idrar yolu enfeksiyonu (sistit) ve mantar enfeksiyonu

Kocasininprensesi93

Oğluş annesi👼🏻🍼Melih Buğra'm💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
1.580
7.858
Arkadaşlar ben sık sık idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum şu anda da enfeksiyonum var bunun için doktora gitmiştim bana fitille buscopan yazmıştı ama hiçbir faydasını görmedim geçmedi uzun sürdü ve ard arda tekrarladı bu enfeksiyonu geçirmek için ne yapabilirim korunmadıgımız için de antibiyotik içemiyorum. evlendigimden beri bu enfeksiyonlar peşimi bırakmadı ve nasıl oluyosa hep yumurtlama dönemime denk geliyor bunlar bu yaz ben soğan kürüne başlamıştım çocuk için o kürü içtikten sonraki yumurtlama dönemimde mantar enfeksiyonu geçirdim ilk defa ve 15 günde geçti enfeksiyonum çok ilerlemişti.acaba sogan küründen olmuş olabilir mi benim bildiğim rahimi temizler hamile kalmayı kolaylaştırır.sizce neden böyle oluyor :110: ve ilişkide çok ağrım oluyor yanmayla birlikte bir baskı hissediyorum.bu enfeksiyonlar yumurtlama dönemime denk geldiği için ağrı sızıdan eşimle birlikte de olamıyorum çocuk da çok istiyoruz.Böyle durumlar yaşayanlar varsa yazabilirler mi psikolojimi de b:KK61:ozmaya başladı artık durmadan tekrarlıyor.:KK61:

Öyle olsa doktor neden söylemesin. Ben bu enfeksiyonlar bulaşıcı değil diye biliyorum yani eşten geçen birşey değil
Mantar da işin içine girince ve cinsel ilişki olduğu için öyle düşündüm. Belki de yanlış biliyorumdur ama tecrübesi olan arkadaşlar mutlaka aydınlatacaktır.

Yok neden yanlış anlayayım aksine böyle bir bilgi verdigin için teşekkür ediyorum inşallah tez zamanda sende iyileşirsin ALLAH şifa versin hepimize

Aynı durumları yaşıyoruz resmen sürekli idrar yolu enfeksiyonu mantar oluyorum tam geçerken yeniden başlıyor tamda yumurtlama gümlerine denk geliyor ondan çoçuk olmuyor diye düşünüyorum bu arada ne kadarlık evlisiniz

Aynı durumları yaşıyoruz resmen sürekli idrar yolu enfeksiyonu mantar oluyorum tam geçerken yeniden başlıyor tamda yumurtlama gümlerine denk geliyor ondan çoçuk olmuyor diye düşünüyorum bu arada ne kadarlık evlisiniz
Aynen tıpatıp ikimizinki de geçen sene nisan ayında evlendim ben yaklaşık 1 buçuk sene oldu 2.inci seneme doğru gidiyorum ve bende de hiç çocuk yok eşimle çok istiyoruz ama bir türlü olmadı bu ay rahim filmi çektiricem bakalım siz ne kadarlık evlisiniz

Aynen tıpatıp ikimizinki de geçen sene nisan ayında evlendim ben yaklaşık 1 buçuk sene oldu 2.inci seneme doğru gidiyorum ve bende de hiç çocuk yok eşimle çok istiyoruz ama bir türlü olmadı bu ay rahim filmi çektiricem bakalım siz ne kadarlık evlisiniz
Geçer geçmez tekrarlıyor evlendim evleneli bu enfeksiyonlardan gün yüzü görmedim :KK43:

2 yıl oldu benim bir yıldır çoçuk istiyoruz bizde doktora gidiyorum ilaç fitil veriyor geçer gibi oluyor tekrar başlıyor bende bu ay rahim filmi çektirecem

2 yıl oldu benim bir yıldır çoçuk istiyoruz bizde doktora gidiyorum ilaç fitil veriyor geçer gibi oluyor tekrar başlıyor bende bu ay rahim filmi çektirecem
Aynen bende aynı dertten muzdaribim. Ama rahim filmi bildigim kadarıyla enfeksiyon yokken çekilmesi lazımmış inşallah o güne kadar geçer yoksa filmi çekildikten sonra enfeksiyon daha da yayılabiliyormuş o yüzden enfeksiyon oluşmaması için antibiyotik veriyorlarmış diye okudum

Yaa
Aynen bende aynı dertten muzdaribim. Ama rahim filmi bildigim kadarıyla enfeksiyon yokken çekilmesi lazımmış inşallah o güne kadar geçer yoksa filmi çekildikten sonra enfeksiyon daha da yayılabiliyormuş o yüzden enfeksiyon oluşmaması için antibiyotik veriyorlarmış diye okudum
yaa onu bilmiyorum doktor adetliyken gel demişti öncesinde allah hepimize isteyen herkese hayırlı evlatlar veriri inşallah🎀

Yaa

yaa onu bilmiyorum doktor adetliyken gel demişti öncesinde allah hepimize isteyen herkese hayırlı evlatlar veriri inşallah🎀
Adetliyken mi adet bittikten ilk 3 gün içerisinde gidiliyor normalde canım adetliyken çekilmiyor eminmisin bir yanlışlık olmasın
Amin amin Allah kimsenin kucagını boş bırakmasın bize de tez zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah:anneadayı::anne:

X