İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Bugunki menüm Sabah klasik kahvaltı
Öğlen sonu 3 yk yoğurt ve 2 salatalık kuru cacık
16 gibi 2 adet havuç
10 bin adim atıldı bugün
Her sabah kiloma bakiyorum gram oynama olmuyor 63.0 nasıl iş anlamadim
Kilolarımızı bir anda almadık ki bir anda gitsin. Uzun bir süreç gerektiriyor.
Ben geçen ay Karatay diyeti yapıyordum ve haftada 6 gün 3 er saat spor salonunda spor yapıyordum. Bir ayda 1 kilo verebildim. Belden de 1 cm inceldim. Hem tartıda hem mezurada hayal kırıklığına uğradım ama pes etmedim. Kilolar inatçıysa ben kilolardan daha inatçı olacağım.
Sen de pes etme canım. Elbette gidecek o kilolar. Yeter ki sağlıklı beslenmeyi bırakma

Menü
16:00 ıspanak yemeği 4 kaşık
2 kaşık yoğurt
2 kaşık makarna
2 kaşık tahin pekmez karışımı
Bol yesillik
2 dilim tam buğday ekmeği
20:00 da oruca başladım
Bol su çay soda vakti
Helal olsun tek öğün besleniyorsunuz. Bir diyetisyen de diyorki aralıklı oruca yeni başlayanlar direkt tek ogune gecmesin önce 16/8 18/6 daha sonra tek öğünü haftada max 2 gun. Sizin aralıklı oruca başlamanız yeni değildi sanirim.

Ben geçen ay Karatay diyeti yapıyordum ve haftada 6 gün 3 er saat spor salonunda spor yapıyordum. Bir ayda 1 kilo verebildim. Belden de 1 cm inceldim. Hem tartıda hem mezurada hayal kırıklığına uğradım ama pes etmedim. Kilolar inatçıysa ben kilolardan daha inatçı olacağım.
Sen de pes etme canım. Elbette gidecek o kilolar. Yeter ki sağlıklı beslenmeyi bırakma
Bende bu görüşteyim.senin düzenli sporun var eminim istediğin forma kavuşacaksın
Belki bir gun bende düzenli spor salonuna gidebilirim😊uzak duruyor ama

Bugunki menüm Sabah klasik kahvaltı
Öğlen sonu 3 yk yoğurt ve 2 salatalık kuru cacık
16 gibi 2 adet havuç
10 bin adim atıldı bugün
Her sabah kiloma bakiyorum gram oynama olmuyor 63.0 nasıl iş anlamadim
Sorma valla bende 58.8 ile başladım sabah 59.0 bi önceki günde öyleydi.Bu hafta kilo veremeyeceğim heralde😔

Helal olsun tek öğün besleniyorsunuz. Bir diyetisyen de diyorki aralıklı oruca yeni başlayanlar direkt tek ogune gecmesin önce 16/8 18/6 daha sonra tek öğünü haftada max 2 gun. Sizin aralıklı oruca başlamanız yeni değildi sanirim.
Ben 16 /8 le başladım sonra 20/4 e geçtim ve hergun oruç tutuyorum :)

Bunu çok duydum spor salonuna gidip kilo alanlar falan Ben evde kendim yapıyorum egzersizlerimi başladığım gün ölçüm yaptım kilom 2 kilo fark etti ama ölçümler baya fark yarattı herhangi düzenli yapıyorum ilk wonyo mori videolariyla başladım sonra birçok şey ekledim
Farklar 12 Eylül itibari
Bel 105cm--97cm
Kol 35cm--32cm
Kalça 117cm--113cm
Bacak 72cm--67cm
Bel yan alt 119cm--115 cm
24 Eylül ölçümlerim iyiki olcumle başlamışım motivasyonuma çok iyi geldi

Sorma valla bende 58.8 ile başladım sabah 59.0 bi önceki günde öyleydi.Bu hafta kilo veremeyeceğim heralde😔
Benimde 87 idi 4 gün önce bugün tartildim 87.6 ya ödemden yada tarti farkı tartım bugün geldi ama takılmıyorum elbet gidecek 6 yıldır 97 kilolardan gezdim kolay gitmicek

Valla bu dünyadan istediği şeyleri yemeden geçip gidecem ona yaniyorum😀

Selamlar kahvaltım
IMG_20210930_140133.jpg

Ara Türk kahvesi Akşam 18:30 gibi yemeğimi yerim sonrası, çay su

bugun ki menum : omad a benzer yapıcam az kalori ile beslenip sabaha ödem ve toksinleri atmayı hedefliyorumm :) çok pis gaza geldim kızlar sayeniz de ..

sabah 10: 30 da 2 yumurta omlet kaşarlı 2 dilim eksi mayalı tam bugday ekmeği
5 zeytin küçük dilim peynir bol yeşillik dere otu maydanoz nane domates salata

saat 14 te az sütlü (yarımyağlı) nescafe

inş acıkmam eğer acıkırsam saat 16 gibi yoğurt kürü yapmayı planlıyorum bakalım :)
yarın büyük gün :) :)

Ben hastanede çalışıyorum öğlen hastanede yemek ne ciyorsa onu yiyorum akşam da hafif yesem olur mu acaba?
Cnm porsiyon ayarlarsan sıkıntı yaşamazsın olur tabiki ben 16 : 00 acıyorum orucumu mesela dün biraz ıspanak yemeği biraz makarna 2 dilim ekmek 2 kaşık tahin pekmez bol yesillik yedim 20 :00 orucumu ek olmadan kapadım

bugun ki menum : omad a benzer yapıcam az kalori ile beslenip sabaha ödem ve toksinleri atmayı hedefliyorumm :) çok pis gaza geldim kızlar sayeniz de ..

sabah 10: 30 da 2 yumurta omlet kaşarlı 2 dilim eksi mayalı tam bugday ekmeği
5 zeytin küçük dilim peynir bol yeşillik dere otu maydanoz nane domates salata

saat 14 te az sütlü (yarımyağlı) nescafe

inş acıkmam eğer acıkırsam saat 16 gibi yoğurt kürü yapmayı planlıyorum bakalım :)
yarın büyük gün :) :)
Yeşil çay bol su açlık hiç yok bende omad öncesi 20/4 e geçtim 3 gündür hiç açlık yok

Bunu çok duydum spor salonuna gidip kilo alanlar falan Ben evde kendim yapıyorum egzersizlerimi başladığım gün ölçüm yaptım kilom 2 kilo fark etti ama ölçümler baya fark yarattı herhangi düzenli yapıyorum ilk wonyo mori videolariyla başladım sonra birçok şey ekledim
Farklar 12 Eylül itibari
Bel 105cm--97cm
Kol 35cm--32cm
Kalça 117cm--113cm
Bacak 72cm--67cm
Bel yan alt 119cm--115 cm
24 Eylül ölçümlerim iyiki olcumle başlamışım motivasyonuma çok iyi geldi
Bende ölçüme inanıyorum. Kastan ya da sudan gitmesin en önemlisi yağı ne kadar kasa cervirdigimiz tebrik ederim özellikle belden çok guzel gitmis. Benimde ölçüm.defterim var geçen dayanamayıp ölçtüm ama ekim 15 e saklıyorum.kendimi.

X