İçinden Ne Geçiyorsa Yaz..

Ne diyeyim şimdi...?
Takdir-i ilahî.

Dilerim düzenli yaparım şu işi, olursa kendimi tebrik edicem, çünkü düzenli olmakta çok zorlanan biriyim. Kurallar :KK12:

Bazen sevgiden neredeyse ağlayacak gibi olmak..
Allah'ım biliyorsun konuyu :KK200: Bana o yetkinlik nasip olur dilerim, o noktaya ulaşırım ve dengeli ve doğru şekilde bir şeyler yapabilirim :dua:

Amin amin amin :)

Allahım içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumlardan kurtar bizi. Yardım et. Senden başka bu isteklerimizi söyleyeceğimiz ve bizi anlıyacak senin gibi kimse yok. Başkalarına el açtırma.Kulu kula muhtaç etme. Katından hayırlı olan şeyleri nasip et. Kimseyi darlıkla hastalıkla sınama.Hastalara şifa ver. Dertlilere deva ver. Borçlulara en kısa sürede ödemeyi nasip et.. AMİN

Bir anda yüzlerce kez şükredesim geliyor bazen :)
Teşekkür ederim Allah'ım :dua:
Yaş aldıkça ruhen daha iyi hissediyor olmam beni çok mutlu ediyor. Çabalıyorum ve dualarım da kabul oluyor gibi hissediyorum. Kazmam küreğim de yok sanki ellerimle kazıyorum gibi. Yavaş oluyor ama oluyor ya... :KK200:
En az böyle kalsın ve daha da artsın dilerim...
Lütfen daha az kırılayım artık... Daha çok güveneyim kendime, daha dengeli olayım, sınırlarımı koruyayım, daha disiplinli, azimli olayım, özgür olayım... vs. vs.

Sabah beni öperken sırtımı döndüğüm için şuan çok pişmanım
Azıcık uykulu uykulu naz yapayım dedim sen de hemen gittin ayol

Vücudun kendine savaş açmasıyla oluşan hastalıklar ne ilginç. Bilinçaltında bu dünyada olmak istemiyorum, buraya ait değilim inancıyla ve yaşama gerçek manada katılamamayla, buraya köklenmekte zorlanmayla birlikte gelişen bir şey mi acaba? Bilinçsiz intihar çabası mı? Ve ruhsal taraftaki çözümü, gerçekten bu dünyayı, burada olduğunu, köklenmen gerektiğini vs. tamamen kabul ederek, bu yolda ilerleyerek yaşamak mı?

Bu dünya da kimseye güvenim kalmadı artık.. sanki koskoca evrende bir ben varım.. elimi uzattığım kim varsa kırdı döktü yıktı geçti.. allah'ım onların planlarını kendine çevir.. bana zarar vermek isteyenleri sana havale ediyorum.. biliyorum ki senden başka sahibim yok bu dünya da...

Her sabah 6da çişe kalkıp uykulu uykulu şuralarda takılmayı ne zaman bırakacağım acaba 🤔 Artık uyumam lazım gerçekten..

şeyin kopsun inşallah.
büyük ihtimalle hayatındaki en değerli şeyin o olduğu için sen de gidip kendini öldürürsün.
ben de komple kurtulurum senden
karakter fukarası

Düşmeden inşallah, hadi bismillah. ♒
4b5a621aee8e74a5e7adfda13342f283.jpg

Tamamen sağlıklı olmayı, her bakımdan dengelenmeyi diliyorum, hayatımın bütün sorumluluğunu başarılı şekilde alarak, sevgiyle, kolaylıkla her bakımdan huzura, özgürlüğe ulaşmayı diliyorum, bunlar için gerekli şartların olabilecek en kısa sürede olgunlaşmasını ve cesaretle adım atabilmeyi diliyorum...

X