İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Bende temizlik yaptım daha evin yarisi bitmedi ben şimdiden bittim adım sayar mi var telefonlami yapıyorsunuz
Adim sayar , saati çıkarmıyorum artik alışkanlık oldu şarjı biteceği ne yakın çıkarıyorum. Geniş kapsamlı bir temizlik değildi benimki rutin ama o bile 2 çocukla zorluyor beni.

Merhaba arkadaşlar 🤗 bayram öncesi yapalimmi 🤩Cuma cumartesi pazar günü yapalımmi 🤩
Salı günü bayram 🤗 IMG_20210714_131424_729.jpg

Merhaba arkadaşlar hala toparlanamadim
Boğazım kötü cocuklarda aynı

Öğlen yarım simit çay

Ara öğünde yarım muz

Aksam iki kepçe eti Kuru fasulye iki kaşık pilav
Kapanış
çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda ailenle sağlığınıza kavuşursunuz çok üzüldüm hasta iken çocuklarla ilgilenmek çok zor rabbim yardımcın olsun 🤗

İyi akşamlar kızlar

11.00- Normal kahvaltı, 2 dilim ekmek ile
15.00- dondurma
20.00- tavuk ızgara, bulgur pilavı, yoğurt

Yarın yolculuk var. İstanbula gidiyoruz orada her öğün dışarda olacak umarım ipin ucu kaçmaz 🙈

Bugün pek güzel gecmedi benim için ya
Temizlik yapıyorum onun yorgunluğumu
Çocuklarım hiç durmuyor iki gündür çok huysuzlar ondan mı yoksa diyettenmi sıkıldım nedir anlamadım bi bikmislik var üzerimde
İki gündür gidip gelip biseyler tirtikliyorum sinir oldu artık kendime neyse yediklerimi yazayim

Kahvaltı
Ekmeksiz biraz patates kızartması peynir domates salatalık
Ara öğün Magnum dondurma ama ikizlerle beraber yedim bana ucundan düştü
Sonra çocuklara öğlen yemegi verirken nohut ve bulgurdan biraz yedim
Sonra bir kase üzüm
Akşam yemeği
Tavuk kızartması bir dilim ekmekle
Yani neden yağda kızarttim halen aklım almıyor

Merhaba kizlar dün denize gittik diyet icin kotu bir öğün oldu benim icin. Yüzdüm ama ne kadar yüzdemde simit yedim aksam kokore c ekmegin ici alınmıştı.
Bugün daha iyiydi.
Sabah kıymalı yumurta 2 dilim ekek bol salatalık domates peynir ve zeytin
Ara 1 küçük dondurma
Aksam 1 kase semizotu yemeği 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt.

Merhabalar, ben 8 ay önce doğum yapmış emziren bir anneyim. Bebeğim ek gıdaya geçtikten sonra veremediğim fazla kilolarımı vermeye karar verdim ve araştırırken aralıklı orucu öğrendim bana uygun bir zayıflama yöntemi gibi geldi. Emzirirken çok sık bişeyler atıştırmaya alıştım ve bir kaç saat bişey yemesem kan şekerim düşüyor bu yüzden insülin direncimin yükseldiğini de hissediyorum. Bu yöntemle kilo verenler püf noktalarını ve neler yaptıklarını anlatırsa bende ilham alıp başlamak istiyorum :)

Merhabalar, ben 8 ay önce doğum yapmış emziren bir anneyim. Bebeğim ek gıdaya geçtikten sonra veremediğim fazla kilolarımı vermeye karar verdim ve araştırırken aralıklı orucu öğrendim bana uygun bir zayıflama yöntemi gibi geldi. Emzirirken çok sık bişeyler atıştırmaya alıştım ve bir kaç saat bişey yemesem kan şekerim düşüyor bu yüzden insülin direncimin yükseldiğini de hissediyorum. Bu yöntemle kilo verenler püf noktalarını ve neler yaptıklarını anlatırsa bende ilham alıp başlamak istiyorum :)
Birkaç sayfa geriye gidersen emziren arkadaşlar yaptıklarıyla ilgili yazılar paylaştı faydalı olabilir

Günlük yediklerimizi ve tartı resmi atılmayacak mi
Baskül Pazartesi paylaşim düşünmüyordum yazdım pazartesi günü bayram telaşı vs herkes bayramda tatilde olacak 2 ağustos pazartesi günü baskül paylaşılacak 🤗 yinede yazmak isteyen yazabilir günlük gibi olsun istiyorsanız 🌸 ben rahatsız çocuklar filan yeni toparlandık şükür 🤲

X