İdrarini banyoma yapmak isteyen misafir

Ne diyebilirim hayir diyemiyorum misafir gelmis klozette temizlenemiyorum diyor gel sana camasir suyu dokeyim nasil oluyor gostereyim diyorum yok eliyle temizlenecek guzelcene onu istiyor illaki
Takıntı haline getirmiş demek ki temizlik durumunu, klozette de çok rahat temizleniyor halbuki. O zaman yapacağınız pek bir şey kalmıyor. Ama şahsen öyle bir takıntım olsa gidip de misafir olduğum evde banyoya yapayım demem, o da saçmalık yani.

Şöyle bir alternatif sunsanız mesela, yine idrarı klozete yapsa ama temizlenmesi için banyoda belden aşağısını yıkasa. Bu daha makul ve hijyenik bir çözüm. Hem onun istediği olur hem de sizin içiniz daha rahat olur.
Teşekkürler iyi bir fikir ☺️Klozetin oldugu yerde dusakabinde var böyle yapabilir aslinda ononericem ona derim ki klozeti kullanmayi dene yapamazsan dusakabinde yikan usenmezsen 😟

Lazımlık paklar onu ay neler görecek duyacak okuyacak bu gözler ya canımeczaneden 5-10 tane karton lazımlık var onlardan al kullansın atsın

Eklentiler

• 871D455A-5B1E-479E-A1B9-6F47F7530B4E.jpeg
    871D455A-5B1E-479E-A1B9-6F47F7530B4E.jpeg
    16,4 KB · Görüntüleme: 70
Eve gelen bir misafirim var, klozet kullanamadigi icin saglik sorunu yok . Sadece kendi temizleyemedigini düşünüyor. idrarini ebeveyn banyoma yapmak istiyor. İki kere izin verdim. Hayir diyemiyorum. Ne yapabilirim?
Evde başka tuvalet yok mu alturka tuvalet. Sadece klozet mi kullanıyorsunuz? Onu anlamadım.

X