İdrar testi sonucuma bakar mısınız?

paradisekiss

"HUZUR"
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2013
161
57
Merhabalar, reglim 4 gün gecikti ama adet sancısı gibi sancı çekiyorum bugün sabah 7 de uyanır uyanmaz test yaptım ama çizgi silik gibi çok umutlanmak istemiyorum çünkü biraz kan akıntısı geldi korktum tecrübeli arkadaşlar yazabilir mi? Dayanamayıp kan testi vermeye gidecem sağlık ocağına 🤲🤲
Fotoğrafı yükleyemedim yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43::KK43:

:110:Galiba yüklendi

Eklentiler

• IMG_20201215_073111.jpg
    IMG_20201215_073111.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 108
Dosya ekle yazan yerden yapın

Gerçekten mi ümitlenmek istemiyordum ama gidip kan testi vereyim hemen teşekkür ederim hepinize Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲
Biraz daha durup test etseniz bebek gelicek yani 😁 rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin herkese nasıp etsin

Bende sağlık ocağında yaptırdım inşallah sende güzel haberler alırsın :)
Ben sadece gebelik değil, gebelikte istenen bütün testler için kan verdim, bazı testler çıkmış, bazıları henüz çıkmamış internetten takip ediyorum. En merak ettiğim de Beta HCG tabii :-)

Ben sadece gebelik değil, gebelikte istenen bütün testler için kan verdim, bazı testler çıkmış, bazıları henüz çıkmamış internetten takip ediyorum. En merak ettiğim de Beta HCG tabii :-)
Yok sadece gebelik testi verdim diğerlerini bilmiyorumdum bende bakayım internetten onları hastanede yaptırırım muhtemelen bi emin olayımda hamile olduğumdan :KK48:

Yok sadece gebelik testi verdim diğerlerini bilmiyorumdum bende bakayım internetten onları hastanede yaptırırım muhtemelen bi emin olayımda hamile olduğumdan :KK48:
Doktor bana dedi ki, gebelik şüphesi varsa burası senin için riskli, bu yüzden gebelik testi ile beraber istenen tüm testleri yaptıralım, bir daha bir daha gidip gelme.
Hepatitler, kan sayımı, beta, b12, hemogram diğer hastalıklar falan, 4 tüp kan alındı bugün. Eğer hamilelik varsa jinekoloğa gittiğinde sadece idrar tahlili yaptırırsın dedi.

Doktor bana dedi ki, gebelik şüphesi varsa burası senin için riskli, bu yüzden gebelik testi ile beraber istenen tüm testleri yaptıralım, bir daha bir daha gidip gelme.
Hepatitler, kan sayımı, beta, b12, hemogram diğer hastalıklar falan, 4 tüp kan alındı bugün. Eğer hamilelik varsa jinekoloğa gittiğinde sadece idrar tahlili yaptırırsın dedi.
Başta araştırıp gitmedim alelacele çıktım evden doktora gittiğimde hepsini soracağım teşekkür ederim 🤲

X