İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Ben Türkiye'deyken menu paylaşmayayım en iyisi. 😁😁
1 hafta sonra eve donuyorum, zaten iştahım kesilir yari ac yari tok gezerim. O zaman bende paylasirim. Bu günlerde yediklerimi yazarsam muhtemelen kusarsiniz.🤢
Şimdilik kilo almasam yeter bana. Dondurmayi falan sadece burdayken yiyorum, Turkiyenin ekmegi bile çok güzel offffff.
Diyet yapmıyorum burda ama sporuma hiç ara vermiyorum çok şükür.
Youtube da Fast walk 30 min diye videolar var çok kolay ve eglenceli. Kol ve karin bolgesini de kapsıyor. Hergun sabah ve aksam yemeklerden 2 saat sonra düzenli olarak yapıyorum. Hiç bir alet gerekmiyor ve evde yapılıyor.
Bir de her gun 20 dk pilates yapıyorum. Yine Youtube videolarına bakarak yapıyorum.

Hoş geldiniz aramıza 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 bilgilerinizi listeye ekliyecegim her pazartesi günü baskül günü haftaya Pazartesi baskül paylaşımı yapalım 🤗 bol eksiler olsun 💃
Çok teşekkürler. Kahvaltim domates,salatalık,yeşillik kendi yaptığım siyez ekmeği 1 dilim ve 3 kaşık kadar yumurtalı kavurma onu da yiyemedim zaten yeşil çay içtim bir kibrit boyutu peynir :)

kesinlikle 3 günde bütün dengem bozuldu hep yemek istiyorum ve engellemem zor oluyor :KK43: muhtemelen vucut uzun aradan sonra herşeyi her istediğini bünyeye alınca alıştı...direncini kırdı
Aynen bendede öyle oldu ne güzel dolapta ne olursa olsun dirençliydim hayir diyebiliyordum ama su an sanki vucudum şekere öyleihtiyaci varmis gibi canim tatli istiyor

Selam kızlar ben geldim
18/6 pencerem
3 öğün
Ilk öğün
4 kasık yoğurt
2 kasık yulaf
2.öğün
1adet salatalık
3.öğün
8 kasık kabak sote üzerine
2 kasık yoğurt
bugün aktara gidip altin otlu karışım çayı aldım sabah akşam aç karnina iciliyormus bakalım faydası olur mu
3 litre su içtim
yürüyüş 20 binleri bıraktım 10 bin adim atip bölgesel egzersizlere yoğunlaşıcagim

Eklentiler

• Screenshot_20210727-152926_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20210727-152926_Pedometer Step Counter.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 19
Aynen bendede öyle oldu ne güzel dolapta ne olursa olsun dirençliydim hayir diyebiliyordum ama su an sanki vucudum şekere öyleihtiyaci varmis gibi canim tatli istiyor
Bünyemiz şaşırttik ve geri toparlayıp hızlı kilo vermeye başlayacağız kendimize gelelim tatil bitti açlığınızı bol su şekersiz içecekler ile bastırın sade maden suyu bitki caylar şekersiz çay kahve hadi tatil bitti kızlar 💃 bol eksiler olsun 👏

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 🌼
Bugünkü menüm 🤗

Bol su kiraz sapı çayı

12:30 de Domatesli peynirli biberli tost yanında bir salatalık bir kapta biber

15 de Ara öğün hindiba kahvesi iki yulaflı bisküvi üzeri bir tatlı kaşık şekersiz yerfıstığı ezmesi

18:30 da Aksam bir kase yoğurt Bir dilim kavun planlıyorum 🤩

300 ip atlama yaptım akşamdan sonra 10 bin adım için parka gidecem ikizlerle 💪

bende mi ip atlasam acaba ikra meyra bana yol göster canım kafam çok karışık günlük 10 bin adim yanında ne yapayım bilmiyorum
İp atla tatlım 🙈 100 mekik ve 100 bridge şeklinde ilerleyin 30 günlük ip atlama programı ile aşağıdaki bridge köprü hareketi

Eklentiler

• IMG_20210727_174934.jpg
    IMG_20210727_174934.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20210727_160421.jpg
    IMG_20210727_160421.jpg
    148,5 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20210727_175431.jpg
    IMG_20210727_175431.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 20
Günlük kalori alım miktarimiz kaç kalori acaba
Yasiniza ve hareketlilik durumunuza gore değişir. Google da arama yaparsanız hesaplayicilar var. Soruları cevaplayin size günlük kaç kalori almanız gerektiğini söyler. Tabi kilo vermek istiyorsanız ideal olandan daha az kalori almanız lazım ama dikkat edin çok fazla altına düşerseniz bu defa metabolizmanız yavaşlar.

Yasiniza ve hareketlilik durumunuza gore değişir. Google da arama yaparsanız hesaplayicilar var. Soruları cevaplayin size günlük kaç kalori almanız gerektiğini söyler. Tabi kilo vermek istiyorsanız ideal olandan daha az kalori almanız lazım ama dikkat edin çok fazla altına düşerseniz bu defa metabolizmanız yavaşlar.
Anladım çok teşekkür ederim 🥰

Herkese hayırlı geceler
18/6 ilerliyorum bu aralar
Kahvaltı
11:30 peynirli omlet
Biraz çocukların patates kızartmasından ve domates
Ara öğün...
Bir tane kurabiye ve çay
Akşam... 17:30
Bamya yemeği tavuk çok az bulgur pilavı cacık salata
Bitti

Günaydın kızlar