmakmi istiyorsunuz.... Hemen toparlanin ve kendinizi kurtarin....

Şuan okadarzor bir durumdayım ki.. 4 yıllık bir ilişkim var. ailelerin ilk yıllardan bir şekilde öğrendiler ilişkimizi. benim ailem onu istememesine rağmen inat ve ısrarla -salak gibi- onu istedim. Kesin evlenecektik. ancak bazı şartlar yüzünden evlilik sürecimiz uzadı. bu 4yılın içerisinde diğer her genç gibi o da cinsellik istediğni, bir erkek olarak dayanamadığını, kötü yerlere gitmektense eşim olacak olan insandan olmasını söyledi. ilk 3yıl boyunca hiçbir şekilde kabul etmedim. 4üncü yıla girdiğmzde artık ısrarlarına dayanamayarak dini nikah kıyarsak belki olabileceğni söyledim ve nikahımızı kıydık..
ben babamın iki katlı mağazasını işletiyorum. En ufak bir sebepten dolayı babamın dükkanında beni tekme tokat dövdüğü çok oldu. Ki çoğu zaman beni elemanlarım kurtarırdı.. hatta bir keresinde okadar çok dövdü ki.. burnum ve ağzımdan kanlar aktı.. alt kat depo olarak kullanılıyor. çok büyük bir dükkan. alt katta adam öldürseler yukarıya ses çıkmaz.. ben o acılarla o kavga anlarımızda okadar bağırıyormuşum ki seslerim yukarıya kadar çıkıp elemanların can havliyle aşşağıya inmesini sağlıyormuş.. sonrasında ayrılırdım ama o hatasını anlayıp çiçekler çikolatalar ayıcıklar alarak kalbimi yapar ailemden gizli evli olduğum için de belki de kalp kırıklığmın yanı sıra mecburiyetten barışırdım..
Bu 4yıl içerisinde onun hayatına ben olduğum halde okadar çok kıız girip çıktı ki onun hayatına.. Onu çok sevdiğim ve aileme onun yüzünden rest çektiğim için geri adım atamadım.. herşeyine tahammül ettim.. evlenince asla yapmicam, şuan o kızlarla sadece hevesimi alıyorum(ilk çıktığı kız bendim) ilerde evlenince o hatayı yapmamak için şuan hevesimi gideriyorum ben sadece seni seviyorum der bende ağlamaktan çatlasamda patlasam da sadece sabrederdim.. belki derdim.. belki ilerde düzelir..
dini nikahla evlendikten sonra başlarda başka kızlar olmadı, onun yerini az önce anlattığım dayakları aldı.. (evlenmeden önce hiçbir şiddetini görmemiştim) beni çok sevdiğinden emindim. çok kıskanır herşeyimi yasaklar şiddetde hep bunlar yüzünden başlardı.. evlendikten 1yıl sonrasında ben iş seyahatine çıktım. derken benim iş seyahatimde o da benden habersiz -kendisi gazeteci- belediyenin yapmış olduğu bir şehir dışı programına katılmış. otobüs dolusu kızın içerisinde tek erkek olarak.. kızlardan buna çok kişi numarasını vermiş teklif fln etmiş. günde beni 15defa arayan kişiye 2gün boyunca ulaşamayınca hemen istanbula geri geldim. tabi bizim beyefendinin o kadar kızdan sonra burnu bir büyümüş anlatamam.. derken onlardan bir kızın teklifini kabul etmiş. bunu duyar duymaz ayrıldım. 10gün ayrı kaldık. çok acı çektim. sanki heryerde o vardı.. evliliğim iffetimde cabasıydı.. peki dedim ona.. kızı kabul ediyorum..
şuan 4ay oldu o kızla beraber.. onun bütün çevresi bizim ayrıldğmızı biliyor. sırf kıza haber uçmasın diye kendi semtimde elini dahi tutamıyorum belki bir tanıdığı görür gider kıza yetiştirir diye..

ailemse artık ayrılmamızdan korkuyor. çünkü etrafımızda bzm uzun yıllar çıkmadğmzı blmeyen kmse yok. adını karaladın diyorlar.. çağır istesinler artık yeter bu kadar diyorlar.. günah diyorlar bir erkekle bir kızın aynı ortamda bulunması..
yaptığım çıktığım hatta onu tanıdığım güne lanet ediyorum ancak bu bana hiçbirşeyi geri getirmiyor.. şimdi sizden tek istediğim ben yaptığım hatalarımı biliyorum bana o hatalarımı söylemeniz yerine bana bir yol bana bir çıkış kapısı söyleyin ne olur size yalvarıyorum..
arkadaşlarımdan hiçbirisi diğer kızı bilmiyor. beni dövdüğnü bilmiyor. evli olduğmu bilmiyor. hiçbir dert ortağım yok.. gidecek kapım çalacak kapım bana yardım et diyecek Rabbimden başka kimsem yok.. ne olur.. siz bari bir akıl verin..

Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? Kastınız nedir kendinize? Nasıl kabul edersiniz bunları?
Her şeyi geçtim, bir kadın kendi değerini kendi belirler ve onuru için yaşar.

Karşınızdaki adamı zerre suçlamıyorum...O bir hayvan olabilir, ama onun "avı" olmak sizin seçiminiz.

Rabbim tez zamanda kendinize getirsin sizi.

Ahh be canım o üç yıl neguzel reddetmisken dördüncü yildada keşke cinsellik yasamadan o pislikten kurtulsaymissin ...neyse olan olmuş dini nikahinizi düşürup ondan kurtulun nolur dortyil az değil ama yaşanacak bir ömür var .. baska biriyle sevgili muhtemelen onunla evlenicek daha fazla zamanınizi çalmasına izin vermeyin ailenizede siddet yanlisiydi deyin başkasını buldu deyin sizi anlayacaklardi cinselik yasamis olmanız işi zorlastiriyor biliyorum ama hayatınıza yeni giricek insana lütfen dürüst olun ve anlatın kabul.ederse eder etmezse kendi ayaklarınız üzerinde duzgunce yaşayın...

Ayrılırsam adım karalanır diyorsunuz da;

-Dini nikah kılıfıyla sizi kendine bağladığını zanneden (Nikah birbirinizin helali olduğunu toplum huzurunda duyurmak için yapılır, bu herkeslerden gizleniyorsa zaten nikah değildir.)
- Sizi ibret-i alem içinde döven, ezen, benliğinizi ayaklar altına alan,
- İkinci bir kadın(lar) ı hayatında cirit attıran,kadınlık onurunuzu hiçe sayan, hatta kimbilir belki de arkanızdan gülen bir adamla birlikteyken adınız pek bir ak- pak galiba.

Şunu unutmayın; insanın kaybetmemesi gereken en önemli parçası onuru ve kişiliğidir. Bunları kaybedenin asıl adı karadır.

Son düzenleme:
Okuyunca sok oldum hatalarimi biloyorum diyosun oyuzden seni suclamak istemiyorum ne yap et ayril inan evlenirsen bu hayvanla hem dogacak cocuklarinin gunahina girersin birde nasil bir baba olurki insaliktan nasibini almamis bu yaratiktan sevgiliyken bunlari yapan evlenince her pisligi yapar sana

anlattığın bazı şeyler kadın kurallarına uymuyor, sen tatmın edemedın yeterınce o da başka bedenlere bıraktı kendını falan filan...
biz kadınsak sen neysın merak ettım?
sen kadınsan biz neyiz, onu da merak ettim?

mağazada dayak yedın, babanın kulağına nasıl gıtmedı? o anda hiç müşteri yok muydu?
sen bence bir psikiyatriye görünmelisin, çok ciddiyim ben.
sanırım onu vazgeçilmez kılan şey, insan olmayışıydı.
kusura bakma yani.

Son düzenleme:

Kırmızı yerleri bir daha okur musun? Gerçekten sağlıklı düşünemiyorsun ve yardıma ihtiyacın var. Şu anda durumuna çok üzülüyorum ama seni aldatan bir adamla dini nikah kıymış olman hataların en büyüğü. Bunu kabul etsen yine senin için üzülürdüm ama sen hala sevgisinden emindim diyorsun. Üzgünüm önce aklını bir başına topla.

Hayattaki özgüveninizi kaybetmişsiniz..tek yapmanız gereken eskiye çizgi cekip yola devam etmek...mutluluk ancak isterseniz olur

Kusura bakmayın ama bunlar sizin hatanız. Elbette her insan hata yapar sonucta düşmez kalkmaz bi allah ama onemli olan dogru yolu bulabilmektir. Bana gore sizin icin tek dogru yol da bu adamdan ayrılmak. Lutfen burdaki yorumları dinleyin ve hayatınzdan cıkarn o adamı. Belli ki cinsellik yasadgnz icin dayaklarına baska kadınlara katlanyosunuz ama siz kendinize değer vermezseniz kimse vermez. Ağzı olan konusur kimse bilmez sizin ne yasadıgınzı cektiginiz sıkntıları kimse kac yıllık sevgilisinden ayrldı aa ne kadar ayıp derken sizin siddete maruz kalms olabileceginizi dusunmez malesef. O yüzden elalemin ne diyecegini dusunmeden bu adama yol verin gitsin unutmayın ki hic kimse vazgecilmez değildir

Arkadaşlar denmesi gereken her şeyi demiş zaten. Ama ben bir şeyi merak ettim. Aileniz başlarda istemiyordu sonra kabullendiler sanırım. Şimdi halinizi görmüyorlar mı? Dayak yediğinizden haberleri yok mu? Neden gelsinler istesinler diyolar ya? Sen nasıl bir boşluktaydın da bunları kabullendin aklım almıyor. Sakın o adamı suçlama sakın. Bu öküzü bi anlamda sen yaratmışsın. Sen büyütmüşsün. Acilen psikiyatriste git. Hayatın karalanmış. adın karalansa kaç yazar. Adının karalanması ne ayrıca. Bir daha evlenemicem diye mi korkuyosun anlamadım? İstersen hayatının sonuna kadar yalnız yaşa ama ayakların yere bassın biraz gururlu ol.

Son düzenleme:
X