İçinden Ne Geçiyorsa Yaz..

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Şuan ki durumunu anlatan, yazmak istediğin ya da beğendiğin bi sözü bizimle burada paylaşabilirsin. Herşey olabilir. Aklınızdan ne geçiyorsa hiç fark etmez.. :KK31:

Son düzenleme:
Hayat insanlar yaşamak ne kadar zor. En zoruda insanlara kendini anlatabilmekkk bu ara cok sıkıldım hayat senden !:84:

Sohbet olmadan devam edelim kızlar. Herkes kendince yazsın, okusun :KK31:

~~
Sene 1994, Kurt Cobain öldü, Justin Bieber doğdu. Allah işte bir yerden alıyo bir yerden veriyo, da vermeyeydi iyiydi..

Son düzenleme:
gıcık olduğummm kişilerii evire çevireee dövmekkk isstioorruummm. Fitne fesatlarınn düşündüklerinii kendiilerriiininn yaşaaamassını istiyorruum mm:KK47::KK47::KK47::KK47:

Sıkıldım, özledim..
Ama tek taraflı çözümler aramaktan da bıktım.
Artık kenara çekilip, olacakları izleme vakti..
:KK68:

Son düzenleme:
dünyadaki bütün ülkeleri görmek
bütün filmleri izlemek
bütün romanları okumak
bütün belgeselleri izlemek istiyorum
hiç sıkılmaya zamanım olmasın istiyorum ama ama ama kapasitem ve biyolojik dengem buna engel bunu da biliyorum hıhı evet poffff :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::95::95::95::95::95:

Hemen hemen her gün buraya gelip sade bir kahve istememe rağmen bana hâlâ aynı soruyu soruyor.
“Ne alırdınız?”
Biraz yalnızlık ve biraz da sessizlik alayım.Getirirken dökmeyin, mutsuzluğum eksilir diyorum içimden.
-Sade bir kahve lütfen.

Ben mi çok fesatım yoksa insanlarmı çok kötü?

Ben mi çok sinirliyim yoksa insanlar mı çok patavatsız?

Ben mi dengesizim yoksa insanlar mı kendini bilmez?

Ben mi salağım yoksa beni salak yerine koyanlar mı akıllı?

Sahip olduğun ilişkide, oturup izleyen tarafsan; karşındakinin gidişinide öylece oturup izlemeye mahkumsun!

X