İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
selam kızlar bu sabah çok sevinçliyim tartıldım ve ben şok pazartesi günü nu iple çekiyorum

menü
sahur
4 kasık yoğurt
iftar
1 kepçe corba
2 dilim çarşaf böreği
salata
1 küçük parça mangallik tavuk
4 5 tane hurma

ara öğün
dükan içeceği
3 litre su içtim

50 dakika çok hızlı yürüyüş
bölgesel hareketler

yarından itibaren yürüyüşleri mi artırmayı 1 buçuk saat yadabölerek 2 saate tamamlamayı düşünüyorum :KK76::KK28::KK36::KK9::KK9:

yuppiiiiiii çocuk ruhum ortaya çıktı 😂😂😂😂😂😂

selam kızlar bu sabah çok sevinçliyim tartıldım ve ben şok pazartesi günü nu iple çekiyorum

menü
sahur
4 kasık yoğurt
iftar
1 kepçe corba
2 dilim çarşaf böreği
salata
1 küçük parça mangallik tavuk
4 5 tane hurma

ara öğün
dükan içeceği
3 litre su içtim

50 dakika çok hızlı yürüyüş
bölgesel hareketler

yarından itibaren yürüyüşleri mi artırmayı 1 buçuk saat yadabölerek 2 saate tamamlamayı düşünüyorum :KK76::KK28::KK36::KK9::KK9:

yuppiiiiiii çocuk ruhum ortaya çıktı 😂😂😂😂😂😂
Süper gidiyorsun idolumsün. 🥰

Merhaba arkadaşlar
Sabur 1 dilim pide peynir zeytin zencefilli çay 3 tane hurma

İftar
Limonlu su
1 kase çorba
4 kaşık ciğer sote
4 kaşık pilav
Salata
1 saat sonra 1 top dondurma
2 litre su

1 saat yürüyüş

Merhaba arkadaşlar
Sabur 1 dilim pide peynir zeytin zencefilli çay 3 tane hurma

İftar
Limonlu su
1 kase çorba
4 kaşık ciğer sote
4 kaşık pilav
Salata
1 saat sonra 1 top dondurma
2 litre su

1 saat yürüyüş
yürüyüş normal tempo mu yoksa hızlı tempoda yürüyorsun 😊

Merhaba arkadaşlar
Sahur klasik kahvaltı 🤗
İftar çorba grip oldum boğazım yanıyor 😬

22 de 100 mlm sütlaç 🙈

Eklentiler

• IMG_20210506_201629.jpg
    IMG_20210506_201629.jpg
    169,9 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20210506_220409.jpg
    IMG_20210506_220409.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 14
günaydın hanımlar
sahur
bir parça mangallik et
büyük kase yoğurt içine 3 yemek kaşığı yulaf ezmesi
4 bardak ta vişne kompostosu

iftar
3 bardak ta vişne kompostosu
biber patlıcan kabak kızarttım yogurtlu bir kase
5 kasık salatası

dukan içeceği
ve 1 detoks çayı
yürüyüş resmini aticam kendi rekorumu kırdım 🤩😊🤣😃

Sahur
2 dilim ekmek peynir zeytin yeşilçay

İftar
1 kase çorba
4 kaşık et sote
3 kaşık pilav salata
1 saat sonra çayla1 tane küçük çikolata

2 litre su
1.15 dak tempolu yürüyüş

Kızlar selâm 🤗

Ben bir süre ara vermeye karar verdim. Tartım hâlâ 100 gösteriyor hâlbuki düne kadar gerçekten çok dikkat ediyordum 1 gr oynamaması beni gıcık etti. Bu saate kadar bir gıdım birşey yemedim. Kendimi gazlayamıyorum üstelik yine regl ağrılarım başladı daha yeni bitmişti ya olmuyo ya aynı ay 2 kere oluyo biraz depresif hissediyorum.
Sizi takipte olacağım buralarda olursanız yine görüşürüz.
Bol bol eksiler diliyorum. Yaz bitmeden dönerim diye tahmin ediyorum. Şimdilik Allah'a emanet olun...

Kızlar selâm 🤗

Ben bir süre ara vermeye karar verdim. Tartım hâlâ 100 gösteriyor hâlbuki düne kadar gerçekten çok dikkat ediyordum 1 gr oynamaması beni gıcık etti. Bu saate kadar bir gıdım birşey yemedim. Kendimi gazlayamıyorum üstelik yine regl ağrılarım başladı daha yeni bitmişti ya olmuyo ya aynı ay 2 kere oluyo biraz depresif hissediyorum.
Bol bol eksiler diliyorum. Yaz bitmeden dönerim diye tahmin ediyorum. Şimdilik Allah'a emanet olun...
Hemen pes etme sadece bayram sonuna kadar ara verin 😓 baskul bozuktur birde başka yerde tartılmayi denermisin canım eczane olur mutlaka sorun vardır tartıda çünkü 92 görüp sknra yüz tartmasi bozuk olduğunu gösterir canim başarılar diliyorum bayramdan sonraki hafta gel nolursun 😓

Kızlar selâm 🤗

Bencede hemen moralini bozma canım yaa. Kilo verme süreci tam bir psikoloji yönetme süreci aslında. Ikra meyra Ikra meyra ya katılıyorum tartının 92 gösterip sonra 100 göstermesi bozuk olduğunu gösteriyor bence de başka yerde tartılmalısın. Çok fazla ara vermemem ümidiyle😔

X