İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhabalar bende karatayla verdiğim 18 kilonun 6 sını geri almış biri olarak aralıklı beslenme ile 16 kilo verip 60 a düşmek istiyorum şuan 76 kiloyum .Tek ve en büyük eksiğim motivasyonum desteğinize ihtiyacım var☹️

Merhabalar bende karatayla verdiğim 18 kilonun 6 sını geri almış biri olarak aralıklı beslenme ile 16 kilo verip 60 a düşmek istiyorum şuan 76 kiloyum .Tek ve en büyük eksiğim motivasyonum desteğinize ihtiyacım var☹️
hoş geldiniz bende karatayla güzel kilo vermiştim ama en iyisi aralıklı oruç motivasyonunuz eksikse tam da yerine geldiniz iki haftadır benim motivasyon patlaması yaşıyorum sizde inşallah hedefinize sağlıkla mutlu bir şekilde ulaşırsınız 🤗

günaydın canlar dün çok verimli geçti hemen başlıyorm anlatmaya
iftar
1 kepçe corba
kasık salatası
1 dilim ekmek

son sahur
yoğurt yulaf ezmesi

dukan içeceği
3 litre su içtim
2 bardak meyve suyu
1 adet ekler yedim yemeyeydim iyiydi

spor
11 bin adim tek seferde
sabah 45 dakika leslie
öğle 15 dakika hiit cardio
akşam 30 dakika bölgesel egzersizler

cumaya kadar tartilmicam bakalim umarım bu haftada sizesüpriz yapabilirim 😅🤩🤗
💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

Hoşgeldiniz. Tam yerine geldiniz. Bol eksiler olsun🤗
günaydın canlar dün çok verimli geçti hemen başlıyorm anlatmaya
iftar
1 kepçe corba
kasık salatası
1 dilim ekmek

son sahur
yoğurt yulaf ezmesi

dukan içeceği
3 litre su içtim
2 bardak meyve suyu
1 adet ekler yedim yemeyeydim iyiydi

spor
11 bin adim tek seferde
sabah 45 dakika leslie
öğle 15 dakika hiit cardio
akşam 30 dakika bölgesel egzersizler

cumaya kadar tartilmicam bakalim umarım bu haftada sizesüpriz yapabilirim 😅🤩🤗
💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
Yine süpersin canım. Hadi sürprizleri bekliyoruz senden 🥰

Arimiza hoş geldiniz 🤗 başlangıç kilonuzu yazıp pazartesi günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın listeye ekliyecegim 🥰 bol eksiler olsun 💃💙

hoş geldiniz bende karatayla güzel kilo vermiştim ama en iyisi aralıklı oruç motivasyonunuz eksikse tam da yerine geldiniz iki haftadır benim motivasyon patlaması yaşıyorum sizde inşallah hedefinize sağlıkla mutlu bir şekilde ulaşırsınız 🤗
Çok teşekkür ederim güzel cümleleriniz için umarım daha sağlıklı ve mutlu olduğumu da yazmak nasip olur ❤️

herkesin ramazan bayramı mübarek olsun kızlar bugün menü paylaşmak istemiyorumçünkü yedim ve pişman oldum akşama inşallah yürüyerek yakmayı planlıyorum 😂🤣😅

Screenshot_20210513-162351_Pedometer Step Counter.jpg

dünkü yürüyüşüm bu hafta artı çıkmaktan korkuyorum çünkü regl yaklaştı arti çıkarsam moral 0 olur motivasyonum bozulur böyle bir şey olmaması için çok yürüyeceğim bakalım bugün kaçamak günü oldu 😂

herkesin ramazan bayramı mübarek olsun kızlar bugün menü paylaşmak istemiyorumçünkü yedim ve pişman oldum akşama inşallah yürüyerek yakmayı planlıyorum 😂🤣😅
Mutlu Bayramlar dilerim canım. Olsun sen onu yakarsın kesin🤗

Yeşil Çaylı Süt Detoksu (1 Günde 1 Kilo) Tarifi'nin Malzemeleri​

• 1. 5 litre yarım yağlı süt
  • 2 yemek kaşığı yada 4 adet sallama yeşil çay
Merhaba arkadaşlar size deneyip memnun kaldığım bu detoksu önermek istiyorum, bu ikinci yapışım uygulaması gayet basit sonuç da çok iyi bu bir diyet programı değil ,1 günlük detoks uygulaması bu detoksu haftada bir kere yapabilirsiniz arasını kesmeden 2-3 gün yapmak uygun değil bilginize vücudu fazla zorlanmadan aralıklı yapılabilir.
Gelelim yapımına,
  1. Öncelikle sütü tencereye alıp kaynatalım.
  2. İlk sıcağı çıkınca yeşil çayı ekleyip üzerine temiz bir bez örtüp 20 dk dinlendirelim.
  3. Sonra süzelim uygulama ya gelince şu şekilde.
  4. Sabah yapıp hazır edelim, 1 su bardağı olmak üzere 10:00 başlayıp
    12:00
    14:00
    16:00
    18:00
    20:00
    22:00 saatlerinde içilir ve yanında başka bir şey yenmeyecek 2-3 litre su tüketilecek (mutlaka) yapabilirseniz en az 20 dakika da spor yada yürüyüş( ben leslie 1 mil yaptım) yaparsanız sonuç daha iyi olur hepsi bu kadar hiç acıkmıyorsunuz, zaten zorlanmadan yapabilirsiniz, umarım size de faydası olur şimdiden kolay gelsin

Son düzenleme:
Merhaba,
Yazamadım bu ara. Annemim yanına geldim. Sanırım kilo alıp gideceğim😬😅😇 Köy ekmeği cevizli ekmek baklavalar sarmalar. Yürüyüş zaten yapamıyorum yasak var diye.
son bu sabah tartıldım. 57.6 çıktım. Biraz verdiğim kilo geri gelmiş gibi görünüyor. Bu ara kilo almasam da veremeyeceğim gibi görünüyor.

X