İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
teşekkür ederim canlarım yoğurt kürü yaptım bu hfta bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim herkese bol eksiler olsun kızlar kilo verenleri tebrik ediyorum vücut uzun aylarca koruma yaptı artık vermeye başladı çok mutlu ve umutluyum az kaldı 5li rakamlara 😁😎😍🤗
Baskül paylasmadiniz 🤕 paylaşım şart cnm
Dosya olarak paylaşmıştım öğlen

Sabah 11.00 patatesli yumurta peynir domates salatalık 1 dilim.ekmek
14.00 2 top dondurma
16.00 1 kase çorba 2 dolma
19.30 1 kepçe çorba 4 tavuk kanat 5 ince dilim patates 4 ucgen dilim karpuz
30 dk leslie ile yürüdüm. Toplam 8000 adımı geçtim

1E5B83B6-109F-4B7A-9454-348EDB6C716A.jpeg

Dosya olarak paylaşmıştım öğlen
Şimdi

Maşallah tebrik ederim süpersiniz ben hikayenizi bilmiyorum eğer anlatırsanız çok sevinirim malum bende 102 kiloyu gördüm
teşekkür ederim hikayem uzun ama kısaltarak anlatıyorum çok sıkmadan 😁 19 yaşında evlendim 45 kilo ile 1 yıl geçti hamile kaldım hamilelik te 120 ye çıktım evlendiğim yer çok aşırı nemli astımım baya ilerlerdi zaten aileden gelen bir şey ailem hep koah astım falan sonra hamileliğim çok zor geçti nefes darlığım yüzünden sürekli iğne ilaç eve hava makinesi aldık derken 120 ile doğuma girdim 1 yıl geçti kızım 15 aylık oldu bende 60 kiloya düştüm diyetler sporlar derken birde ne öğrendim 3 haftalık hamileyim sil baştan yeniden bu sefer oğlumun doğumuna 99 la girdim şimdi mücadeleye devam ediyorum 2.doğum kilosu vermek çok zor muş ilkkinde böyle değildi hiç duraklama dönemine girmeden şakır şakır gitti kilolar bunda ise 7 8 ay kadar vücut koruma yaptı okadr diyet spor hatta diyetsyene gittim genede olmadı derken şimdi başladım vermeye bakalım darisi sizlerin başına herkese bol eksiler olsun yoğurt kürü de şöyle ki ara öğünde acikinca yaptım
4 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı silmesi toz zencefil
1 çay kaşığı silmesi toz zerdeçal
1 çay kaşığı silmesi pul biber
1 yemek kaşığı limon suyu
1 çay kaşığı silmesi kimyon bunları karıştırıp 1 hafta ara öğünde acıktım zaman yedim günde 1 kere 5 gün yaptım

Günaydın canlar
20/4 pencerem
iki öğün yaptım
kahvaltı protein salatası
Diğer öğünum
1 kepce çorba
1 dilim tam buğday ekmegi
4 kasık yoğurt
4 kasık et sote
4 kasık sebzeli garnitür
bol salata
4 litre su içtim
1 fincan dibek kahvesi
2 fincan yeşil çay ananasli
Spor
20 bin adim attım
artık yürüyüş e çok yüklenmeden spora ağırlık vermeye karar verdim
20 bin le bir süre devam edeceğim
sabah aç karnina 45 1 saat leslie
öğlen arası Hiit kardiyo
akşam uyumadan 2 saat önce
30 dakika vücut egzersiz benden bu kadar kızlar 😎😅😂🤣
egzersizler

Günaydın canlar
20/4 pencerem
iki öğün yaptım
kahvaltı protein salatası
Diğer öğünum
1 kepce çorba
1 dilim tam buğday ekmegi
4 kasık yoğurt
4 kasık et sote
4 kasık sebzeli garnitür
bol salata
4 litre su içtim
1 fincan dibek kahvesi
2 fincan yeşil çay ananasli
Spor
20 bin adim attım
artık yürüyüş e çok yüklenmeden spora ağırlık vermeye karar verdim
20 bin le bir süre devam edeceğim
sabah aç karnina 45 1 saat leslie
öğlen arası Hiit kardiyo
akşam uyumadan 2 saat önce
30 dakika vücut egzersiz benden bu kadar kızlar 😎😅😂🤣
egzersizler
Tebrik ederim. Sendeki azimden biraz da ben istiyorum. İf’ye başlayalı ne kadar oldu? 20/4 zorluyor mu? Arada bir hafta 20/4 yapıp sonra 18/6 uygulasak nasıl olur acaba ?

Tebrik ederim. Sendeki azimden biraz da ben istiyorum. İf’ye başlayalı ne kadar oldu? 20/4 zorluyor mu? Arada bir hafta 20/4 yapıp sonra 18/6 uygulasak nasıl olur acaba ?
Teşekkür ederim azminiz bol olsun ife başlayalı 1 yıl olmadı bu kulübe girmeden önce kendim gerçek oruç tutarak if yapmış oldum sonra Ikra meyra Ikra meyra nin kulübünü 1.sayfadan başlayıp okumaya başladım sonra dayanamadım katıldım kulübe sağolsun bana çok destek oldu okadar mutlu etti ki bna destek olup beni bu azme getirdiği için çok teşekkür ediyorum 36 saat dayanabildim geçen hafta ama bu hafta 20/4 te bıraktım yani tabiki açlığa alışmam 7 8 ayımı aldı vücudu alıştırınca çok aşırı zorlamıyor bna göre ama dediğim gibi 7 8 ay aşırı zorladım kendmi 18 /6 taraftarıyım vücudum düzenli olarak kilo versin diye vucu du şaşırtmam gerekiyor haftanın 1 yada 2 günü uzun aralıklı oruç tercih ediyorum ama kaçamak yapmamaya yaparsam ceza olarak spora yukleniyorum öyle yani önümüzdeki hafta şekersiz 21 günü düşünüyorum aslında çok uzun zamandır düşünüyorum ama çayı şekerle içiyorum maalesef şekersiz bir hayatıçok istiyorum şükür istediğim gibi sağlıklı beslenmeyi hayatımın bir parçası haline getirdim

Evet şampiyon 🏆 👏💪🧿👏💃 A annym yine şampiyonluğu kimseye bırakmadı 🤩🧐😍 Tebrikler canım kilo veren herkesi tebrik ederim 👏🧿💪💃
Eki Görüntüle 2882732
Eline sağlık
Bu arada hedefi en yüksek olan benim gibi görünüyor. Ben hiç 60 li rakamlari görmedim. Heves edemiyorum o yüzden. 75 ilk hedef olarak kalsın şimdilik
teşekkür ederim canlarım yoğurt kürü yaptım bu hfta bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim herkese bol eksiler olsun kızlar kilo verenleri tebrik ediyorum vücut uzun aylarca koruma yaptı artık vermeye başladı çok mutlu ve umutluyum az kaldı 5li rakamlara 😁😎😍🤗🤩
Maşallah canım eridin valla

Eline sağlık
Bu arada hedefi en yüksek olan benim gibi görünüyor. Ben hiç 60 li rakamlari görmedim. Heves edemiyorum o yüzden. 75 ilk hedef olarak kalsın şimdilik

Maşallah canım eridin valla
sağol canım benim sende 60li rakamları görmedim demişsin ya ilk önce düşünceyi değiştir canım olumlu düşün olumlu olsun kendine 69 u ilk hedef koy burda birlikte zayıflayıp mezun olacağız 😂

Teşekkür ederim azminiz bol olsun ife başlayalı 1 yıl olmadı bu kulübe girmeden önce kendim gerçek oruç tutarak if yapmış oldum sonra Ikra meyra Ikra meyra nin kulübünü 1.sayfadan başlayıp okumaya başladım sonra dayanamadım katıldım kulübe sağolsun bana çok destek oldu okadar mutlu etti ki bna destek olup beni bu azme getirdiği için çok teşekkür ediyorum 36 saat dayanabildim geçen hafta ama bu hafta 20/4 te bıraktım yani tabiki açlığa alışmam 7 8 ayımı aldı vücudu alıştırınca çok aşırı zorlamıyor bna göre ama dediğim gibi 7 8 ay aşırı zorladım kendmi 18 /6 taraftarıyım vücudum düzenli olarak kilo versin diye vucu du şaşırtmam gerekiyor haftanın 1 yada 2 günü uzun aralıklı oruç tercih ediyorum ama kaçamak yapmamaya yaparsam ceza olarak spora yukleniyorum öyle yani önümüzdeki hafta şekersiz 21 günü düşünüyorum aslında çok uzun zamandır düşünüyorum ama çayı şekerle içiyorum maalesef şekersiz bir hayatıçok istiyorum şükür istediğim gibi sağlıklı beslenmeyi hayatımın bir parçası haline getirdim
Yaaa çok teşekkür ederim 🙈😍 senin azminle oldu herşey senin başarın hikayende tebrik ederim canım 😚 benimde katkım olduysa ne mutlu bana dediğim gibi istemek başarının anahtarı seni hedefinde görüp 1 yıl korumalı şekilde ilerlemeni çok istiyorum korumayı 5.2 ile devam ettirmeni isterim 🤗 bol eksiler olsun 💃💙💪👏

İlk başlangıç 16/8 ilerleyin kilo durma olduğunda 18/6 bir iki gün yapıp tekrar 16/8 devam edin tekrar durduğunda aynı şekilde ilerleyin 16/8 de durma tamamen yaşarsanız 18/6 ile devam edip yine durma olursa 20/4 ile bir iki gün devam edip tekrar 18/6 dönün bu şekilde ilerleyin sonra 16/8 ile devam edin. Kendinizi tanırsınız bu diyette bol eksiler olsun 👏

Yaaa çok teşekkür ederim 🙈😍 senin azminle oldu herşey senin başarın hikayende tebrik ederim canım 😚 benimde katkım olduysa ne mutlu bana dediğim gibi istemek başarının anahtarı seni hedefinde görüp 1 yıl korumalı şekilde ilerlemeni çok istiyorum korumayı 5.2 ile devam ettirmeni isterim 🤗 bol eksiler olsun 💃💙💪👏
Yaa inşallah o günleri görecek miyim 50 kiloyu en son 5 yıl önce gördüm sonra hiç 50 olamadım

X