İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Çok teşekkür ederim amin Allah beterinden korusun yani işte kilo, yaş, yanlış ayakkabı vs başıma neler açtı 😄 tedavisi varmış neyse ki benimki başlangıç daha röntgende çok belirgin bir şey yok dediler ama kortizonlu iğne yaptılar gerçi iyi geldi bu rahatsızlığa özel tabanlar kullanıldığı sürece sorun olmayacak ve iyileşecek inşallah
İnşallah kısa sürede düzelir 💐 tekrar geçmiş olsun

İyi akşamlar 🥰
1 Mart 16/8
Kahvaltı
20210301_212758.jpg

Ara
2 dilim fit kek
Akşam
20210301_212811.jpg

3 lt su
1 saat pilates

Kekin Tarifini isterimmm 🙈🤩
Tabi ki ama tadı gerçekten çok güzel🥰
2 adet olgun muz
2 yumurta (orta boy)
2 yemek kaşığı üzüm pekmezi
1 yemek kaşığı yoğurt
1 su bardağı Hindistan cevizi rendesi
1 paket Hamur Kabartma Tozu
1 paket - Vanilya
2-2,5 yemek kaşığı Kakao
4-5 ceviz
Muzlar robatta ezilir içine yumurtalar ve ceviz hariç bütün malzemeler sırasıyla eklenip karıştırılır. Yumurtalar mikserle köpürene kadar çırpılır. Diğer harç yumurtaları söndürmeden karıştırılarak eklenir. Cevizleri üzerine serpiştir 170 derece 25 dk da pişirilir.
Afiyet olsun. Benim favorim oldu. Browni gibi😋
Merhabalar 🖐️

Bugün dün kendime vermiş olduğum ödül sebebiyle + 2,8 kilo fazla çıktım. Bunun gerçek kilo olmadığını biliyorum ama moralimi bozmadı değil. Bu sebepten ve topuk dikenim olduğunu ve uzun yürüyüş yapmamam gerektiğini öğrenmemden ötürü canım sıkıldı hiçbir şey yemedim. Sadece sütü bol kahve içtim gün içerisinde. Metabolizmamda bir sıkıntı olur mu ?, illaki birşeyler yemeli miyim? bilmiyorum
Geçmiş olsun canım. Bende de 1 yıla yakındır var. Ama bayağı iyileşme var. Egzersiz hareketleri var. Onları yatmadan ve uyanınca düzenli yaparsan bayağı etkisi oluyor. Bayapı zaman isteyen birşey maalesef. Bende zıplamalı egzersizler yapamıyorum. Uzun yürüyüşler iyi gelmiyor maalesef 😒

2 adet olgun muz
2 yumurta (orta boy)
1 yemek kaşığı yoğurt
1 paket - Vanilya
2-2,5 yemek kaşığı Kakao
4-5 ceviz
Muzlar robatta ezilir içine yumurtalar ve ceviz hariç bütün malzemeler sırasıyla eklenip karıştırılır. Yumurtalar mikserle köpürene kadar çırpılır. Diğer harç yumurtaları söndürmeden karıştırılarak eklenir. Cevizleri üzerine serpiştir 170 derece 25 dk da pişirilir.

Geçmiş olsun canım. Bende de 1 yıla yakındır var. Ama bayağı iyileşme var. Egzersiz hareketleri var. Onları yatmadan ve uyanınca düzenli yaparsan bayağı etkisi oluyor. Bayapı zaman isteyen birşey maalesef. Bende zıplamalı egzersizler yapamıyorum. Uzun yürüyüşler iyi gelmiyor maalesef 😒
Teşekkür ederim sana da geçmiş olsun peki belli bir kişinin egzersizlerini mi yapıyorsun ? Koşu bandında 25 dk orta tempoda yürüyüş yapsam sorun olur mu sence ? Bu arada tarifi en kısa zamanda yapacağım pekmez koymasak da muzdan ötürü tatlı olur mu acaba

Selamlar kızlar.
Bende aralıklı oruc yapıyorum 3 aydır.
Sabah 10 akşam 18 arasında yiyorum.
2 ana öğün, 1 ara öğün yapıyorum.
3 ayda 4.8 kilo verdim.
Az verme sebebim, ideal kiloma yakın olmam sanırım.

Menü Resimleriniz çok güzel.

Sabah Filtre kahve ve 1 adet hurma
Kahvaltı 12.30
Yarım domates salatalık zeytin ve 2 yumurta ile yapılmış 3 yk kader lor peyniri eklenmiş omlet
2!dilim tam buğday ekmeğine sucuklu tost
1 kase yoğurt

Ara öğün 16.00
Az birşey badem dur kurusu ve 2 adet hurma

Akşam 18.30 masadan kalkıldı
1 kepçe mantı ve salata

Spor yok
2.5 litre su

Dun 18/6
1 saat yürüyus
3 lt su
ara filtre kahve
aksam yemeğinde zortladigimin farkındayım 🤪

Eklentiler

• 40EB86A1-B820-402E-BA1C-39C24073161E.jpeg
    40EB86A1-B820-402E-BA1C-39C24073161E.jpeg
    153,6 KB · Görüntüleme: 14
  • A7E7EDF5-0F56-4CB3-8C33-A7192E26B7CA.jpeg
    A7E7EDF5-0F56-4CB3-8C33-A7192E26B7CA.jpeg
    140,3 KB · Görüntüleme: 15
17/7
spor yok
3 lt su
ara elma kahve
Aksam balık salata, 2tk fistik ezmesi, 1ck Nutella, 1 fit kurabiye neler oluyor banaaaa

Eklentiler

• FAE2E17A-E0C2-4599-9AC7-DF1E1BDBED96.jpeg
    FAE2E17A-E0C2-4599-9AC7-DF1E1BDBED96.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba arkadaşlar 🌼
1mart menüm
IMG_20210301_183427_176.jpg

Ara öğünde bitki çayı🍵
Akşam biraz kısır vardi onu yedim domates 🍅ve sade maden suyu içtim

bugün 30 mekik çekildi 💃1 Mart başladım 31 Mart günü bitiyor 💃31 günlük program uyacam 💃
IMG_20210301_223112.jpg

2 adet olgun muz
2 yumurta (orta boy)
1 yemek kaşığı yoğurt
1 paket - Vanilya
2-2,5 yemek kaşığı Kakao
4-5 ceviz

Teşekkür ederim 🤩 deneyeceğim . Ellerinize sağlık

Tesekkurler, Olabilir tabiki . Insan tek basina diyet yapinca cabuk bıkıyor yoruluyor . Tarti gunu yada baska kurallar varsa grupta onlari bilmek isterim 😊
Hoş geldiniz 🤗Cuma günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın listeye ekliyecegim ☺️ menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗

Kendimi çok seviyorum 💃💃💃💃 2.300 eksi ile yıldızlarımi topladım 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 sizlerede vermek istiyorum bu hafta güzel kilolar verilmiş haftanin yıldızı yerini alsın 💃💃💃
Bu hafta hep birlikte yıldız olduk A annym canım dün Çarşamba perşembe detoks paylaştım ona benim için uyarmisin ben bu hafta onuda yapacam 💃💃💃 sende toparlan tatlım bol eksiler olsun kızlar 💃💃 🌟🌟🌟🌟🌼🌼🌸🌸💗💓💞🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🧿🧿🧿😍😍😍👏👏💪💪💪👍👍
@ıkra meyra cok üzgünüm iki ay doldu 3 aya girdi diyetisyene gideli ama veremiyorum çok mutsuz ve üzgünüm yıprandım 😢😭

@ıkra meyra cok üzgünüm iki ay doldu 3 aya girdi diyetisyene gideli ama veremiyorum çok mutsuz ve üzgünüm yıprandım 😢😭
Diyetisyene uyma canım diyetine uygula herşey dengeli tüket pilav beyaz ekmek makarna bunlardan uzak dur yeter arada olur ama sık sık tüketme dengeli beslen sebzeli proteinli yoğurtlu sütlü kahveli yesil cayli kuzum 3-4 hafta uyurmisin tatlım bu dediğime çok çevremdeki bana tesekkur ediyor 🥳 🙏 lütfen 🙏

Öncelikle merhaba sevgili kadınlar

Ben de if le sağlıklı kilo verip sağlıklı yaşamak istiyorum ama bir türlü anlayamadım if diyetini

u
Diyetisyene uyma canım diyetine uygula herşey dengeli tüket pilav beyaz ekmek makarna bunlardan uzak dur yeter arada olur ama sık sık tüketme dengeli beslen sebzeli proteinli yoğurtlu sütlü kahveli yesil cayli kuzum 3-4 hafta uyurmisin tatlım bu dediğime çok çevremdeki bana tesekkur ediyor 🥳 🙏 lütfen 🙏
3 aydır princ pilavı yemyrm tam buğday ekmegi yiyorum oda günde 1 dilim veya 2 dilim kaçamak yapmayali 2 ayı geçti demek istedim şu spor yapıyorum diyet yapyrm ama takıldı bu kilo veremyrm dün başladım kabakdetoksu yapıyorum ama çok ağlıyorum sinirlerim bozuldu napmam lazım yakın çevremde beni bilyo senin gibi diyet spor ve 0 kaçmakla nasıl veremiyorsun diyorlar diyetsyen de anlamadı verememek çok üzüyor beni

X