İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
merhaba herkese modum çok düşük bu hfta sebebini bilmiyorum biraz önce yarimsaat sporu zoraki yaptım bnce pek olmadı nyse bugünkü menü sabah 10 30 da
1 haşlanmış yumurtayı 3 yaprak marul ile içine iki yemek kaşığı lor peyniri ve maydonoz 2 tam ceviz atip karıştırıp yedim 1 dilim ekmek ile öğle 13 30 da 4 yemk kaşığı yoğurt içine 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek pul biber ve nane ile yedim 16 da ara öğün de 1 fincan yeşil çay 1 elma ve 10 tane fındık akşamda ıspanak 4 yemekkaşığı 1 bardak kefir ve bol salata yanına ekmek 1 buçuk litre ödem çayı içtim yatana kadar da 1 buçuk normal su içerim bu hfta hastalancam kasiklarim çok ağrıyor umarım tartıda yüksek çıkmam bu hfta moralimi yükseltemiyorum Nye böle oldu kizlar yardım edin bana çok üzgünüm :😓😞

merhaba herkese modum çok düşük bu hfta sebebini bilmiyorum biraz önce yarimsaat sporu zoraki yaptım bnce pek olmadı nyse bugünkü menü sabah 10 30 da
1 haşlanmış yumurtayı 3 yaprak marul ile içine iki yemek kaşığı lor peyniri ve maydonoz 2 tam ceviz atip karıştırıp yedim 1 dilim ekmek ile öğle 13 30 da 4 yemk kaşığı yoğurt içine 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek pul biber ve nane ile yedim 16 da ara öğün de 1 fincan yeşil çay 1 elma ve 10 tane fındık akşamda ıspanak 4 yemekkaşığı 1 bardak kefir ve bol salata yanına ekmek 1 buçuk litre ödem çayı içtim yatana kadar da 1 buçuk normal su içerim bu hfta hastalancam kasiklarim çok ağrıyor umarım tartıda yüksek çıkmam bu hfta moralimi yükseltemiyorum Nye böle oldu kizlar yardım edin bana çok üzgünüm :😓😞
Birkaç gün önce bende öyle oldum. Canım hiç birşey yapmak istemedi. Biraz bu kilo verme sürecinde fark etmesekte biraz stres oluyoruz ve geriliyoruz. Motivemiz düşebiliyor. Birkaç gün kendini onu şöyle böyle yapacağım diye şartlandırma. Dışarıda biraz yürüyüş yap. Yapmaktan hoşlandığın birşey yap. Umarım bu durum kısa zamanda geçer canım🥰

Birkaç gün önce bende öyle oldum. Canım hiç birşey yapmak istemedi. Biraz bu kilo verme sürecinde fark etmesekte biraz stres oluyoruz ve geriliyoruz. Motivemiz düşebiliyor. Birkaç gün kendini onu şöyle böyle yapacağım diye şartlandırma. Dışarıda biraz yürüyüş yap. Yapmaktan hoşlandığın birşey yap. Umarım bu durum kısa zamanda geçer canım🥰
inşallah canım benim kilo verme serüvenim geçen yıl ocakta başladı 1 yıldır uğraşıyorum sanırım bunalıma girmiş oldum umarım hemen geçer bu sıkıntılı dönem bu aradaa teşekkür ederim 💗

Merhabalr ☺️
✔️ Bugün sabah 2 yumurta ile biberli omlet ve yanında iki tane küçük domates 🍅
✔️ Ara ogunum 1 portakal bir havuç
✔️ Aksam yemeğim haşlanmış karnibahar limonlu ve bir bardak ayran
✔️ 1 saat yürüyüş bandında Tempolu yürüyüş yani 300 kalori yaktım

💥💥💥 Bugün Kü tartım 91.3 kg di 💥💥💥

Merhabalar 👋

Öğle 12:30 da 2 kepek ekmeği,1 haşlanmış yumurta,40 gr beyaz peynir, 5 zeytin, 1 domates, 1 salatalık
Ara 16:00 da sütlü kahve
Akşam 18:45 200 gr tavuk göğüs ızgara, haşlanmış karnabahar, 100 gr yoğurt

2 litre su içildi, (spordan önce yağ yakıcı içecek içiyorum) 1 saat orta tempolu yürüyüş yapıldı, 30 dk Leslie yapıldı ✅

Slm kizlar sabah 10.00
20210121_093746.jpg
Ara nescafe ve yulaf
20210121_143114.jpg
80 gr tonbalikli salata
20210121_174959.jpg

Maalesef bende ayni sizin gibiyim 2 gündür hiç modum yok iştahım açık reglden mi neden bilmiyorum. Aslında iyi de gidiyordum 2 haftadır hep düşüşteyim de ama bu iki gündür için aynı şeyi soyleyemicem niye böyle oldum ya çok keyifsizim😔😢

İyi akşamlar 🤗

21 Ocak menüm 🤗
16/8
Sabah uyandım bol su

Sabah kahvaltim 11 de
IMG_20210121_140642_307.jpg

Ara öğün 15 de
IMG_20210121_163359.jpg

Aksam 19 da kapanış 🤗 fırında yağlı kagitta
IMG_20210121_202446_086.jpg

İyi akşamlar arkadaşlar 🥰
21 Ocak
Bugün tek öğün yaptım
1 hurma
1 kepçe yayla çorbası ve salata
Çok az haşlanmış karnabahar
5 kaşık barbunya
4 kaşık bulgur pilavı ve 1 bardak ayran
2,5 lt su
30 dk yürüyüş
30 dk pilates

İyi akşamlar arkadaşlar 🥰
21 Ocak
Bugün tek öğün yaptım
1 hurma
1 kepçe yayla çorbası ve salata
Çok az haşlanmış karnabahar
5 kaşık barbunya
4 kaşık bulgur pilavı ve 1 bardak ayran
2,5 lt su
30 dk yürüyüş
30 dk pilates
Bol eksiler olsun canim 🧿💃💃💙

Günaydın kızlar. Dün benim için yitik bir gündü, yazamadığıma sevindim aslında ama kaderden kaçış yok :olamaz:
Dün sabah 11 de 2 yumurta ile peynirli omletimi yedim ve başka hiçbirşey yiyecek vakti bulamadım yoğunluktan (hata 1).
Mesai sonrası uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla avm de buluştuk ve ev yemeği gibi daha az zararlı ürünler satan yerler oturma yasağı nedeniyle kapalı olduğundan ve ben açlıktan çatladığımdan fastfood birşeyler alıp ayak üstü yedik (hata 2)
Akşam 7 gibi eve geldiğimde elmalı kek yapmıştı bizimkiler, zaten bozduk, battı balık yan gitsin bugünlük deyip 2 dilim de ondan yemiş bulundum (hata 3).
Ama bügüne temiz başladım, hatamın farkındayım ve telafi edeceğim:KK61:

Günaydın kızlar. Dün benim için yitik bir gündü, yazamadığıma sevindim aslında ama kaderden kaçış yok :olamaz:
Dün sabah 11 de 2 yumurta ile peynirli omletimi yedim ve başka hiçbirşey yiyecek vakti bulamadım yoğunluktan (hata 1).
Mesai sonrası uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla avm de buluştuk ve ev yemeği gibi daha az zararlı ürünler satan yerler oturma yasağı nedeniyle kapalı olduğundan ve ben açlıktan çatladığımdan fastfood birşeyler alıp ayak üstü yedik (hata 2)
Akşam 7 gibi eve geldiğimde elmalı kek yapmıştı bizimkiler, zaten bozduk, battı balık yan gitsin bugünlük deyip 2 dilim de ondan yemiş bulundum (hata 3).
Ama bügüne temiz başladım, hatamın farkındayım ve telafi edeceğim:KK61:
üzülme önemli olan bugün dün dünde kaldı önümüze bakip bırakmak yok 😁

selam bugün biraz daha iyiyim dune göre
sabah bir yaprak marul içine iki yemek kaşığı lor peyniri 2 tam ceviz domates salatalık ve iki kaysı ve 1 dilim ekmek yedim öğle 13 30 da 4 yemek kaşığı yoğurt içine 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek pul biber ve nane ile yedim ara 16 00 da 1 fincan yeşil çay yarim muz ve 10 findik akşam 4 yemek kaşığı taze fasulye 1 bardak kefir bol salata bir dilim ekmek günüm biter 45 dakika yürüş ve su ana kadar 1 buçuk litreyi geçti su 3 u geçer diye düşünüyrm salı günü bol eksilerimiz olur inşallah çok amin 🤗

selam bugün biraz daha iyiyim dune göre
sabah bir yaprak marul içine iki yemek kaşığı lor peyniri 2 tam ceviz domates salatalık ve iki kaysı ve 1 dilim ekmek yedim öğle 13 30 da 4 yemek kaşığı yoğurt içine 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek pul biber ve nane ile yedim ara 16 00 da 1 fincan yeşil çay yarim muz ve 10 findik akşam 4 yemek kaşığı taze fasulye 1 bardak kefir bol salata bir dilim ekmek günüm biter 45 dakika yürüş ve su ana kadar 1 buçuk litreyi geçti su 3 u geçer diye düşünüyrm salı günü bol eksilerimiz olur inşallah çok amin 🤗
Süper toparlanmaya sevindim tatlım 🥰

İyi akşamlar 👋

Öğlen 12:30 da 2 yumurtadan yağsız omlet, 1 domates, 1 salatalık, 35 gr beyaz peynir, 2 dilim çavdar ekmeği
Ara 16:00 sütlü kahve
Akşam 18:45 150 gr tavuk haşlama ve karışık salata,100 gr yoğurt

2 litre su içildi, 30 dk Leslie yapıldı, 15 dk Ergin Kırbaç yağ yakıcı egzersiz yapıldı ✅ (sauna eşofmanla yaptım acayip terletti biraz tırstım bir zararı olmaz inşallah)

X