İdrar yolu enfeksiyonu evde gebelik testini yanlış pozitif sonuç verir mi

Arkadaşlar merhaba adetim 3 gün gecikti testlerim hep negatif hiç böyle gecikmezdi adet belirtim bile yok. Dün sabah test yaptım çıkmadı akşamında testim 1. Fotodaki gibiydi bekleme çizgiside olablr bilemem . Bgn erken gebelk testi aldım oda 2. Fotodaki gibi negatif pozitif olma durumu olurmu ümdimi kesmelimiyim

Eklentiler

• IMG20211117143426.jpg
    IMG20211117143426.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG20211117215424.jpg
    IMG20211117215424.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 106
Arkadaşlar merhaba adetim 3 gün gecikti testlerim hep negatif hiç böyle gecikmezdi adet belirtim bile yok. Dün sabah test yaptım çıkmadı akşamında testim 1. Fotodaki gibiydi bekleme çizgiside olablr bilemem . Bgn erken gebelk testi aldım oda 2. Fotodaki gibi negatif pozitif olma durumu olurmu ümdimi kesmelimiyim
Canım ben göremedim bence bir kadın doğuma gorun

yok gibi gözüküyor :KK43: havadan, stresten gecikmiş olabilir.
3 gün gecikmeden sonra pozitif çıkması zor. ümitvar olun ama kendinizi yıpratmayin

Bizlerde haber verin
Vall canm bnm artık hevesim kalmadı rabbim hayırlıysa versin . Eğer adet olursamda hayırlı değilmiş derim🤷🏻‍♀️ yani demem o ki önce bu idrar testinde pozitifi görmem gerek ondan önce doktora gitmem en son aşama bnm için çnkü artık o hastane kapılarında o negatif sonuçlarından sıkıldım😏 yinede her halükarda haber vereceğim😘😘😘❤️🤲

Vall canm bnm artık hevesim kalmadı rabbim hayırlıysa versin . Eğer adet olursamda hayırlı değilmiş derim🤷🏻‍♀️ yani demem o ki önce bu idrar testinde pozitifi görmem gerek ondan önce doktora gitmem en son aşama bnm için çnkü artık o hastane kapılarında o negatif sonuçlarından sıkıldım😏 yinede her halükarda haber vereceğim😘😘😘❤️🤲
Doğrudur aklisiniz demem o ki idrar testleri çok yaniltiyo bende geçen ay adet olmayınca test yaptım buraya atmıştım görenler hayrladi ama hastaneye gittim negatif çıktı ilaç verdi kullandim hala olmadım derkn 15 gecikti ve yeni oldum demem o ki testlerde yaniltiyo

X