İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Günaydın kızlar 5 yıl önceki kiloma döndüm parti başlasın artık kimse tutamaz beni okadar mutluyum ki tarifi yok sanrım bugün ödül olarak kendime kıyafet alcam bekleyin beni mağaza daki kiyafetler ve en güzeli bu beden size olmaz diyen mağaza satıcı arkadaşlar bugün bana istediğim herşeyi denemem gerekiyor 💃💃💃💃💃💃💃💃💃 çok mutluyum ve sizleri seviyorum can yoldaşlar 😁😂🤣
Tebrik ederim canım 👏🏻👏🏻👏🏻 Darısı başıma olsun. Hedefine yaklaşanları görmek insana umut veriyor. Umarım kısa sürede hedefine de ulaşmış olursun.

D895A16E-C731-4CCC-B3D0-9E453464E311.jpeg
+700 :oha:
İiiiisssssyyeeeeaaaaaaaaannn :KK14:

Alyaliya Alyaliya canım nasılsın prenses nasıl 🤩😍💓💗🥰🧿
Çok şükür iyiyiz canım benim. Gazlı bir bebeğim var uğraşıp duruyorum 🥰🧿 arada sırada buraya da bakıyorum ama gelmeye cesaret edemedim. Ben 69la doğuma gittim ilk bir ayda 58 e düştüm hala da 58 küsürlerde dolaşıyorum. Bebek gazlı olunca herşeyi yiyip içemiyorum devamlı hamur işi ya da hazır şeyler yiyorum. Emzirdikçe acıkıyorum. Ama gazı biraz hafiflerse dönüş yapacağım buraya 💕😃

Sonra nasıl gitti kilolar özel olarak yaptığın bir şey var mı
Ben o dönem diyetisyene gittim canim. Hayatımda ilk defa kilo aldığım için bilinçsizlik diyet konuşunda.

Kızım 6.5 yaşında şimdi. Ondan sonra hep al ver yaşadım. Boyun 1.58. 57-62 kilo arasında gittim geldim hep. Bu dönem biraz daha dusebildim

Çok şükür iyiyiz canım benim. Gazlı bir bebeğim var uğraşıp duruyorum 🥰🧿 arada sırada buraya da bakıyorum ama gelmeye cesaret edemedim. Ben 69la doğuma gittim ilk bir ayda 58 e düştüm hala da 58 küsürlerde dolaşıyorum. Bebek gazlı olunca herşeyi yiyip içemiyorum devamlı hamur işi ya da hazır şeyler yiyorum. Emzirdikçe acıkıyorum. Ama gazı biraz hafiflerse dönüş yapacağım buraya 💕😃
Yaaa seni görmek mutlu etti beni kızın alerji filanmi zaten kolonda pek yok canısı geçmiş olsun ikinizede bu süreç sağlıklı bir şekilde biter inşallah rabbim korusun sizi 🤗😍🌼🌸💞🧿

Kahvaltı 10.00
Kaşarlı menemen
1 dilim ekmek
1 kk beyaz peynir

Öğlen
1 kase kadar yeşil fasulye
4 kaşık yoğurt

Ara
2 gün kurusu
2 taze kayısı

Akşam 18.30
1 tabak yeşil fasulye
4-5 parça çıtır tavuk

Sütlü kahve
1 dilim kek

Bugün reglim ilk günü, doymak bilmedim 🙄

Sabah 10.30 domates salatalık kapya biber peynirli omlet 3 fındık 4 badem 4 zeytin
Öğlen 15.00 1 kase çorba 4 kaşık makarna 6/7 adet kiraz
Aksam 19.00 ciğer kavurma salata ve 2 kaşık bulgur pilavi
Yürüyüş yapmadım aksam çıkacağım masayı toplayayim😁

Kahvaltı 10.00
Kaşarlı menemen
1 dilim ekmek
1 kk beyaz peynir

Öğlen
1 kase kadar yeşil fasulye
4 kaşık yoğurt

Ara
2 gün kurusu
2 taze kayısı

Akşam 18.30
1 tabak yeşil fasulye
4-5 parça çıtır tavuk

Sütlü kahve
1 dilim kek

Bugün reglim ilk günü, doymak bilmedim 🙄
Afiyet olsun. Regli olmuyorum doğumdan beri sanki ara ara krizlerim geliyor o günlerde bende doymak bilmiyorum.

Yaaa seni görmek mutlu etti beni kızın alerji filanmi zaten kolonda pek yok canısı geçmiş olsun ikinizede bu süreç sağlıklı bir şekilde biter inşallah rabbim korusun sizi 🤗😍🌼🌸💞🧿
Kesin alerjik çünkü doğdu doğalı mukuslu kaka yapıyor ama doktor hiç önemsemiyor kanlı kaka bile önemli değil diyor hayırlısı artık. Bende bir 55 olsam fena olmaz yakında damlarım buraya 😍sizleri özledim sen hala fitsin maşallah

Herkese iyi akşamlar bugün detoks yapmadım çok kilo veremeyince motivasyonum düştü sanırım. Ama yine de dikkat ettim
11.00’dasabah menemen yanında 2 dilim ekmek
Ara 13.00’da Türk kahvesi soda 2 kuru kayısı
18.40’taAkşam 2 kaşık pilav mantar salata
Ara 19.00’da soda 20.30’da sade çay

Saatleri kacta canim kac saat ac kalıyorsun ? Afiyet olsun menün çok guzel sade
Sabah 11 de bazen 11:30 da kahvaltı sonra çok acikirsam ara öğün yapıyorum akşam yemeğini en geç altıda bitiriyorum
Tabi bazen dışarıda yediğimde daha erken yada daha geç olabiliyor
Ama çok şükür bu diyete başladığımdan beri geç bir saatte kalmadım hiç
Ben kalabalık aile apartmanında oturuyorum bazen öğlen çayına yani gün gibi çay sofralarimiz oldu saat kaç olursa olsun öğlen kaçamak yapmak zorunda kaldiysam akşam yemegi yemedim
Mesela şuan çok açım büyük ihtimalle bir iki saat sonra midem bulanmaya başlar:KK48:

Herkese iyi akşamlar bugün detoks yapmadım çok kilo veremeyince motivasyonum düştü sanırım. Ama yine de dikkat ettim
11.00’dasabah menemen yanında 2 dilim ekmek
Ara 13.00’da Türk kahvesi soda 2 kuru kayısı
18.40’taAkşam 2 kaşık pilav mantar salata
Ara 19.00’da soda 20.30’da sade çay
Niye moralin bozuldu canım maşallah neredeyse bir kilo vermişsin her hafta bir kilo gitse keşke çok şükür derim ben
Ben akşam yemeyinde sonra siyah çay bitki çayı yada maden suyu içince bunları hesaplamiyorum
Hesaplamak gerekirmi

Ben grip oldum ailecek daha doğrusu eşim cuma günü hasta oldu pazar test yapıldı temiz çıktı bugünde sabah boğazım yanıyordu burun tıkanıklığı da cabası çocuklarda hasta oldu 🤕

Sabah kahvaltı yaptım

Aksam iki kepçe tarhana çorbası 3 kaşık makarna 4-5 kaşık salata

Sürekli çay ve hindiba kahvesi içiyorum boğazım yanması geçsin diye ama hala kötüyüm

Morel bozmayın kızlar haftalık 300-500 verseniz mutlu olun artı değil hep eksi olsun bugün görsel paylaşım yaptım yağ dokusu çok fazla büyük kasa göre bence eksi diye mutlu olun

İyi geceler kızlar pozitif olun 🤗

X