İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Bol eksiler olsun kızlar 💃💃💙🧿

Bende iki gündür ödem var şekersiz 21 günü bozdum bana iyi gelmedi sanırım anlamış degilim 🙄 yada. Tekrar regl olucam daha 17 gün bir ağrı var ama şu maydonoz reglde yakın yapıldığını okudum yani ben regl bitti yaptım 🙈 aklınızda bulunsun regle 1 hafta varken yapalım maydonoz regli erken tarihe çekiyor 🙈 neyse ödem bende bomba öyle söyleyim 😔
Eki Görüntüle 2764466 + 200 Oysa bu hafta çok iyidim ödem atmak için çok su içtim .ama atamadım 🙄
Kiraz sapı çayı ödeme çok iyi geliyor canım. Denemek istersen.
Çok geçmiş olsun cnm 😓 simdi nasılsınız
Çok şükür şimdi daha iyiyim. Teşekkür ederim canım.🤗

Ikra meyra Ikra meyra canım kusura bakma işyeri çok yoğun bi girip yorum yapmıştım resim eklemedim ama baya abartmışım

Eklentiler

• 20210120_121527.jpg
    20210120_121527.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 9
Kilo sorunum yok fakat 3 4 kilo vermek istiyorum. Aşırı iştahım var günde 4 öğün net yiyorum ve çok. Ekmeği kesemem zor kalori fazla alıyorum :110: Ama bu metabolizma bir yerde patlayacak diye de korkmuyor değilim. Kalori sayımı ile arada 1 2 kg versem de sürekli 1500 kcl ile beslenemiyorum. Bu if diyetinde 2 öğünde kalori sayımı yapıyor musunuz? yoksa önemli olan uzun süre açlık mı?

selam kızlar bu hfta herkesi tebrik ediyorum mükemmel siniz
bu iki hfta hep aynı şeyleri yicem biraz sıkıntılı çünkü hergün ayni seyi yemek bni çok sıkıyor nyse alışırım umarım
sabah 10 30
1 haşlama yumurta 1 dilim ekmek 2 adet kayısı 2 tam ceviz ve bol yeşillik ara öğle 13 30 da 4 yemek kaşığı yoğurt içine 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek pul biber ve nane 1 kepçe corba yedim 16 .00da ara 1 elma ve 10 findikve yeşil çay içeceğim akşam da 4 yemek kaşığı sebze 1 bardak kefir 1 dilim ekmek yağsız salata

Haftaya sabah kahvaltı ara öğün kahve 2 kare Bitter 2 Medine hurma akşamları smoothie ana öğün yerine yapicam 🥰 1 hafta yapıp 1 hafta ara veriliyor 🤗🌼
IMG_20210120_152143.jpg

Slm kızlar
sabah 10.00
sucuklu yumurta biraz peynir 1 dilim ekmek
Ara nescafe
2 yemek kaşığı yulaf sut biraz kakao pişirdim,tatlı isteği için çok iyi geldi
Akşam 1 tabak yesilmercimek ve yogurt

Merhaba arkadaşlar 🌼
16/8 bugünün menüsü
Sabah bol su filtre kahve

10:30 kahvaltı
IMG_20210120_132155_852.jpg

18 de yoğurtlu granny elma ile kapanış yaptım
IMG_20210120_174008_387.jpg

IMG_20210120_181735.jpg

Eğer öğlene kalmadan acıkıyorsanız sabah 9-10 gibi ilk öğününüzü yapıp, yeme penceresini 17.00 gibi de kapabilirsiniz.

Oturarak yaptığınız bir işiniz varsa ya da sabah faslında efor sarf etmiyorsanız 11.00-12.00 gibi ilk öğününüzü yapıp 19.00-20.00 gibi ikinci ana öğününüzü de yapabilirsiniz.

Önemli olan hayatınıza ve bedeninize en uygun aralığı bulup işleri kolaylaştırmaktır. Son öğününüzü çok geçe bırakmamak iyi fikir olur.

İki ana öğününüz arasında ne zaman yediğinizin bir önemi olmadan kan şekeri seviyenizi düzenlemek ve akşam yemeğe fazla aç oturmamak için birkaç küçük öğün ya da atıştırmalık yapmanız önerilir. Bu durum ihtiyaca bağlıdır eğer acıkmıyorsanız yapmayabilirsiniz.

Ve tabi ki bu sistemden faydalanmak için yeme pencerenizde yiyip içtiklerinizi sağlıklı, besleyici ve doğal gıdalardan seçmeniz oldukça önemlidir.

Aralıklı oruçla düşük karbonhidratlı akdeniz diyetini birleştirmeniz size öncelikli tavsiyem olacaktır. Kontrollü bir şekilde yapılan ketojenik diyet ve if kombini ise kilo verme süreçlerinde etkiyi arttıracaktır.

Bu konuda yiyeceğiniz şeylerin türü ve miktarı tabi ki kişiye göre değişir. Bunu iyi ayarlamalısınız. Ancak ben pratik bir formül vereceğim;

Önünüzde yuvarlak bir tabak olduğunu düşünün. Bu tabağı önce 2’ye bölün ve yarısını sebzelerle doldurun. Kalan yarısını da 2’ye bölün ve 4’te 1’lik kısmına protein grubundan diğer kısmına karbonhidrat grubundan besinler koyun. Zihninizde şekillendi değil mi?

Yaaa inanmiyorum cok mutlu oldum:KK71:Sizlerle basaricam
Tebrik ederim canım 🤗
selam kızlar bu hfta herkesi tebrik ediyorum mükemmel siniz
bu iki hfta hep aynı şeyleri yicem biraz sıkıntılı çünkü hergün ayni seyi yemek bni çok sıkıyor nyse alışırım umarım
sabah 10 30
1 haşlama yumurta 1 dilim ekmek 2 adet kayısı 2 tam ceviz ve bol yeşillik ara öğle 13 30 da 4 yemek kaşığı yoğurt içine 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek pul biber ve nane 1 kepçe corba yedim 16 .00da ara 1 elma ve 10 findikve yeşil çay içeceğim akşam da 4 yemek kaşığı sebze 1 bardak kefir 1 dilim ekmek yağsız salata
Gerçekten hiç kolay değil. Ama imkansızda değil. Güzel sonuç alacağını düşün motive ol. Kolay gelsin canım🤗🥰

Merhaba hanımlar 👋

Bugünkü menüm;

Öğle 12:30 da 2 dilim kepekli ekmek, 1 haşlanmış yumurta,1 domates, 1 salatalık, 35 ge beyaz peynir,5 zeytin

Akşam 19:00 da 7 yemek kaşığı haşlanmış karabuğday ( karabuğday siparişi vermiştim bugün geldi meraktan hemen denedim tadı bir felaket ama katlanacağım çok faydalı önümüzdeki hafta sürekli yiyeceğim)3 yemek kaşığı sarımsaklı yoğurt,1 salatalık

2 litre su içildi, 50 dk yüksek tempolu yürüyüş yapıldı, 30 dk Leslie yapıldı, 15 dk yağ yakıcı egzersiz yapıldı ✅

İyi akşamlar herkese,
20 ocak 16/8
Sabah 11.00
2 yumurta ve birkaç dilim çemensiz pastırma ile omlet
2 parça peynir, 6 zeytin,
1 yk kaymak, 1 yk ev yapımı yaban mersini marmelatı
2 tam ceviz, 1 dilim ekmek
Akşam 18.00
Avuç içi kadar tavuk pirzola,
Bolca yeşil salata
Saat 18.30
1 bardak tarçınlı süt
Su: 1,5 lt anca.
Bugün de böyle kapandı.

İyi akşamlar herkese,
20 ocak 16/8
Sabah 11.00
2 yumurta ve birkaç dilim çemensiz pastırma ile omlet
2 parça peynir, 6 zeytin,
1 yk kaymak, 1 yk ev yapımı yaban mersini marmelatı
2 tam ceviz, 1 dilim ekmek
Akşam 18.00
Avuç içi kadar tavuk pirzola,
Bolca yeşil salata
Saat 18.30
1 bardak tarçınlı süt
Su: 1,5 lt anca.
Bugün de böyle kapandı.
Süper menü 😍 bol eksiler olsun 💃💃

8/16
Merhaba Günü 1.5 lt su ile bitiriyorum.
https://i.hizliresim.com/N5Ir2C.jpg
[url=https://hizliresim.com/42ksQt][img]https://i.hizliresim.com/42ksQt.jpg
1 madlen çikolata ve 2 yk irmik helvası yedim.

X