İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bi arkadaşlara uğradık eşimle marketten dönerken kadın çay ve Mısır, cips falan koydu önümüze bu gibi durumlarda napıyosunuz ya da misafir var, dışarı çıktınız vs.Ertesi gün nasıl telafi edilir. 3 litre su içiyorum zaten daha çok mu içeyim kilo yapmasın bana Cuma ya az kaldı tartıda kriz geçirmeyeyim😂

Kızlar bi arkadaşlara uğradık eşimle marketten dönerken kadın çay ve Mısır, cips falan koydu önümüze bu gibi durumlarda napıyosunuz ya da misafir var, dışarı çıktınız vs.Ertesi gün nasıl telafi edilir. 3 litre su içiyorum zaten daha çok mu içeyim kilo yapmasın bana Cuma ya az kaldı tartıda kriz geçirmeyeyim😂
Sadece şekersiz çay kahve sade maden suyu yeterli bunlarla aram yok teşekkür ederim 😘

Dun arkadaşa uğradık çay çerezler tabiki yemedim ifli oldugumuda söylemedim sonra kavun kesti bana koyma çayı çok içtim dedim en son Türk kahvesi yanına çikolatalar kahve içtim sadece ful şekersiz takıldım

Bugunki menüm Sabah klasik kahvaltı
Öğlen yine cayin yanında birşeyler hazırladım menemen falan
15.30 da 1 adet kabak sote ve yoğurt
40 dk leslie 12 dk plates

Iyi aksamlar kizlar
Sabah 12.00 2 yumurta ile peynirli omlet domates salatalık zeytin vs 1 dilim ekmek
16.00 1 tabak taze fasulye ve 3 kasik salata
19.30 hamsi salaş 1 bardak şalgam suyu 3 /4 küçük üçgen dilim.kavun kapanis🤗
Spor yok bugün oğlumu hastaneye götürdüm huzursuzlukları had safhada olunca . Kizimda soğuk algınlığı başladı.🙄🙄

Bugünkü menüm
Sabah (11:30) 2 tereyağlı yumurta, peynir, zeytin, domates havuç, 3 ceviz, 1 tk yoğurt kaymağı
Ara: 4 kuru kayısı
Akşam (17:50) 3 yk siyez Bulgurlu pilav, 1 fırında tavuk incik, yoğurtlu kara lahana
İçecek: 3 lt su, Türk kahvesi, maden suyu, yeşil çay
Spor: 1 saat reformer

gecen hafta nedenini bilmediğim bir şekilde 3 günde 3 kg yakın kilo aldım sonra psikoljim bozuldu nasıl yani die regl değilim hiçbirşey yok sadece 1 gün hamur işini çok kaçırdım ve bana deli gibi ödem yaptı bende madem öyle dedim ve bıraktım diyeti ptesi 59.5 oldum salı günü tekrar diyete başladım inş düşüşe geçerim :KK43: :KK43: motivem yerlerde ama bugunden itibaren omad yapmayı planlıyorum 57 bandına girmek istiyorum inş :KK43:

gecen hafta nedenini bilmediğim bir şekilde 3 günde 3 kg yakın kilo aldım sonra psikoljim bozuldu nasıl yani die regl değilim hiçbirşey yok sadece 1 gün hamur işini çok kaçırdım ve bana deli gibi ödem yaptı bende madem öyle dedim ve bıraktım diyeti ptesi 59.5 oldum salı günü tekrar diyete başladım inş düşüşe geçerim :KK43: :KK43: motivem yerlerde ama bugunden itibaren omad yapmayı planlıyorum 57 bandına girmek istiyorum inş :KK43:
IMG_20210929_105909.jpg

Toparlanıp dikkat etmeye şimdi başlasan ödemi atacaksın. Hic bir şekilde yediklerine takılma daha iyisini yapacaksın geçmiste versin 3 kilo mu korkutacak seni

Ödem tutan şeylerden uzak dur tuz dan özellikle 3 kilo neki verilir motivasyonunu düşürme

X