İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
selam kızlar bugünlük menü
18/6
kahvaltı öğle yok 1 bardak kefir içtim akşam yemeği bir kepçe corba 15 adet hamsi bol salata bir dilim ekmek ile yedim 2 buçuk litreyi geçti su spor olark bugün sadece 600 tane ip atladım ve 15 dakika yag yakıcı sporda yaptim 5 bini geçti adım sayim nasıl Ikra meyra Ikra meyra 😊

Merhabalar,
18 saat açlık
09.00 filtre kahve
14.00 bol yeşillikli salata, 100 gram ton balığı, 100 gram tam buğday makarna, sos
Tahin, pekmez, ceviz, kakao karışımı ve 2 parça bitter çikolata
17.00 2 haşlanmış yumurta, yarım avokado, ceviz, peynir, yeşillik
Akşam bitki çayı
2 litre su

20210114_094254.jpg yanında 1 dilim ekmek
20210114_171053.jpg 2 kaşık pilav
Ara sütlü nescafe 2 kare parça çikolata
Ara:2 kaşık yogurt ve yarım ayva

Amin inşallah 🤲 Çok teşekkür ederim keşke öyle olsaydı bugün kontrolümde rahimimin ortasinda et beni gibi birsey olduğunu öğrendim salı günü histereskopi olacak bu 2. Histereskopim tam hersey düzeldi esimin sonuçları falan dedim yılan hikayesine döndü artık bir esim bir ben hayırlısı artık bu arada sabah tekrar tartıldım 69 500 olmusum güzel eriyorum bugün öğrendiğimde 2 kilo daha eritir beni
Çok geçmiş olsun canım

Amin inşallah 🤲 Çok teşekkür ederim keşke öyle olsaydı bugün kontrolümde rahimimin ortasinda et beni gibi birsey olduğunu öğrendim salı günü histereskopi olacak bu 2. Histereskopim tam hersey düzeldi esimin sonuçları falan dedim yılan hikayesine döndü artık bir esim bir ben hayırlısı artık bu arada sabah tekrar tartıldım 69 500 olmusum güzel eriyorum bugün öğrendiğimde 2 kilo daha eritir beni
Çok geçmiş olsun canım :KK43:

Cok ilginc gercekten daha onceden de boyle gece yiyor muydun, belki de ruyayi gordun akabinde kalktin doktorun dedigini yapayim dedin uyku sersemi ya da belki de ruya hic yoktu:KK57:
Gece yemelerim gençliğimden bu yana dönem dönem oluyordu canım. Ama kızım doğduktan sonra, gece kalkmaya mecbur kalınca ve bu süreç uzun sürdüğünden sağlam bir alışkanlık oldu. Ama genelde gece yeme olayım şöyle olur; bir nedenle uyanırım ve kafamdan hemen mutfaktaki tatlıları saymaya başlarım. İçimdeki tatlı, minnoş sesim yapma diye haykırsada muhtemelen ben o bir dilim pastayı, ya da 1 paket bisküviyi yerim. Sonra pişman olurum ve midem yana yana uyumaya çalışırım. İlk defa bilinçsizce mutfağa gittiğime şahit oldum. Ben duymuştum daha önce benzer şeyler yaşayanlar olmuştu çevremde ve baya psikiyatrik ilaçlarla düzeldi gece yemek yeme bozuklukları. Tetikteyim bakalım.

İyi akşamlar kızlar. Bugününde bitirdik çok şükür.
14 Ocak 16/8
Sabah 11.00
2 yumurta ve kabakla omlet
Peynir-zeytin-yeşillik
Keten tohumuyla yaptığım ekmek
Akşam 17.00-18.30 (çok acıktığım için 17 de başladım atıştırmaya, kalanını 18.30da bitirdim)
2 köfte, avuç içi kadar tavuk göğüs
1 kazan yeşil salata
Spor: 15 dk hiit kardiyo, 30 dk tempolu yürüyüş.
Su: 3 lt olmuştur garanti

selam kızlar bugünlük menü
18/6
kahvaltı öğle yok 1 bardak kefir içtim akşam yemeği bir kepçe corba 15 adet hamsi bol salata bir dilim ekmek ile yedim 2 buçuk litreyi geçti su spor olark bugün sadece 600 tane ip atladım ve 15 dakika yag yakıcı sporda yaptim 5 bini geçti adım sayim nasıl Ikra meyra Ikra meyra 😊
Süper gidiyorsun 💃💃💙♥️💪🧿

Merhabalar,
18 saat açlık
09.00 filtre kahve
14.00 bol yeşillikli salata, 100 gram ton balığı, 100 gram tam buğday makarna, sos
Tahin, pekmez, ceviz, kakao karışımı ve 2 parça bitter çikolata
17.00 2 haşlanmış yumurta, yarım avokado, ceviz, peynir, yeşillik
Akşam bitki çayı
2 litre su
Süper menü 😍

Iyi aksamlar hanimlar
Bende araniza katilmak istiyorum birae motivasyon eksikligim var oyuzden buranin faydasi olacagina inaniyorum.
bu arada boyum 162 kilom 68 hedef kilom 56-57kg. 5 ay once dogum yaptim ve emziriyorum. Aranizda emzirken aralikli oruc yapan var mi ?

X