İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Bugünkü menüm
Sabah ekmeksiz kahvaltı
Aralarda kahve
Bide elma yedim üç tane günü kapattım
Sabah için çok heyecanlıyım👏siz sabırsızlanmıyor musunuz😁😁
Ben bu hafta gereksiz bir boşvermişlik içindeyim bilemiyorum kilo verdiğimi düşünmüyorum o yüzden heyecan yok maalesef ama haftaya yani yarın çok daha sağlam dönüş yaparım inşallah

Ben bu hafta gereksiz bir boşvermişlik içindeyim bilemiyorum kilo verdiğimi düşünmüyorum o yüzden heyecan yok maalesef ama haftaya yani yarın çok daha sağlam dönüş yaparım inşallah
Toparlanirsin inşallah motive olmak biraz zor oluyo gevsiyorum bende arada ara bu kez kararlıyım Allah'ın izniyle olacak başaracağız hep birlikte 🤗🤗

Toparlanirsin inşallah motive olmak biraz zor oluyo gevsiyorum bende arada ara bu kez kararlıyım Allah'ın izniyle olacak başaracağız hep birlikte 🤗🤗
İnşallah dediğin gibi olur benim kilom fazla yolum çok daha uzun gevsememem lazim aslında ama neyse olan oldu yarin bı tartilayim bakalım ondan sonra yola devam ben hafta içi hiç tartilmiyorum o yüzden neler olduğunu bilmiyorum

bu da dünün akiam yemeğiydi eklemeyi unutmuşum. yarın tartıda bol eksiler görürüz inşallah 🙏🏻

Eklentiler

• 443DDBA0-EDAE-4C52-9D82-DDB3999A1ACA.jpeg
    443DDBA0-EDAE-4C52-9D82-DDB3999A1ACA.jpeg
    154,9 KB · Görüntüleme: 22
İnşallah dediğin gibi olur benim kilom fazla yolum çok daha uzun gevsememem lazim aslında ama neyse olan oldu yarin bı tartilayim bakalım ondan sonra yola devam ben hafta içi hiç tartilmiyorum o yüzden neler olduğunu bilmiyorum
Olsun benimde 15 kilo var nerdeyse beraberce bırakmadan devam edicez ve vericez bu kiloları bırakma kendini hiç detoks falan yaparız mesala bugün karisik bir elma diyeti yaptım gibi😁bende hiç bir listeye bağlı kalamiyorum seninde üstelik bugün menün hiçte fena değil bütün hafta böyle devam ettiysen bir kilo vermişsindir inşallah yani 🤗🤗

Olsun benimde 15 kilo var nerdeyse beraberce bırakmadan devam edicez ve vericez bu kiloları bırakma kendini hiç detoks falan yaparız mesala bugün karisik bir elma diyeti yaptım gibi😁bende hiç bir listeye bağlı kalamiyorum seninde üstelik bugün menün hiçte fena değil bütün hafta böyle devam ettiysen bir kilo vermişsindir inşallah yani 🤗🤗
Teşekkürler canım çok tatlısın sağolasın ne güzel motive ediyorsun teşekkür ederim bakalım artık yarın vermissem süper olacak

Pilav olayı işi bozuyor birde alt göbek bölgemde ve midemde bı şişlik var sanki utanmasam kilo aldım diycem
Oysaki bu hafta bir kac defa parkta sporda yapmistim:KK48:

800 Gr geçen haftada kacirdigim çok oldu gün içinde
Ama sanki bu hafta pilav ağırlıklı oldu akşam yemeklerinde
Benimde öyle oldu pilavı kaçırdım arada bakalım ne kadar gitti hiçte fena vermişsin geçen hafta 800 Gr azmi hicccc acelemiz yok gitsinde kaç giderse gitsin🤭🤭

Slm kızlar
Pazar menüm
Sabah 11.00 kavurmalı yumurta domates sala ali.peynir 2 dilim.ekmek
Aksam.18.00 ciğer kavurma bol salata 1 bardak salgam ve 1 dilim.ekmek

Affedersiniz ama cok kabizim su aralar hareketsizlik sanirim.çocuklar ve kendim hasta olunca uykusuzluktan gun icinde fırsat oldukça uzanıyorum.yürüyüş yok sanirim.etkiledi birde suyu 3 litre içemiyorum modem bulaniyor

X