İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Hoşbulduk teşekkürler .

Sabah : 6.500 adım koca bir bardak su

Saat .08.00 kahvaltı klasik yumurta ,peynir , 1 dilim ekmek , domates , şekersiz çay

Ara : 1 kayısı , 1 kupa sütlü nescafe

Saat 14:30 : Taze fasulye , tabağı sıyırmak için çok az ekmek (en sevdiğim seans) , az lorlu yumurta , şekersiz çay.

ben artık kapattım. Yarın 8:00 kadar Allah Kerim :)

Kolay gelsin hepinize

Hoşbulduk teşekkürler .

Sabah : 6.500 adım koca bir bardak su

Saat .08.00 kahvaltı klasik yumurta ,peynir , 1 dilim ekmek , domates , şekersiz çay

Ara : 1 kayısı , 1 kupa sütlü nescafe

Saat 14:30 : Taze fasulye , tabağı sıyırmak için çok az ekmek (en sevdiğim seans) , az lorlu yumurta , şekersiz çay.

ben artık kapattım. Yarın 8:00 kadar Allah Kerim :)

Kolay gelsin hepinize
Afiyet olsun günü erken kapattiniz maşallah 🧿

Bugünkü menüm 🤗
18/6

Eklentiler

• IMG_20210609_184335_394.jpg
    IMG_20210609_184335_394.jpg
    190,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20210609_134728_651.jpg
    IMG_20210609_134728_651.jpg
    217,1 KB · Görüntüleme: 17
Bugün iyi gidiyordun en son 15.00de yedim sonrasında dışarı çıktık çocuklarla.

Nehir kenarında oynadılar parkta oynadılar ve toplamda 100dk bisiklet surmusum tabi akşam eve gelince acıktım bayağı.

21.00de 2 ince esmer ekmek arası tost yedim.

Yarın açlık aralığımi değiştirmeli miyim?

Yani daha geç mi yemeliyim.

Nehir kenarında oynadılar parkta oynadılar ve toplamda 100dk bisiklet surmusum tabi akşam eve gelince acıktım bayağı.

bende sartlar ve aldığım ilçalardan dolayı erken açıp erken kapatıyorum ve bu insanı bayağı zorluyor. Benimki mecburiyet ama eğer değiştirme sansınız varsa bence 16:30-17:00 e kaydırın. Birde kapattıktan olması gerekenden fazla yapılan hareket dahada zorluyor açlık arasını. sağlıkla kalın

13 kadar 16 saat olur madem geç saatte yiyorsunuz bundan sonra 12 kahvaltı 20 de kapanış yaparsınız

Hoşgeldin
Dolu mu geldin boş mu söyle bakalım
burayı kolay kolay boş lamam ama anneciğim sağlık sorunları yüzünden ara vermiş gibi oldum ama ikra meyra bilir benim azmimi ve üst üste kupa aldım kaç defa sizi motive edecek hırslandıracak rakibeniz geldi yarış başlasın ikinci kim 😂😂😂

Hoşgeldin
Dolu mu geldin boş mu söyle bakalım
burayı kolay kolay boş lamam ama anneciğim sağlık sorunları yüzünden ara vermiş gibi oldum ama ikra meyra bilir benim azmimi ve üst üste kupa aldım kaç defa sizi motive edecek hırslandıracak rakibeniz geldi yarış başlasın ikinci kim 😂😂😂

Bende buralardayim da henüz o azmi göremedim bı 79 görseydim

Ikra meyra Ikra meyra kilo aldımı düşünüyorum kortizol ilaçları ve iğneleri çok vuruldum bu hafta ve geçen hafta oyuzden moralimi bozmuyorum ve yarışa devam gerçekten senin kulübü özlemişim 🤗🤗😍🤩
Seni aramızda görmekten mutluluk duyuyorum canım annen iyi oldu inşallah umarım fazla almadan hemen üstünden atarsın kuzum 🤩🏃🤸💃

Wawawwww sensiz birinci 👏🏃🤸💃 ben korumaya geçiyorum 5.2 yapicam
5 gün normal beslenme yapicam 2 gün 24 saat tek öğün yapicam bakalım 🤩

X