İdrar testi pozitif kan testi negatif

123ec

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
24
12
25
Üç gündür üst üste farklı testler yaptım çoğunda ikinci çizgim silik çıktı 2 ay üst üste beta hcg yaptırdığımda 1.20 çıkıyordu ama idrar testi pozitif çıkınca dün gece kan testi verdim 1.52 çıktı kan tahlilim yarın normalde regl olmam gerekiyor ama bu idrar testleri çok kafamı karıştırdı çok umutlanmıştık yine hüsran oldu aynı şeyi yaşayan var mı acaba

Eklentiler

• A87CAAF8-323E-45D3-9CE6-22D36FCD9D60.jpeg
    A87CAAF8-323E-45D3-9CE6-22D36FCD9D60.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 840
Üç gündür üst üste farklı testler yaptım çoğunda ikinci çizgim silik çıktı 2 ay üst üste beta hcg yaptırdığımda 1.20 çıkıyordu ama idrar testi pozitif çıkınca dün gece kan testi verdim 1.52 çıktı kan tahlilim yarın normalde regl olmam gerekiyor ama bu idrar testleri çok kafamı karıştırdı çok umutlanmıştık yine hüsran oldu aynı şeyi yaşayan var mı acaba
Canım bence adet günün geçsin eğer olmazsan adet bir hafta sonra kanda gebelik tekrarla. Çünkü özellikle son testte silik çizgi gözüküyor. Geç döllenmedir belki.

ay inşAllah dediğiniz gibi olsun artık paranoyak oldum diyorum acaba çizgileri sadece ben mi görüyorum 🤦🏻‍♀️

ay inşAllah dediğiniz gibi olsun artık paranoyak oldum diyorum acaba çizgileri sadece ben mi görüyorum 🤦🏻‍♀️
Yok bende gördüm son testte. Ne kadardır istiyorsunuz. Bizimde 10 ay olucak bu ay deneyeli. Yarın adet günüm. Bu ay farklılık yaşadın mı peki canım?

Bizde 5 aydır deniyoruz yani bu ay anormal birşey farketmedim bir koku hassasiyeti ya da göğüs uçlarında bir hassasiyet olmadı sadece bir akşam çok tatlı yendiğim için gece dayanamadım kustum , ama şöyle ani gelen el ayak üşümesi oluyor birde halsiz hissediyorum sadece o kadar allahım size de nasip etsin tez vakitte inşAllah isteyen herkese nasip olsun

Bizde 5 aydır deniyoruz yani bu ay anormal birşey farketmedim bir koku hassasiyeti ya da göğüs uçlarında bir hassasiyet olmadı sadece bir akşam çok tatlı yendiğim için gece dayanamadım kustum , ama şöyle ani gelen el ayak üşümesi oluyor birde halsiz hissediyorum sadece o kadar allahım size de nasip etsin tez vakitte inşAllah isteyen herkese nasip olsun
Amin canım inşallah. Yarın adet günüm inşallah 2022 ye hamile gireriz🙏🏼

Canım bence adet günün geçsin eğer olmazsan adet bir hafta sonra kanda gebelik tekrarla. Çünkü özellikle son testte silik çizgi gözüküyor. Geç döllenmedir belki.
Hastalandınız mı acaba ben hala hastalanamadım açıkçası merak ettim sizi 🥰

Hastalandınız mı acaba ben hala hastalanamadım açıkçası merak ettim sizi 🥰
Hastalandım canım valla normalde şaşan adetlerim saat gibi tıkır tıkır olmaya başladı😃 hayatta ki şansım. İnşallah sen adet olmazsın 🤲🏻

Bende olacak gibiyim valla ağrım var ama hayırlısı olsun 😑😅 hay allah şansınıza 😑

Bu testler adet öncesi dönemde bazen yalanci pozitiflik verebilir adet geçince test yap

Kanda çıkıp idrarda cikmamasi lazim erken gebeliklerde. Bu tam tersi oldugu icin testlerin kuruma cizgisi yaptığını ya da hatali pozitif verdiğini düşünüyorum. Bundan sonraki aylarda gecikince test yapmaya calisin. Daha az strese girersiniz.

Merhaba yorumlar mısınız sizce negatif mi pozitif mi 😔

Eklentiler

• B2B5BCD1-48AE-4E99-A325-7A66AA8CEB3F.jpeg
    B2B5BCD1-48AE-4E99-A325-7A66AA8CEB3F.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 553
Anlamadım pozitif mi negatif mi acaba bilenler yazabilir mi

Eklentiler

• 20211223_170126.jpg
    20211223_170126.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 560
Ben ayni durumdayim hatta seninkinden daha kötü benimki 2 tane evdeidrar testi yaptim silikcizgilerle gozle gorulur 2 cizgivar.ama kan da beta hcg 0.00 kafayi yiycem 😔

X