Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları İdrarla sperm gelmesi normal mi?

Agresif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
141
0
Utanıyorum felan ama burayı kendime çok yakın hissediyorum sizinde düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum
Geçen nişanlımla konuşuyorduk ordan burdan derken biyerden açıldı konu veee bana anlattığı bir konu kafama takıldı.Bazen idrarıyla birlikte sprem geldiğini felan söyledi.Ama sürekli değil daha çok rahatlamadığı zamanlarda oluyormuş bu.Bekar biri,ilişkide olmuyo ya acaba bundanmıdır yoksa kötü bişeymidir yaa:1no2: Kafama takıldı paylaşmak istedim ve utanıyorum ya kusura bakmayın :çok üzgünüm:

iyide bu çok normal
hatta idrar testi verirken bazen spermde çıkar
kadındada çıabilir çok normal..

mafoldumben bilmiyorumki
Yani idrarla sperm gelmesinin normal olduğunu bilmiyordum.Bir arkadaşımla paylaşmıştım oda bel soğukluğu yada prostat iltihabı olabilir demişti bide yaa fisfisfis

çok için rahatsızsa ürlojiye igidin test yaptrın ne warkı bunda büyütülcek bir sey değil.bel soğukluğu yani gonere olamaz bence.o cinsel yolla buluşan bir hastalık cnm.

yok çok rahatsız değilde sadece arada böyle bir durumu olduğunu söyledi.
Bel soğukluğu diyince arkadaşım bende üzüldüm bir an cinsel yolla bulaşan bir rahatsızlık olduğunu biliyorum.Gerçi nişanlıma güveniyorumda nebilim ya şeytan dürtüyo yinede insanı :sinifsinif: ben belki bilinen bir rahatsızlık belirtisidir diye sordum.
Ayrıca Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

gecen tv de dinlemistim simdi bir erkek uzun süre cinsel iliskiye girmediginde vucut spermi idrar yoluyla atarmis

ayy canım boşuna üzülmüşsünüz. erkek vücudu sürekli sperm üretiyor canım. nişanlın o spermleri boşlatmayınca (birlikte olarak ya da mastürbasyon yaparak) fazlalık spermler idrar yoluyla atılıyor. ha atmasa adamcağız çatlar yasık olur :)))))))) bu tabi işin şakası ve çok basit bir anlatım ama olayın özü bu canım kafana takma :)

eger cok kafanaiza takiliyorsa doktora gitsin iciniz rahatta eder, bakarsin bir rahatsizligi vardir olabilir insanlik hali,

Bel soğukluğundaki belirtiler cok farklı sarı renkte bir akıntı olur,sık sık idrar yapma hissi uyanır... vs
yani erkek arkadasındaki normaldir... arkadasın bilmeden yorum yapmıs sanırım

Bel soğukluğundaki belirtiler cok farklı sarı renkte bir akıntı olur,sık sık idrar yapma hissi uyanır... vs
yani erkek arkadasındaki normaldir... arkadasın bilmeden yorum yapmıs sanırım

Ewet hain arkadaşım beni kandırdı galiba :mymeka: :teselli:

Hee bilincine güldüm oglum
Laynn tazee İşin gücün yok onlarımı merak ediysin ahah ahahahaakaydirigubbakcemile

ne merak etcem be:mymeka: gözüm takildi :lepi:
cok sükür bir problem yok bizde:kedi: yani zaten er gece er gecedelikafadulden

X