İdrar testi negatif ama hala adet olmadım :(

papatyamm198

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2021
167
156
26
Merhaba, 23 Eylül de hsg çekildim normal de 14 ekim de adet olmam gerekiyordu ama olmadım 4 gün geçti bugün 5. Günüm. İdrar testi yapıyorum negatif çıkıyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Neden olabilir?

5 günlük gecikmede varsa çıkar aslında bir kan testi yaptırın varsa kesin çıkar zaten idrarda azda olsa yanılma payı var neticede

Hsg sonrası böyle bir gecikme olabileceği söylenmiş miydi?
Genelde rahim filminden sonra hamilelik ihtimali artar bence bir kan testi yaptırın içiniz rahat etsin

Hsg sonrası herhangi bir gecikme olup olmadığı hakkında bir bilgim yok doktor öyle birşey demedi :/ en kesin sonuç kan testi sanırım. Ama idrar testi negatif çıkıp kanda hamile olduğunu öğrenen var mı merak ediyorum açıkçası

Hsg sonrası herhangi bir gecikme olup olmadığı hakkında bir bilgim yok doktor öyle birşey demedi :/ en kesin sonuç kan testi sanırım. Ama idrar testi negatif çıkıp kanda hamile olduğunu öğrenen var mı merak ediyorum açıkçası
Evet var 2 aylık hamile olduğu halde idrarda negatif çıkan biri vardı ama bu çok az görülen bir şey olduğu için fazla umitlenmeden kan testiyle sonucu öğrenmenizi tavsiye ederim aksi halde kendini inandırmak sonuç negatif çıkarsa daha çok yıkar.

Merhaba kan testi verdiniz mi acaba? Benimde gecikeli 4 gün oldu ama test negatif

Merhaba henüz vermedim. Siz ne zaman vermeyi düşünüyorsunuz kanı?
Ben bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum çünkü geçen ay kimyasal geçirdim o geciktirdi mi diye düşünüyorum hayal kırıklığınada uğramak istemiyorum

Kimyasal gebeliği öğrenirken ne kadar gecikmiştiniz?
Hiç gecikmemişti. Ben normalde 15i en geç 17 si olurum. Adete 5 gün kala erken gebelik testi yapmıştım ve pozitif çıkmıştı ertesi gün kan verdim 5, 7 çıktı. İki gün sonrada olmam gereken tarihte 15 i adet oldum

X