İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Ikra meyra Ikra meyra çok özür dilerim canim tartı gününde gelemedim. Misafirim vardı 1 haftadır ne kilo bildirimi yapabildik ne menü bildirimi. Yarından itibaren burdayım inşallah.
Yarın baskül günü unutmayin 🤗 estağfurullah canım benim 🥰

Malesef kilo almışım 🙈🙈bu mevzuu beni kendime getirdi inşallah bu hafta sıfır hatayla bitireceğim

Eklentiler

• 20211018_072942.jpg
    20211018_072942.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 19
Kizlar cuma gunu 68.6 düm geçen haftaki artınin hepsi gitmistim hatta h.sonu daha da eksiye düşebilirdim. ama ameliyat vr bebeğin dis ateşi neticesiyle dikkat edemedim bugün tartıldım 69.100 çıktım ama foto çekemedim .eşimin ağrıları siklasinca telefonu elimden attım.cuma gunu olan baskül görüntüsünü paylaşmıyorum.

Merhaba canımlar 3 gündür çok rahatsızdım diyet yapamadım genel durumum kötü .. şeker hapımı kaybetmiştim ondan yaptığım bütün diyet boşuna gitti ve bugun itibari ile kullanmaya başladım 69.30 kilodayım yani yine artış mevcut hayırlısı :KK43: ptesi ye toparlanmayı düşünüyorum resim telimde sıkıntıdan dolayı çekemedim ...

geçen tartı: 59.200 gr
bu hafta : 69.300 gr
fark :KK43: 1.100 gr moralimi bozmak istemiyorum ama insülin direncim beni yendi

Merhaba canımlar 3 gündür çok rahatsızdım diyet yapamadım genel durumum kötü .. şeker hapımı kaybetmiştim ondan yaptığım bütün diyet boşuna gitti ve bugun itibari ile kullanmaya başladım 69.30 kilodayım yani yine artış mevcut hayırlısı :KK43: ptesi ye toparlanmayı düşünüyorum resim telimde sıkıntıdan dolayı çekemedim ...

fark :KK43: 1.100 gr moralimi bozmak istemiyorum ama insülin direncim beni yendi
60.300 dimi cnm

Duzenle cnm yanlış yazmışsın moralini bozma çok büyük bir fark değil belkide odemdir

Bende artıya geçmişim 200 gram almışım uzun zamandır hiç veremiyorum dikkat de edemiyorum bebeğim çok huysuz doğduğundan beri gaz meme reddi derken bu günlere geldik çok şükür şimdide diş bizi perişan ediyor uyku yok hep kucaktayız sanırım diyet işini bırakacağım böyle giderse en azından bi süre
20211018_090026.jpg

X